46641
  • exodus2
    #32022
    Attól függ mivel állítottad. Ha IconPackager Managerrel akkor elindítod a programot, és van olyan hogy Windows Default Icons. Ha csak az ikonokat cserélted ki, az nem téma.
  • mióka99
    #32021
    Sziasztok!

    Nem tudom jó helyre írok-e a problémámmal. Még régebben feltettem egy témát a gépre. Windows7 van a gépemen. Akkor vissza is állítottam, mert nagyon nem jött be. Kb minden vissza is állt, de az ikonok nem. Most már nagyon szeretném ha vissza kerülnének a régi ikonok is, de fogalmam sincs hogyan lehet. Az oldalon ahol letöltöttem a témát azt írják valami manager-rel vissza tudok térni a régi kinézetre. Légyszi segítsetek, hogy mi lehet ez a program, vagy valami más módszert amivel visszajöhetnek a régi, eredeti ikonok.

    Köszönöm!
  • bon
    #32020
    Igaz, mert tiltott, a teljes jogú rendszergazda profil (ez kiment a fejemből) de van megoldás:
    " If you have a Windows 7 installation DVD (not a recovery DVD) you can boot the system with it. Select the default language, then choose "Repair your computer". Then select "Command Prompt". At the command prompt type:

    net user administrator /active:yes [enter]

    Remove the DVD, reboot the computer, and log into the built-in Administrator account."
  • orangutan
    #32019
    viszont csökkenttt modban sem tudok felhasználót váltani, szal csak magamhoz tudnák bejelentkezni ami eddig sem ment:S
  • orangutan
    #32018
    megvan csökkentett mod, korán nyomtam F8 at:D
    akkor probálkozom bejelentkezni
    köszi
  • orangutan
    #32017
    nálam ha megnyomom az F8 at akkor elöször bejön 1 kék ablak ahol ki tudom választani h cd v hdd röl bootoljon . ha itt a hdd t választom akkor bejön egy kép fekete háttér fehér betük( xp n igy nézett ki ha jol emlékszem az ahol csökkentet monot választok). és itt 2 dolog közül tudok mindössze választani:
    -Launch Startup Repair(recommended)
    -Start Windows Normally
    és itt kéne lennie a csökkentett modnak is szerintem de nálam nincs:S
  • bon
    #32016
    F8-at megnyomva, elég sok menüpontnak kell bejönnie, az indítás javítása is közte van.
  • orangutan
    #32015
    akkor nem tom hogy van:S nálam csak az elöbb emlitett lehetöségek jönek be. nem lehet h a csökkentett mód helyett van ez a startup repairos dolog? v az mi lehet akkor?
  • bon
    #32014
    F8-al érhető el a csökkentett üzemmód.
  • orangutan
    #32013
    oké megpróbálom , de win 7 ben hogyan lehet elérn ia csökkentett üzemet, mert én F8 al próbálkoztam, de ott csak olyan van h "Launch startup repair" meg a normál módu indítás. na ha a startup repairt-t választom ki akkor elkezd hibák után keresni, és javitai akarja, de én sehol sem tudok it bejelentkezni administratorként.jo helyen járok v nem itt kéne kersgélnem?köszi a segitséget:)
  • bon
    #32012
    Csökentett módban az Administrator felhasználóval be kell engednie, majd csinálsz új profilt magadnak.
  • orangutan
    #32011
    angol nyelvű windows7 en ékezetes felhasználonevet, meg jelszót adtam meg. ezt el is fogadta.DE amikor be akartam jelentkezni azt mondja h név v jelszó nem jó. és ékezet nélkül sem fogadja el:S
    ilyenkor mit tudok tenni, mert sajnos más fiók sincs, ahonnan ezeket módosítani tudnám.:S ugye nem kll ujra rakni mindent?
    nagyon köszi ha vki tudna segíteni
  • janihunk
    #32010
    Mindig frissítve van. Am kösz az infót.
  • orangutan
    #32009
    Windows 7 en szeretnék WLAN kapcsolatot. de amikor bemegyek a " network and sharing center / change adapter settings " be , ott a WLAN beállitása nincs engedélyezve. amikor ezt be próbálom kapcsolni, akkor egyszerüen nem vált át bekapcsolt módra. pedig a bekapcsolás nem is szürke, szal elvileg át lehet kapcsolni, és el is kezd csinálni vmit, de nem történik végül semmi. ez minek lehet a gondja? az usb s Wlan müködő képes, és telepitve is van.eddig xpm volt és uj a windows 7, szal lehet más beállitás a gond, de mindenesetre amikor bedugom az usb s WLANt akkot az nem érzékel semmit.köszi :)
  • bon
    #32008
    Nem várható (már most is gyors), ha rendszeresen frissíted a Windows 7-et akkor az SP1 jelentős része már meg is van.
  • janihunk
    #32007
    Sziasztok a Win 7 SP1 ben várható valami rendszer gyorsulás játékok alatt? Most olvastam hogy lehetséges hogy még ebben az évben kijön, az IE9 előtt.
  • DarkSector
    #32006
    oh thx. ezt használtam régen csak elfelejtettem a nevét.
    meg közben sikerült szereznem egy régi Car Recovery-t, az is tetszik.
  • LoDMaSt
    #32005
    getdataback.
  • DarkSector
    #32004
    tud valaki win7-hez egy kurvajo progit, amivel memoriakártyáról és pendrive-ról menthető vissza adat???
  • vitya79
    #32003
    Koszi. Kiprobálom.
  • aate
    #32002
    Régi L,uninstall gép újraindít majd egy másik használata, lehetőleg a legfrissebb.(ez sem garantált módszer)Link : >
  • bon
    #32001
    Próbálj ki más törést, vagy vásárold meg.
  • vitya79
    #32000
    Sziasztok

