46641
  • TaRka0107
    #42772
    Tényleg, de hülye vagyok. AMúgy így sem jó.
  • bon
    #42771
    Gondlom házi barkácsal, ami okozhat későbbiekben gondott.
  • barmi
    #42770
    megoldva ... !
  • lck
    #42769
    Már megint egy Cofidis-es !!!!
  • bon
    #42768
    Elsőnek kapcsold ki, hogy egyáltalán az e a hibás, ha megy az oldal akkor a tűzfal a bűnős.
  • bon
    #42767
    Már miért kellene nyelvi csomag telepítés minden változathoz? Soha se volt ez szokás, otthonra olyat veszel amit akarsz, munkahelyen lehet olyan szituáció, hogy több nyelv is szükséges egy gépen, külön felhasználói fiókkal.
  • TaRka0107
    #42766
    Erre valaki?:)
  • barmi
    #42765
    OMG ! ... mekkora lámaság már ez is ! Mi az, hogy nem lehet mindegyikhez nyelvi csomagot telepíteni ? Kinek és miért jó ez ??? köszönjük microsoft ...
  • bon
    #42764
    Ultimate és Enterpirse változat nyelvének változtatása lehetséges csak. A töbib csak barkácsolva, de azt nem ajánlom, mert okozhat problémát. Valószínüleg nálad marad az újretelepítés magyar nyelvű változattal.
  • barmi
    #42763
    Angol rendszert hogy tudom magyarra állítani ha az opcionális frissítéseknél nem ajánl fel egyetlen más nyelvet sem és a locations and laguage opcióban sincs nyelvválasztó opció csak klaviatúra választási lehetőség ???
  • majonur
    #42762
    Udv! Az lenne a problemam, hogy mostanaban barmely jatek kozben kidob a windows az asztalra, de kozben a jatek fut tovabb, visszatudok lepni gond nelkul.
    Filmnezes kozben, vagy bongeszes alatt nem fordul elo.
    Esetleg, ha valaki tapaszta;lt mar hasonlot.
  • TaRka0107
    #42761
    Hogy kellene beállítanom hogy jó legyen?
  • bon
    #42760
    pl. igen, elképzelhető, hogy tiltotta a tűzfalad.
  • TaRka0107
    #42759
    Üdv!

    Olyan gondom lenne, hogy egy adott oldal nem jön be win7-en. Win8-on meg XP-n bejön. Engedélyezni kellene a tűzfalban, vagy hogy lehetne megoldani ezt a problémát?
  • csaszi1216
    #42758
    sziasztok!
    olyan problémám van, hogy win7 kezdőképernyő és a felhasználói fiókom között jó 3-4 perc idő eltelik, és a addig csak egy fekete képernyőm van. és nem jövök rá mi a gond. help!!
  • jetblack
    #42757
    Ez volt vegul a megoldas az volt a baj hogy a regi Win alol particionaltam 3 kulon reszre de toroltem mindet es win telepitobol a regit lehuzva mar engedte
  • bon
    #42756
    Töröld a particíiót a telepítővel, majd hod újra létre, utánan kiválasztod hova telepítse a windows 7-et és ár megy is a telepítés.
  • bon
    #42755
    Az lehetetlen, támogat ntfs-t. Amúgy is Windows 7 telepítéséhez nem kell külön particiónáló program, a telepítő megcsinálja.
  • jetblack
    #42754
    Probaltam de rinyal tovabbra is
  • MerlinW
    #42753
    Win7 lemez berak, partícióválasztásnál partíció törlése, létrehozása, telepítés. Nem kell pepecselni semmivel előtte.
  • MerlinW
    #42752
    Teljesen normális. Az UAC miatt van. Alapesetben a rendszerpartición csak a documents/neved alá hozhatsz létre bármit is. Minden más helyre csak admin jogokkal.
  • jetblack
    #42751
    Probaltam de itt is az a bajom hogy nem tudok a megformazott teruletre Win7-et telepiteni mert GPT-re formazza csak valami tipp ? Amugy koszi
  • bon
    #42750
    paragon particion manager
  • jetblack
    #42749
    win 7 ala milyen particionalo progit tudtok ajanlani EASEUS progi elegge hasznalhatatlannak bizonyult
  • cszlak
    #42748
    Olyan problémám lenne, hogy a win 7-ben ha létrehozok egy mappát az rögtön irásvédetten hozza létre!
    Egyetlen felhasználó van rendszergazda jogosultsággal.
    Ha megpróbálom levenni róla az irásvédelmet akkor néha sikerül de legtöbször nem történik semmi.
    Tudna valaki ebben segíteni nekem?
    skype: cszlak78
    emali: [email protected]
  • Solt
    #42747
    Akkor viszont garanciáztasd...
  • traktormágus
    #42746
    sajna nem
  • Solt
    #42745
    Az áramtalanítás nem segített?
  • traktormágus
    #42744
    nem usb3-as csak sima.
    nem tudom mi lehet a gond vele
  • MerlinW
    #42743
    Az a vírus neve, hogy Adobe. Botrány amit idén művelnek. Minden verzióval rosszabb lesz.. Sajna el kell viselni.
  • bon
    #42742
    Megjöttek a szeptember havi frissítések, jó telepítést!
  • bcrics
    #42741
    De a Windows verzióval lesz vmi gubanc mert mind az asztalin és a notebookon is ugyanazt a hibaüzenetet rakja ki...
    :O
    nemértem én ezt.
    vmi vírus?
  • bcrics
    #42740
    Megőrült a Windowsom...Folyamatosan Google Chrome alatt befagy a Shockwave..
    Shockwawe fagy
    Ujratelepítettem neki, de semmi...
    Néha feldob egy C++ hibaüzit is mellé...
    Mifáj neki most?
  • traktormágus
    #42739
    megpróbálom köszi szépen.
  • Solt
    #42738
    Én is jártam már így, nekem egy teljes áramtalanítás segített. Kikapcsolod a gépet, kihúzod a konnektorból vagy kilövöd a tápot, párszor rányomsz a power gombra, majd pár másodperc múlva bekapcsolhatod... ha ez sem segít, akkor vedd ki az elemet az alaplapból..

    Egyébként gyanítom, hogy usb3 aljzatról van szó... driver telepítve van hozzá? A Giga oldalán van fent külön usb3.0-s driver...

    Nekem is csinál ilyet a Giga lapom... 10 indításból egyszer egy pár usb3-s portot nem ismer fel. A többivel semmi gond, mindig az a két aljzat szarakszik. Újraindítom, utána jó...

    Nem tudom mi lehet a nyűgje, de gyanítom, hogy valami szoftveres gubanc lehet. Érdemes egyébként a biosban letiltani az usb3.0 turbo-t...
  • traktormágus
    #42737
    igen, nem ismeri fel a pendrivot meg a telefon usb-t sem. csak az egeret
  • Solt
    #42736
    Mi a konkrét nyűgöd? Nem működik rendesen az alaplapi usb aljzat?
  • traktormágus
    #42735
    az egér is usb-n megy, de ha bedugom a helyére ugyanazt a hibát irja ki. van esetleg valami más megoldás vagy csak a csere segíthet?
  • bon
    #42734
    Ez esetben "nincs" gond, mert még garis.
  • traktormágus
    #42733
    igen én is egy esetleges alaplap cserére gondoltam. pedig egy éves még csak.(Gigabyte Intel Socket 775 GA-G41MT-S2)