46641
  • MatulaAvB
    #45151
    Malwarebytes is lefuttatva. Azt hiszem ebből format és újra rakás lesz :(
  • MatulaAvB
    #45150
    AVG Internet Security 2014, malware-t meg Advanced System Care-rel.
  • kl24h
    #45149
    Mivel végeztél víruskeresést?
  • MatulaAvB
    #45148
    1 játékkal játszom, magyarázat lenne a játékhibára, de arra nem, hogy a böngészővel és minden egyébbel (word,szöveges dokumentummal, mindennel) miért teszi ugyanezt? Vírusírtó, malware lefuttatva, semmi. Msconfigot most beállítottam, de a több mint 10 éves gépemmel nem volt ilyen gondom. Ez meg mondhatni ezerszer jobb. Köszönöm válaszodat :)
    Utoljára szerkesztette: MatulaAvB, 2014.09.23. 19:12:02
  • wantonly
    #45147
    Egy játéknál fordul elő vagy többnél? Ha az előbbi, akkor a játék hibája is lehet, ha utóbbi, akkor valami program fut a háttérben, ami okozhatja ezt. Víruskeresés, anti-malware, és szelektív indítással próbáld elindítani a gépet, hogy csak a legszükségesebb folyamatok induljanak el (msconfig) és teszteld.
  • MatulaAvB
    #45146
    Sziasztok! Frissen telepített Home Premiumom van. Minden driver és frissítés naprakész. Játék közben percenként a tálcára vágja a játékot. Míg ide gépekelek is folyamat alt+tab-olnom kell, vagy egérrel visszakattintani. Mi lehet a gond? Volt már jó pár windowsom, de még hasonlóval sem találkoztam. Ez kb. a 10. hely ahova felteszem a kérdésem, de még sehol sem kaptam választ, azt azonban láttam, hogy nem egyedül küzködöm hasonló gondokkal. Előre is köszönöm!
  • bon
    #45145
    Nem foglalkoznék vele.
  • mester1987
    #45144
    Remélem nem túlságosan vonatkozik el a témám.

    Ha a chkdsk (/r /f) minden ellenőrzésnél talál nem használt indexbejegyzést majd nem használt biztonsági leírókat és törli azokat, de semmilyen más problémát és rossz szektort viszont nem, érdemes-e vele foglalkozni?

    A rendszerrel tulajdonképpen nincs semmi gond.
  • xblades
    #45143
    Na elszóltam magam most már 5-8 perc után ledob. Majd ha valamit változtatok a beállitásokban és frissit újabb 5-8 percig jó majd újra ledob.
    Ez így már elég bosszantó tud lenni.
  • xblades
    #45142
    Na ez nem segített.
    De az igen hogy kivetem a pipát az "energiatakarékosság jegyében a gép lekapcsolhatja ez az eszközt" elől a pipát.
    Eddig jó lett remélem marad is úgy.

    Kösz
  • xblades
    #45141
    Most leszedem mindet, meglátom ez segít-e.
    Az igaz hogy automatikusan nem engedtem neki.
  • bon
    #45140
    Megjöttek a szeptember havi frissítések, jó telepítést.
  • bon
    #45139
    Frissítések fenn vannak?
  • xblades
    #45138
    Nem tudom itt érdemes-e érdeklődnöm ez a hiba után:

    Új laptopom telepítése után a gondom van a Wlan internet kapcsolatával, mert változó időközönként megszakad, mondván hogy nem kap adatott, és csak egy Win7 újraindítás segít ezen.
    A szükséges friss programokat feltettem de lehet valami lemaradhatott, plusz program még nincs rajta más ami ezt befolyásolhatná. Ha jól emlékszem ilyen a másiknál is volt, ott is valamit állítottam hogy jó lett (2 éve), mert most annál semmi gond. Lehet energia takarékosság beállítási gond?
    Nod 32 van fent az vezérli a tűzfalat is ha kikapcsolom sem változik semmi.

    Esetleg valami tipp mi lehet?

