46641
  • Zoli007
    #31739
  • bubogabi
    #31738
    sziasztok az akérdesem lenne hogy be tudjak e fogni a gepem ruterral nekemk se ruterem se wifim digi netem van minden este bejon egy halozat a cime 192.168.0.1 mshome.net es a halokartyam ipv4 es alapertelmezat atjarojavban szerebel kilovi digi net rendes tartomanyaba tartozo ip cimem a lepcsohazban switch van meg a regysztrybe is be irja ezt a cimet a tcpip parametersbe mitol lehet?
  • Zan
    #31737
    Nekem volt hasonló problémám.Én úgy oldottam meg,hogy amikor bedugtam a kábelt a laptopba,újraindítottam a modemet és már ment is a net.Egy próbát megér...
  • Zénó13
    #31736
    Köszi a gyors válaszokat! Sima 5 megás kábel netem van (TARR), közvetlen modemről. Akármilyen másik laptopot csatlakoztattam azokon volt net automatikusan. Próbáltam hogy kézzel beírom az IP-t stb-t... de úgysem működött. Teljesen friss telepítés, semmilyen progi nincs még fent.
  • bon
    #31735
    A képen lévő kitakart ip címek a rendszer által kiosztott címek, mert a router-től vagy a szolgáltatótól nem kapott ip-t, és ezért nem megy a net se. Nem tudom milyen neted van és van e routered, de előfordulhat, hogy kézzel kell beállítani a megfelelő ipcímet, átjárót stb.-t.
  • Evin
    #31734
    Közvetlen modemra van dugva a gép?
  • bon
    #31733
    Kapcsolat megosztás is szóba jöhet, a hálókártya tulajdonságainál lehet bekapcsolni
  • Zénó13
    #31732
    Hello!
    Segítségre lenne szükségem! Tegnap feltelepítettem a laptopomra a W7-et, de az internet sehogy nem akar működni. Nem azonosított hálózatot jelez. Illetve a hálózati diagnosztika lefuttatása után: "A helyi kapcsolat nem rendelkezik érvényes IP- konfigurációval"
    ]Itt egy kép is, hátha ez mond Nektek valamit!
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • kemszi2
    #31731
    tudom,de annyit nem használnám,hogy routert vegyek
  • bon
    #31730
    Legegyszerűbben Router segítségével.
  • neevous
    #31729
    Sziasztok!
    Van valakinek valami ötlete, hogy miért nem tudom kiválasztani rendszer alapértelmezettnek, ami máshol megjelenik és tudom használni?
  • kemszi2
    #31728
    üdv.az érdekelne hogy lehet win7-esen hogy lehet wifin tovább osztani a kábeles netet
  • biomage
    #31727
    ilyenre gondoltam, köszike :)

    Bon:vagy azzal a kompatibilis ellenőrző progival végig nézem :D
  • simonl #31726
    Szia, szerintem itt mindent megtalálsz.....

    Ha nem akkor valóban tegyél fel konkrét kérdést.

    Üdv.
  • bon
    #31725
    Jobban jársz, ha beírod, hogy mik érdekelnek.
  • biomage
    #31724
    1 kérdés

    kb hánytól kiadót szoftverek és játékok mennek a Win 7 en?
    Esetleg valami adatbázis ahová le van írva melyik progik mennek ill melyik nem a Win 7 en?
  • chris1124
    #31723
    Köszi!
    Próbálkozom, hátha sikerül!
    Üdv.
    chris1124
  • [HUN]FaTaL
    #31722
    Megpróbálhatod az XP-s drivert, talán felmegy, ha infből tallózod (vagy még azt se kell).
  • chris1124
    #31721
    Köszi!
    Féltem, hogy ez lesz!
    Nincs más driver ami felmegy rá és használható lenne?
    Ha nincs, maradok az XP-nél!
    Köszi!
    chris1124
  • [HUN]FaTaL
    #31720
    Nem is fogsz, nagyon régi kártya, már a Vista sem támogatja.
  • chris1124
    #31719
    Sziasztok.
    Mobility Radeon 7500 -hoz nem sikerült találnom win7-es drivert.
    Ha esetleg van valakinek tapasztalata, hogy milyen driver jó, amivel működni fog, légyszi segítsen!

    Ha rossz helyre írtam, akkor bocs!

    Előre is kösz!
    Üdv.
    chris1124
  • bon
    #31718
    Külön hangkártya vásárlása.
  • tobias88
    #31717
    Hellosztok, ASUS M4N68T alaplapom van integrált hangkártyával (VIA VT1708S HD 8CH) és néha fogja magát a gép, és nincs hang fél napig, aztán visszajön! Próbáltam már frissíteni a hangkártyát, változás nem történt! Ötlet valakinek?
  • bon
    #31716
    Ha otthonra vennéd akkor dobozos Home Premium-ra szavaznék, otthonra elég szokott lenni.
  • [HUN]FaTaL
    #31715
    Nem. Nincs Group Policy, nem lehet tartományba rakni, ezenkívül nem tudom mi hiányzik belőle.
  • biomage
    #31714
    tényleg :D
    Az megoldható hogy a home premium olyan legyen mint a Prof? mármint feltudom azokat a progikat telepíteni ami hiányzik? :)
    Szal olyan legyen mint a Proffessional.
  • [HUN]FaTaL
    #31713
    Jaaa :) Az úgy reálisabb. :D
  • biomage
    #31712
    a dobozosra értem a premiumot, lehet hogy az OEM professionalis volt :D
  • [HUN]FaTaL
    #31711
    Ha a dobozos annyi mint az OEM akkor is a dobozost érdemesebb :)
  • biomage
    #31710
    Lehet premiumot láttam :D
  • sunlight
    #31709
    Az MSN-t Zap messenger töröld le mert csak ez hozza le teljesen
  • [HUN]FaTaL
    #31708
    Dobozost vegyél, mert azt a következő akárhány gépedre tudod telepíteni.
  • biomage
    #31707
    nem írták el, legalább is dobozos volt ráírva, és nem olyan fehér valamibe volt becsomagolva mint az OEM
  • [HUN]FaTaL
    #31706
    Dobozos prot 31k-ért? Nem elírás az? Dobozost érdemesebb, mindegy milyen verzió mert szerzel telepítőt és 32bit/64bitet is lehet vele aktiválni.
  • biomage
    #31705
    Hali

    Az MMben láttam két féle Win 7 et nem nagy árkülönbséggel.
    31000FT egy dobozos professionalt és egy 32000FT OEMt ami 64bites professionalis, melyiket érdemes megvenni?
  • bon
    #31704
    c:\Users\felhasználóinév\AppData\Local\Microsoft\Messenger
  • [HUN]FaTaL
    #31703
    A beállításokat szerintem a registryben tárolja. Szmájlik meg egyéb szarok c:\users\felhasználónév\AppData\Local\Microsoft\Messenger
  • GazCamp3r
    #31702
    Sziasztok. Meg tudná valaki modnani, h a windows-ban hol találom az msn beállításait, meg a tárolt sz.rjait? Uninstallálom Revoval az egészet, majd a C meghajtómon rákeresek a a Live, Messenger, MSN, sajátmailcímem szavakra, és minden ezzel kapcsolatosat letörlök. Mégis mikor újra rakom, jelentkezik be automatikusan, és minden beállításra emlékszik... -.-
  • [HUN]FaTaL
    #31701
    Paragon nem semmi :)
  • bon
    #31700
    Na ez nagyon tetszik, előfordulhat, hogy szükségem lesz rá.