    Feltettem a win 7 64-bit-et. Letöltött. :) Loaderrel ervényesítettem. De 3-4 hét után azt írja, hogy a hamis szoftvare.

    Tudtok valami segítséget?

    Köszi.
  • goofy1984
    #31999
    Ezt nekem sajnos egy rootkit okozta. Miután leirtottam, minden jó lett.
    Ami megoldotta a problémát: TDSSKiller. Próbáld ki.
  • bon
    #31998
    Elsőre is észrevehető volt ez a hosszú hozzászolás! Én a régi ata-s winyóra gondolnék, mert lassú. Ha meg a tb-os winyón van a rendszer és játék is akkor is előfordulhat adatátviteli lassúlás.
  • Gomber
    #31997
    Sziasztok, elég elég fura vagy nem fura problémával fordulok hozzátok...

    Azt kell tudni hogy én játszok a gépen, és videók készítek a cod2 játékról... nos mivel ezt igényesen csinálom ezért /cl_avidemo parancsal tga képként vágok ki 1 jelenetet, tehát másodpercenként csinál 120 tga képet amit később virtual dubbal össze illesztek avivá...

    Na szval, az lenne a gondom hogy a régi xp-s rendszerekkel ez az avidemo szakadozva ment, tehát 1 másodperchez körübelül 10 másodperc kellet! Aztán fogtam felnyomtam a win7 et és valamilyen oknál fogva sokkal gyorsabb volt és nem is akadozva vette át hanem olyan volt mintha lassított videót néznék. (ugyan azokkal az összetevőkkel, vidikari, ram, proci és ugyan azzal a configgal a játékon bellül )

    Amikor ez volt akkor a rendszer egy 160 gigás ketté osztott vinyón volt értelem szerűen a nagyobbik patríción .. elég szar volt mert régi is volt meg néha hibákat is kiírt rá a rendszer. A játék az az 1 terás vinyón volt amit nem rég vettem tehát az tökéletesen működik.

    Na és a mostani helyzet az az hogy amin rendszer volt vinnyó az már nincs mert tönkre ment, ezért fogtam az 1 terásat ketté patricionáltam és arra nyomtam fel a win7et (home premium, de sztem ez nem számít) a játék az most egy IDE-s vinyón van amin adatokat is tárolok... tegnap tettem újra a gépet.

    Na és vég eredmény képpen az lenne a gondom hogy ugyan azzal a rendszerrel, ugyan azzal a configgal miért lassabb az avidemó a codon bellűl !? A lapozófáj mértetet is maxra nyomtam, levan töredezetség mentesítve az összes vinnyó + a vírusírtó se megy ami belassíthatná... nem értem... ja és akkor is olyan lassú mikor nem a D re teszem hanem az 1terás másik patriciójára meg arra amin a win7 van.
    a
    Ja és még azt is tudni kell hogy amikor még a régi rendszer volt hogy a win7 a tönkre ment vinyón volt és a játék az az 1 teráson amikor ujra tettem a gépet akkor vmikor belassúlva vette át...