    Köszi
  • mclane82
    #45137
    Sziasztok!
    Lenne egy problémám amit sajnos nem tudtam megoldani. Általában inkább túrom a netet amíg nem találok valami segítséget rá, de most tanácstalan vagyok....
    Az a jelenség, hogy bizonyos oldalakon az ékezetes karakterek nem jelennek meg, hanem helyettük valamilyn pót karakter szerepel, teljesen olvashatatlanná téve a szöveget. Nem minden oldalon, pl. origo, mobilaréna, itcafe rendben van, de pölö filmbuzi,facebook nem jó.
    Nem böngészőfüggő, mert IE és Chrome alatt sem jó. Karakterkódolást néztem UTF-8on van.
    Mit tudok még kipróbálni?
    Köszönöm szépen előre is a segítséget.
    Üdv!
  • fifinet
    #45136
    Tökéletesen igazad van.Valószinű ,hogy idegességemben maradt ki,mert én csak használom a rendszert de sajnos nem értek hozzá. Köszönet Neked is.
  • Jabar
    #45135
    A megjelenítőd (monitor, tv) érzékeli és automatikusan átvált 3d módba, ha nem akkor meg van általában egy gomb amivel be lehet kapcsolni távon.
    Természetesen 3d képes megjelenítő kell hozzá és a neki megfelelő szemüveg.
    Utoljára szerkesztette: Jabar, 2014.08.29. 17:13:45
  • Jani Hun
    #45134
    igen, de az alényeg hogy 3d-s legyen, viszont nem az, csak egymás melett vana két kép
  • bon
    #45133
    Tudtommal olyan változatott kell letölteni ami nem 3D-s.
  • Jani Hun
    #45132
    Hali, ide irok mert végülis köze van hozá és sehol se találtam korrekt fórumot. Nos az a probléma hogy letöltöttem egy videót, és maga a videó kétszer, egymás melett megy szinkronban ha vlc-vel megnyito , és elméletileg 3d. hogy lehetne megoldani hogy ne duplázza meg a képet?milyen program kéne hozzá? jah és windowz 7 re
  • lalakov
    #45131
    Köszi. :)
  • kl24h
    #45130
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Először nem írtad, hogy USB osztón keresztül próbáltad, ... ezért jó eleinte részletesen leírni a dolgokat, ... jó hogy megoldódott.
  • fifinet
    #45129
    Drága barátaim akik nekem segítettek mindenkinek köszönöm a segítséget , MEGOLDÓDOTT a problémám.Nem hiszitek el hogy mi volt a baj. Végül is BON vezetett rá a megoldásra mondván,hogy minek az usb osztó amikor van ugyis elég a gépen. Kiiktattam minden kacatot és láss csodát egyből felismert minden hdd-t.Valószínü az usb osztónál lehetett valami,mert most minden rendben.Ki is dobtam azonnal.Nem gondoltam volna. Még egyszer nagyon köszönöm mindenkinek a gyors segítséget.
  • zalrobto
    #45128
    Sziasztok
    nekem olyan problámám van hogy win 7 64 bit a rendszer felraktam 1 virtualbox progit de az istennek sem indul el csak egyfolytában tölt mi lehet a gond ? xp- t szeretnék mellé rakni van pár régi game amit szeretnék újrajátszani
    valaki tudna segiteni ?
  • bon
    #45127
    Több gépre felraktam már, eddig nincs panasz.
  • bon
    #45126
    Úgy látom a korábbi hibás frissítés javítása.
  • fifinet
    #45125
    az a baj,hogy elsőre se látta a gép és emiatt nem is lehetett formázni
  • Carmang
    #45124
    Lehet, hogy hülye kérdés, de hátha: formáztad a vinyót miután először rádugtad a gépre? Anélkül nem fogsz betűjelet látni.
  • Bokafix2
    #45123
    Nekem mutat egy 1,8 megás biztonsági frissítést, de a korábbi kerneles hülyeség miatt nem merem telepíteni... valaki telepítette már? Nem csinált gondot?
