46641
  • HAARRR
    #29611
    Amúgy ha az előbbiek szerint eljársz te magad is rá jöhetsz, h az e vagy sem
  • Csakezmaradt
    #29610
    Letöltés mellet, nem a Win7-esen. (20/10.)
  • HAARRR
    #29609
    Hát nem tudom h neked mi a marhaság de személyes tapasztalatból beszélek.
  • Csakezmaradt
    #29608
    Ez már csak azért is marhaság, mert mindegyik gépen avast! 5 van, és mégis csak a Win7-es a lassú.
  • HAARRR
    #29607
    Írd meg az eredményt is!
  • Ironman2
    #29606
    Win7-re melyik a legjobb virusirtó,amelyik nem eszi a ramot? Vagy mit tudtok ajánlani?
  • HAARRR
    #29605
    Avast védelem kikapcsolása pl 10 percre az értesítési területen az avast ikonon jobb klikkes menüben.
    Majd böngészőben speedtest.net
    És ott le tudod tesztelni.
  • Ironman2
    #29604
    Oké,pont megválaszoltad a kérdésemet....
  • HAARRR
    #29603
    Mérjetek sebességet az avastal és annak védelmét felfüggesztve is mérjetek.
    Szembe ötlő az eredmény....
  • Ironman2
    #29602
    kösz.Nekem 60 Mbit/s a netem,de még 7 Mb/s-nél nem töltött többet.Fiberpower 60-asom van.Hogyan tudom letesztelni a Max letöltési sebességet?
  • HAARRR
    #29601
    Javaslom egy speedtest.net és kiderül....
  • HAARRR
    #29600
    Az még elvileg nem, de az újabb verziók igen. 5.0xx
  • Ironman2
    #29599
    Tényleg korlátozza a netet az Avast? Ezt nem is tudtam. Nekem a 4.8-as free verzio van fennt
  • HAARRR
    #29598
    Még hogy ha csak korlátozná....
    30Mb/S net ből varázsol 5/Mb/s netet
  • HAARRR
    #29597
    Az avastol szabadulj meg mert úgy szar ahogy van,használj pl:
    Avirát,stb....
  • sunlight
    #29596
    Akkor az miatt van ,ugyanis korlátozza a net sebességet
  • HAARRR
    #29595
    Avast melyik verziója van azon amelyik a sávszéleség gondokkal küzd?
  • Csakezmaradt
    #29594
    avast!-ot, ZoneAlarm tűzfal mellé. A másik gépen is az van.
  • HAARRR
    #29593
    Milyen Virus írtót használsz?
  • Örm
    #29592
    Köszönöm szépen!
  • exodus2
    #29591
    Sajátgép - Alt+F -et nyomsz, megjelenik a menüsor - Eszközök - Mappabeállítások - Nézet - Rejtett fájlok és mappák - Rejtett fájlok, mappák és meghajtók elrejtése
  • Örm
    #29590
    Hello!
    TUdnátok abban segyíteni, hogy feltettem az Ashampoo Optimizer 7 progit. És azóta megjelennek az intézőben a rejtett mappák is. Ezt, hogy tudom eltüntetni? Mert nagyon zavaró. Köszönöm a segítséget!
  • Csakezmaradt
    #29589
    Üdv. Az lenne a problémám, hogy a Win7-es gépen az internet sebessége nem megy 1 Mb/s fölé, a feltöltéssel nincs baj, az 7-8Mb/s. A Vistás notebookon rendesen megy a 20/10. Mi lehet a baj?
  • Cat 02 #29588
    Van valami képnézegető kieg. ami megmozgatja a gif-eket ? Mert Firefoxxal rossz nézni
  • DAFFANGER
    #29587
    Koszi!Jolvan nemreg kaptam ezt a laptopot es nem vagom meg mi hogy merre mukodik meg a win7-et se azert kerdezek:)
  • Freddycom
    #29586
    Asus P50IJ laposon az USB-s egér nem akar működni.

