46641
  • Kristófkaa
    #30213
    És azt h kell? MErt ha partició kijelölése után a törlésre kattintok, csak mindent letöröl róla. Ezenkvül még van egy 124GB-os partició, azon fontos adatok vannak
  • bon
    #30212
    Igen
  • Kristófkaa
    #30211
    Tehát töröljem ki a 25 GBos partíciót és a nem pparticionált helyre telepítsem?
  • Kristófkaa
    #30210
    HA telepítőben javítást kérek, majd újraindít akk ugyanez....:S
  • exodus2
    #30209
    Pontosítok, nem a formázás, hanem hogy létrehozod a partíciót. Tehát azt a 25gbos partíciót töröld, és csak nyomj rá simán hogy oda telepítse.
  • exodus2
    #30208
    Egy próbát megér, hogy nem formázod le. Mivel formáztad, így nem hozza létre a 100mb-os partíciót, ami a bootot tartalmazza.
  • Kristófkaa
    #30207
    Lemezt ha kivszem Insert disk-et ír

  • aate
    #30206
    Vagy vedd ki a dvd-t és úgy próbáld meg,vagy nyomj egy gombot hátha a telepítő elindulása után bejön a win 7 javítása, és ott indítás javítást válaszd ki.
  • Beyond silence
    #30205
    Biosban átállítottad a bootolást? kiveszed a lemezt? csak ötlet...
  • Kristófkaa
    #30204
    Mikor a telepítés után kiírja a CD-s feliratot nem nyomok semmit... Ekkor el kellene indulnia ugye a win-nek, de újra és újra elindítja magát
  • Kristófkaa
    #30203
    Pont ezaz h nem indítom.... magától újraindul:(
  • bon
    #30202
    Ne indítsd el cd-ről, majd továbblép magától
  • Kristófkaa
    #30201
    Sziasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni win 7 telepítés ügyében. Kijelölöm a win 7-nek egy 25GB méretű partíciót, amit le is formázok. Erre fel is telepíti magát, ujraindul, és mikor be kellene hozni a először a windowst (kiírja hogy CDről való indításhoz nyomjon meg egy billentyűt - nem nyomok), akkor mindig újraindul:(
    Ötletek? Win 7 telepítő nem hibás, másik laptopra simán ment dolog!
  • bon
    #30200
    Egyenlőre még nem, de későbbiekben előfordulhat. Viszont már van olyan Microsoft alkalamzás aminek letöltéséhez szükséges a telepítése.
  • kifli
    #30199
    igen, azt tudom hogy van, de magától ugye nem szedi majd le?
  • exodus2
    #30198
    Már április óta fent van updaten... KB971033as frissítés.
  • kifli
    #30197
    tényleg mostanában várható, az újj win eredetiséget ellenörző dolog? Kikapcsoljam inkább az automata frissítést?
  • Windows Vista
    #30196
    köszi akkor igy mostmár minden világos számomra
  • bon
    #30195
    4gb memória alatt 32bit a felett 64bit, nem csak memória támogatásban téár el, rövid ismertetés: link
  • Windows Vista
    #30194
    a 32 ill a 64 bites között mi a különbség? ha anyi hogy hány 100 gb ramot kezel akor inkább szerintem a 32 a jó ja és kinek hány bites van melyiket érdemes felrakni?
  • 404
    #30193
    bon, köszi, majdnem sikerült...
    nincs a beépülő modul hozzáadásában eseménynapló. van ott ezer más, de ez nincs
  • bon
    #30192
    Start menübe beírod, hogy mmc, a megjelenő ablakban fájl menü/beépülő modul hozzáadása/eltávolítása, hozzá adod az eseménynaplót és megnézed a hibaüzeneteket.
  • 404
    #30191
    hejhó
    kábé egy hete minden bekapcsoláskor felugrik egy ablak, hogy a win defender egy programhiba miatt nem tudott elindulni, indítsam kézzel. probléma nélkül elindul.
    utána szerettem volna nézni, hogy van-e valami a logfájlokban róla, de azt se tudom megnézni, mert az eseménynapló ikonján van egy kis piros x, és azt írja, hogy
    az mmc nem tudta létrehozni a beépülő modult
    tudna valaki okos tanácsot adni, hogy mi ilyenkor a teendő?
  • bon
    #30190
    2003, 2007, 2010-es változatok mind műkődnek.
  • Dead
    #30189
    OKé :D ezért is kérdeztem, mert ne tudtam, hogy működik-e akármelyik :)
  • bon
    #30188
    Kereskedelmi forgalomba ősztől lesz 2010-es magyar, de Technet MSDN előfizetőknek már júliustól ha jól emlékszem.
  • [HUN]FaTaL
    #30187
    Mi az hogy melyik passzol?:D Nincs ilyen, jelen pillanatban egyébként az Offcie 2007 a legújabb, ősszel jön magyarul asszem az O2k10.
  • Dead
    #30186
    Ok, kössz szépen.
  • [HUN]FaTaL
    #30185
    #30162
  • Dead
    #30184
    De melyik passzol win7hez?
  • bon
    #30183
    Office 2007 valamelyik változata, vagy de megfontolnám az office.live.com oldalon elérhető ingyenes Office-t is, igaz még nem magyar, de tán elérhető lesz magyarul is.
  • Máté94
    #30182
    Meg kell venni külön.
  • Dead
    #30181
    Ultimate változatom van és még nincs Office-om, de sürgősen kéne. Melyik változatot javasoljátok?
    Semmi extrára nincs szükségem, Word, Excel, PowerP menjen és lehetőleg magyar nyelvű.
  • bon
    #30180
    Újratelepítés után, fel fogom rakni újra, hátha akkor már érvényesnek fogja látni. Mondjuk nem mostanában szándékszom úkratelepíteni a gép, majd ha már nagyon szükséges lesz.
  • exodus2
    #30179
    Ez most arra vonatkozik, hogy a WATU-t ne rakd fel újra?:D
  • Csak77
    #30178
    kurvajó tanács! szarrágók
  • bon
    #30177
    Ma ismét jött egy válasz a Tisztaszoftvetől a korábbi eredetiség ellenőrzési problémával kapcsolatban.

    "Tisztelt Ügyfelünk,

    Kérjük, installálja újra a Windowst.

    Üdvözlettel:
    Tisztaszoftver Helpdesk"

    Számítottam erre az eshetőségre, így telepíthetem újra a gépem.
  • bon
    #30176
    Én nem láttam még olyan asztali gépet ami alap járaton ennyit fogyasztana. Rendszer töltés meg nem fogja 100%-ban kihasználni a gépet.
    Amúgy nálad fogja vami a rendzsert, mert nálam kb 1 perc a betöltődés.
  • Lyukasbogrács
    #30175
    vegyél laptopot (50-100 Watt)
  • Zoli007
    #30174
    Sorosan be van kötve egy villanyradiátor a géphez?