  • lalakov
    #45122
    Jött egy frissítés, ez a hibásnak a javítása?
  • fifinet
    #45121
    sajnos most nem tudom megnézni amit javasoltál csak holnap,mert nincs idegen hdd nálam.Majd holnap elkérem a szomszédét azzal fogok próbálkozni.Remélem meg tudom oldani,de előre is bocsi ha még később zargatlak emiatt.Köszi a segítséget
  • bon
    #45120
    Amit írtam megnézted? Amúgy usb osztókat nagy ívben kerülném. Ha új gép van rajta 8-10 usb port úgyis.
  • fifinet
    #45119
    sajnos ez úgy kezdődött,hogy vettem egy új hdd-t a média markba.Hazavittem nem olvasta be azaz az illesztőt felrakta csak nem láttam seholse így nem tudtam megnyitni,de azt írta ki a gép,hogy azillesztés megtörtént használatra kész,de nincs sehol.Elkértem a szomszédét azzal is ugyanez volt. Tehetetlen vagyok mert nem értek hozzá. Az usb bemenetem négy felé van osztva egy osztóval de gyári boltba vásárolt. Ebbe az egyik ágba be van dugva a saját hdd-m a másik ágba egy kártya olvasó.A maradék két ágat használom pendrájvra azokat viszi és még egy hdd-m van azt is viszi.Namost ha kihúzom a saját hdd-t és a helyére bedugom az újat nem jeleni meg.Nem lehet,hogy valami csatlakozási gond van,kábelek stb?Bocsi hogy ilyennel untatlak. A gépet márciusba vettem (rakattam össze) nem tudom hogy hibás-e.
    Utoljára szerkesztette: fifinet, 2014.08.27. 22:18:45
  • kl24h
    #45118
    Valahogy jó lenne leellenőrizni, hogy az alaplapod Windows nélkül tökéletesen látja-e és használhatod-e (másolás/írás) az idegen/új hdd-t. Ez neked egy kicsit bonyolult, lenne. Ha Windows nélkül minden rendben van, akkor a Windows-al van a gond, hogy nem telepíti fel rendesen az illetőprogram és ezért nem látszik. A régi hdd-et azért látja, mert annak idején még nem volt gond a Windows-al. Ezt csak egy feltételezés.
    Utoljára szerkesztette: kl24h, 2014.08.27. 22:03:43
  • bon
    #45117
    Beírod a keresőbe., de megtalálható vezérlőpult\felügyeleti eszközök\számítógép kezelés menüben is.
  • kl24h
    #45116
    1. A Számítógép-kezelés megnyitásához kattintson a Start gombra A Start gomb, majd a Vezérlőpult parancsra, azután kattintson duplán a Rendszer és biztonság lap Felügyeleti eszközök csoportjának Számítógép-kezelés elemére. Rendszergazdai engedély szükséges Amennyiben a rendszer rendszergazdai jelszót vagy megerősítést kér, írja be a jelszót, vagy hagyja jóvá a műveletet.

    2. A bal oldali ablaktáblán a Tárolás csomópont alatt kattintson a Lemezkezelés elemre.

    De ha nálad ha itt sem fog megjelenni, akkor gond van és akkor amit Bon ajánlott, nem lesz lehetőséged.

    Nekem egy kicsit furcsa, hogy semmilyen más/új HDD-t nem tudsz megjeleníteni, csak amit használtál....
    Utoljára szerkesztette: kl24h, 2014.08.27. 21:54:29
  • fifinet
    #45115
    sajnos ez nem jön be, mert ezt már próbáltam úgy se jó.Ha megmondanád amit BON javasolt, hogy a lemezkezelőt hogy tudnám elővarázsolni megköszönném,mert béna vagyok
  • Maximus4
    #45114
    Tárgytalan,megoldottam :)
  • kl24h
    #45113
    Csatlakoztasd más USB bemeneten.
  • fifinet
    #45112
    Azt tessék nekem megmondani mielőtt bármibe is belekezdenék,hogy hogy tudom elővarázsolni a lemezkezelőt. Mondtam hogy béna vagyok.Bocsi