16
  • Shan
    #16
    Jeeee. Mosmár megy rajt a jojatek.hu is!! :))))
  • TothLaci
    #15
    Én feltelepítettem a Internet Explorer 7 Beta2-őt, és azt már Windows Internet Explorernek hívják. A rulz szó után tettem egy :) jelet.
    És ezt csak azért írtam, mert tetszik az új böngésző.

    Igen, sajnos bármilyen böngészővel be lehet nyelni egy vírust, pedig el lehetne kerülni, hogy ne lehessen.

    Acid2 teszten szerintem IE7 teljes verziója is kudarcot val majd (de egy kicsivel jobb, mint az IE6, ha az emlékeim nem csalnak), eddig a kettő közül Firefox tudja jobban megjeleníteni.
  • Dj Faustus #14
    "Az igaz, hogy IE sohasem lesz teljesen biztonságos, de Firefox-nak azért illene többet teljesítenie."
    Gondoljunk csak az ActiveX-re (IE), vagy másik oldalon (FF) a Javascriptes history.dat problémára. ;) Tehát az Windows (helyesebben Microsoft) Internet Explorer rulz kijelentés mégsem helytálló (sem a Firefox rulez, Opera rulez kifejezések - lásd: itt, itt, illetve itt).

    "rátudnék találni egy olyan weboldalra, amiről simán benyeli a vírust"
    Bármilyen böngészővel rá lehetne találni - ugyanis vírust (azaz az olyan szaporodásra képes programot, mely futtatható fájlokat fertőz meg oly módon, hogy hozzá másolja önmagát, és a program futását magára irányítja) letölteni bármelyik böngésző tudod. Ellene megfelelő védelmet a józan ész, illetve a vírusírtó nyújthat.

    Jelenleg egyik modern, elterjedt böngésző sem támogatja teljeskörűen a webes szabványokat. Lásd az Acid2 tesztet, vagy az alábbi oldalt.

    Félreértés ne essék - nem vagyok egyik böngésző imádója sem, többet is használok egyszerre. A felesleges xyz rulez! felkiáltásokat viszont nem tartom helyénvalónak.
  • TothLaci
    #13
    És szerinted nem lesz még ilyen? :)
    Szerintem még most is rátudnék találni egy olyan weboldalra, amiről simán benyeli a vírust. Még akkor sem teljesen biztonságos, ha JavaScript ki van kapcsolva. Az igaz, hogy IE sohasem lesz teljesen biztonságos, de Firefox-nak azért illene többet teljesítenie.
  • Dj Faustus #12
    Hogy a témánál maradjunk:
    "A Firefox 1.5 verzióját érintő sebezhetőségekről bővebb információk a Secunia biztonsági értesítőjében olvashatók. A hibákat a Firefox 1.5.0.1 verziója már nem tartalmazza."
    Forrás: az általad idézett [url=http://pcforum.hu/hirek/10070/Kritikus+sebezhetosegekre+leltek+a+Firefox-ban.html]cikk[/b].
  • thoxx
    #11
    A memória probléma megoldható egy kis állítgatással a configban:browser.cache.memory.capacity
  • Mighty
    #10
    Még mindig sok memoriat zabál, illetve nem szabadítja fel.

    Most egy ablak van csak és 96 mega a memória foglalása/használata...
  • phunky
    #9
    nálam eccer nem fordult még elö. lehet a géped instabil v valami
  • TothLaci
    #8
    Windows Internet Explorer rulz :)
    Kritikus hibák a Firefoxban.
  • pepe003
    #7
    Nekem is frissített, de úgy h. észre se vettem, csak amikor előjött az ablak, hogy újraindítom-e most. Nem úgy mint a Windows ápdétert. Ha valamiért lassú a gép 1gb rammal, meg 3,2ghz-vel, akkor tudom h. a Windows ápdét fut.
    Hajrá Firefox!
  • ViperNet
    #6
    még egy kis hibája van: sok fül esetén nagyon lassú a fülek közti váltás, még ha 1giga memóm is van...
    néha ki is akad, és akkor egy fület se lehet kiválasztani. ezt még megoldhatnák
  • Teppik Amon
    #5
    Énis meglepódtem mikor mondta hogy frissített és rákérdezett hogy most kívánom újra indítani avagy majd később?
  • mousee
    #4
    Én észre se vettem hogy ápdételt... csak megnéztem, és már oda vót írva, hogy biztonsági frissítés rajta van... lazaaa :D

    Idáig csillagos ötös :)
  • Mo.Organ
    #3
    Én nem találok semmit merre van?
  • cooldoc
    #2
    Nálam először nem találta a szervert, aztán utána minden rendben volt. Remélem, megbízhatóbb lesz, mint az 1.5-ös, mert soxor kaptam azt az üzenetet, hogy a "Firefox hibát észlel és leáll"...
  • Frank99
    #1
    gyönyörűen lefrissítette magát, aztán szólt, hogy indítsam újra.

    nálam jól vizsgázott.