15
  • zsellerm
    #15
    lol
  • Cat #14
    haha, star wars, haha :D

    max. vizuális effektusok terén kaphatna valamit, de arra meg ott van a king kong
  • Darth Sith
    #13
    Star Wars meg a Batman hol van?
  • winnie
    #12
    noname egy spielberg, egy ang lee-film? (ki is rendezte a fűrész 2-őt?:) noname egy capote?
  • EvilDevil
    #11
    gratulálok noname filmek a legjobbak között... hol a Harry potter vagy a King Kong.. eteleg fűrész 2?
  • Rafaelo
    #10
    ja buzik előnyben
  • winnie
    #9
    nem mondod, hogy már az is baj, hogy a 30 jelölt filmből van egy, amiben melegek is vannak?
  • vg
    #8
    A Bőrnyakúak egy iszonyat rossz film, szóra sem érdemes szeméthalmaz!
  • zsellerm
    #7
    A Brokeback Mountain abszolút rendben van egyébként, akit nem idegesít a homo-téma túlságosan + szereti a lassan hömpölygő filmeket(+....+.... :) annak határozottan jó élmény lesz, a szerelem dolog nagyon szépen megfogott - Ang Lee azért nem mai csirke és egyébként is szeret és tud is mélyre menni, amikor nem Tigris és a Sárkányozik. Más kérdés, hogy hiába ismeri el az ember, hogy jó filmet látott, sajnos nehezen tudja "magáénak elismerni", nehezen tudja "megélni" a filmet nézés közben. Nem mondom, hogy minden movie-ban tök azonosulni kell a főhősökkel, meg az is rendben van, hogy psze, lehet ám át-metafora-ügyeskedni ezt általános szerelmi síkokba, de mégsem tudtam "így" nézni a filmet. Lehet ám, hogy azért mert a szerelem szentségéhez az is hozzátratozik hogy heteroként a megélését csak egy ellenkező neművel kapcsolatban tudom elképzelni, fene tudja.
  • viizo
    #6
    őőő... a Nagy Sándort is alig bírtam végigszenvedni a meleg vonulat miatt, bár az alapból is roppant gyenge film volt, de ez a B.M. asszem teljesen ki fog maradni nálam.
  • Nyiri
    #5
    Nem vagyok prud, de muszaj ennyire nyomulni egy homi filmmel. Lassan ciki lesz hogy hetero vagyok?
  • gz8
    #4
    off
    muszáj, tanuljátok már meg pls
    on

    Jake Gyllenhaal nagyot alakított a Bőrnyakúakban, minden elismerésem az övé, a Brokebackre leszek még kíváncsi.
  • winnie
    #3
    én is gondoltam erre, de a philadelphia-t még csak jelölni sem merték legjobb film díjra.
  • NorbyI
    #2
    "március 5-én kerül sor és végre kiderül, hogy levetkőzi-e az akadéia végre prűdségét, és mer-e történetében először Oscar-díjjal jutalmazni egy nyíltan homoszexuálisokról szóló filmet."

    Szerintem ez már megtörtént a Philadelphiával kapcsolatban.
    Az is kapott pár Oscart ha jól tudom.

    Viszont annyira nyomulnak a Brokeback M-el hogy mostmár muszály lesz megnéznem.
  • zsellerm
    #1
    na, az idei Oscar sem dúskál a szerethető filmekben. Michelle Williams-ért viszont keresztben az ujjak a legjobb női mellékszereplő díja miatt.