100
  • Sanyix
    #20
    Most teljesen mind1 min indul el, egy ilyen gépen használhatatlan ez a win...
    Amikor 750-es duronom volt 128 mega sdrammal, azon se ment valami szépen a vindóz, sokat töltögetett, de +256 mega rammal már elég gyors volt, de akkor is sokkal erősebb gép mint a minimum ajánlott...
  • CsabiDuke
    #19
    Valószínűnek tartom hogy az órajeleket felhúzás helyett lebulították, és ezért let az a 8 mhz-s pentium!
    Jó teszt nagyon, tetszik! :D
  • IMYke2.0.0.0
    #18
    Mert az eredményt a BIOS által megállapított szerint közölték.
    A te gépedben ketyegő CPU valós sebességét is a BIOS-ból tudhatod meg a legpontosabban - a Windows alatt működő összes program gagyi erre a célra, és közvetve a BIOS-t keresi meg az infóért.
  • Mynet
    #17
    zsír
  • gabeei
    #16
    LOL,LOL, és LOL. De óriási poén...
  • Csacsis
    #15
    cOOl
  • greekboy
    #14
    Az első pentium 1-es 60 MHz-es volt, majd utana jottek a 66 MHz-esek. Ezek voltak az osztas hibas sorozatok, aztan jott a 75 MHz-es, de ez mar teljesen uj foglalatot igenyelt.
  • Flashy
    #13
    az első pentium 60Mhz-es volt.
  • hoo bangin
    #12
    ez dúrva. de az a 8 mhz a képen 7.
  • szombi
    #11
    Szerintem inkább 80 MHz, mert a pentiumok sebessége valahol 75 körül startolt...
    A 486-osok sebessége alapesetben 33 MHz, esetleg 40.
    A 486DX2 sebessége 66 és 80, a DX4 pedig 100 és 120.
    Egy DX4-en azért megpróbálnám...

    A képen viszont 7MHz-t ír.
  • Macc
    #10
    En csak annyit tudok, hogy karacsonykor tettem fel egy regi gepre (P2 celeron 416MHz 256MB RAM), es elviselhetetlenul lassu. mindenre varni kell mindig scratch-el, meg a notepad is 1 perc hogy elinduljon. Szoval horror. Pedig ez mar joval a min konfig felett van!
  • alma2
    #9
    Ok legalabb lekotottek magukat erdekes dologgal, jo tarsasagban aminek az eredemenyere paran kivancsiak is voltak, koztuk te is te idiota monitorarcu nelkul...
  • Zedas
    #8
    Szerintem hatalmas poén :)
    A legjobb az a benchmark a végén :D
    Dr. Hardware 2003
  • Desert
    #7
    Én már akkor padlón vagyok ha 30 sec-nél tovább tart a boot-olás. nem hogy 30 perc :)
  • Skyline
    #6
    És most ennek miértelme volt? monitorarcu idióták...
  • janyikzs
    #5
    A tudásom fel kell frissíteni, én úgy tudtam, hogy a 486-osok után jöttek a pentiumok, bár a 486-osokra lehetett szerelni egy ilyen overdrive cuccott, és gyorsabb lett tőle. De a 8 MHz szerintem az XT/AT 286-osok idejében volt, amikor még ki sem találták a pentium nevet.

    Bár most újra elolvasva úgy sejtem, hogy itt a túlhúzás ellentétét vitték véghez!
  • NEXUS6
    #4
    Ebből is látszik, hogy a minimális konfig és a használhatóság, bizonyos termékeknél milyen messze van egymástól.
  • mousee
    #2
    30 perc bútidő...az igen :DDD
    Télleg nagyon unatkoztak.... :)
  • fifi
    #1
    ezt is megtudtuk...