    Próbálgattam h letiltom teljesen a touchpadot és bedugom, próbáltam úgy h majd ő letiltja, ha érzékel egeret, nyomtam touchpad letiltást billkombóval (nem tom miben másabb, mint a vezérlőpulton belül, de hátha).
    De az egér jó, mert egy másik Acer laptopon minden további nélkül működik.

    Előre is köszöntem.
  • exodus2
    #29585
    Alt+Ctrl+Del, Ctrl+Shift+ESC ezt a kettőt nem bonyolult megtalálni.
  • aate
    #29584
    Tálca >jobb egér gomb> feladatkezelő indítása megoldás nem jó?
  • DAFFANGER
    #29583
    Laptopon hogyan lehet behozni a win7 feladatkezelot?Mert nem igazan vagom ezt a beepitett billentyut.
  • bon
    #29582
    Ha boot-olva történik a telepítés indítása akkor lényegtelen, hogy milyen Windows van a gépen.
  • mailroy88
    #29581
    Vagy másik verzió, telepítem rendesen a win 7est másik dvd-ről, de a kapott kód jó lesz így? M elvileg frissítéshez való.
  • mailroy88
    #29580
    4 gb memória van. Attól tartok az lehet a baj, h a 32 bites vista home premium nem frissíthető 64 bites win 7 professionalra... Vagy ez hülyeség? keressek 1 win vista businesst tegyem fel gyorsan, és azt próbáljam frissíteni?
  • bon
    #29579
    Úgy néz ki a proci rendben van. A boot menü az f12-es gombbal indíthat akkor akkor jó csinátad és indulnia kellene a telepítőnek, kivétel ha nem bírta a lemezt leolvasni a meghajtó. Amúgy van 4gb vagy több memória a gépben? Mert ha nincs akkor felesleges a 64bit-es változat telepítése.
  • mailroy88
    #29578
    AMD turion x2 RM-70, 2 magos, elvileg kompatibilis. Bekapcsoláskor megnyomtam az f12-t úgy, h bent volt a dvd, de nem történt semmi, 1 darabig villogott a bal felső sarokban egy kötőjel, de betöltött a vista, vagy hogyan kell? Köszi
  • bon
    #29577
    Két lehetőség jut az eszembe

    1. Nem 64bit-es processzorod van, rakjál fel 32bit-es professional-t, a kapot kód jó leszz hozzá.

    2. Remélem nem windows alól szeretnéd telepítei a 64bit-es Windows 7-et, mert úgy nem fog menni. boot-olva kell telepíteni.
  • mailroy88
    #29576
    Sziasztok! Megrendeltem a tisztaszoftveres win 7 professionalt 64-biteset és telepíteni próbáltam Acer 5530g laprop-omra, előre telepített win vista home premium 32 bit van rajta, de az acer honlapon írják h win 7 kompatibilis. Ez a hibaüzenet: A fájl verziója nem kompatibilis a Windows verziójával. A számítógép rendszeradatai között tekintse meg, hogy a program x86 vagy x64 verziójára van-e szükség, majd lépjen kapcsolatba a szoftver gyártójával. Mi lehet a baj? Nem tudom így frissíteni, kidobhatom az ablakon...? Köszi!
  • Ete
    #29575
    Helló!Ma felkerült ez a frissítés kb:971033. Sikeresen deaktiválata a win hetemet.Már töröltem ezt a frissitést.Kb:öt ativátort próbáltam de nem sikerül újra aktiválni.Vmi tuti módszer?Mert megvenni nem tom:)köszi
  • 5c0rp330n
    #29574
    beta..
  • bon
    #29573
    Ja amúgy megjött az új VGA-m a behalt 8800GTS helyett, most már egy GTX 275 tulajdonosa vagyok.
  • bon
    #29572
    Úgy látom a 197-es az csak geforce driver a 256-os verzió számú meg geforce\ION, tehát több féle grafikus lapkát támogat. Gondolom eddigm külön volt ION és Geforce, de majd ha kész lesz a 256-os akkor már össze lesz vonva.