    :D Na ennyi lenne ha valaki van olyan rendes és végig olvassa, és esetleg segíteni is tud annak nagyon megköszönöm...
  • ac
    #31996
    Szia BON a tűzfalat kikapcsolva is próbáltam illetve megcsináltam amit Daniel Jackson írt de sajnos igy se jó.De azért köszönöm a segítséget sok újdonságot tudtam meg.
  • bon
    #31995
    - tűzfal nem tilja az upadte szerverek elérését?
    - itt lévő zöld hozzászolás is megér egy próbát:
    link
  • ac
    #31994
    Sziasztok én is egy problémával fordulnék hozzátok.Mégpedig azzal,hogy az update nem akar sehogyse frissíteni:Segítségeteket köszönöm.
  • Gomber
    #31993
    Sziasztok, elég elég fura vagy nem fura problémával fordulok hozzátok...

    Azt kell tudni hogy én játszok a gépen, és videók készítek a cod2 játékról... nos mivel ezt igényesen csinálom ezért /cl_avidemo parancsal tga képként vágok ki 1 jelenetet, tehát másodpercenként csinál 120 tga képet amit később virtual dubbal össze illesztek avivá...

    Na szval, az lenne a gondom hogy a régi xp-s rendszerekkel ez az avidemo szakadozva ment, tehát 1 másodperchez körübelül 10 másodperc kellet! Aztán fogtam felnyomtam a win7 et és valamilyen oknál fogva sokkal gyorsabb volt és nem is akadozva vette át hanem olyan volt mintha lassított videót néznék. (ugyan azokkal az összetevőkkel, vidikari, ram, proci és ugyan azzal a configgal a játékon bellül )

    Amikor ez volt akkor a rendszer egy 160 gigás ketté osztott vinyón volt értelem szerűen a nagyobbik patríción .. elég szar volt mert régi is volt meg néha hibákat is kiírt rá a rendszer. A játék az az 1 terás vinyón volt amit nem rég vettem tehát az tökéletesen működik.

    Na és a mostani helyzet az az hogy amin rendszer volt vinnyó az már nincs mert tönkre ment, ezért fogtam az 1 terásat ketté patricionáltam és arra nyomtam fel a win7et (home premium, de sztem ez nem számít) a játék az most egy IDE-s vinyón van amin adatokat is tárolok... tegnap tettem újra a gépet.

    Na és vég eredmény képpen az lenne a gondom hogy ugyan azzal a rendszerrel, ugyan azzal a configgal miért lassabb az avidemó a codon bellűl !? A lapozófáj mértetet is maxra nyomtam, levan töredezetség mentesítve az összes vinnyó + a vírusírtó se megy ami belassíthatná... nem értem... ja és akkor is olyan lassú mikor nem a D re teszem hanem az 1terás másik patriciójára meg arra amin a win7 van.

    Ja és még azt is tudni kell hogy amikor még a régi rendszer volt hogy a win7 a tönkre ment vinyón volt és a játék az az 1 teráson amikor ujra tettem a gépet akkor vmikor belassúlva vette át...

    :D Na ennyi lenne ha valaki van olyan rendes és végig olvassa, és esetleg segíteni is tud annak nagyon megköszönöm...

  • bon
    #31992
    Saját tulajdonba kell venni, ott ahol a jogokat lehet beállítani.
  • Brinn
    #31991
    Hello!

    Van egy diszkrét 15GB-s mappa, amit nem tudok törölni. (konkrétan a wow mappa...) Azt mondja nincs jogom hozzá, guglispanom azt mondta állítsam be a jogokat és majd ki tudom törölni, de azokat sem lehet beállítani, sötétszürke a kipipálandó terület. Azért ide írok mert Win7 alatt izmoskodik az a mappa..

    Valaki tud mondani okosságot?
  • bon
    #31990
    XP telepítés elején törlöd a Windows 7-et tartalmazó partíciót majd újra létrehozod.
  • zeli
    #31989
    Azt a partíciót, amin a win7 van formázd le az xp telepítésekor.
  • Dave8814
    #31988
    Hogyan lehet windows 7re xpt telepíteni, ugy hogy felülírja? És ne legyen rajta csak az xp?
  • guru55
    #31987
    4X-es sebességgel van írva a dvd, nincs tunningolva a gép, viszont a bios frissítésre már gondoltam. Köszi a tippeket. Ha valakinek van még ötlete az légyszí írja meg.Köszönöm még1x.
  • bon
    #31986
    A telepítő lemezt írd meg újra lassú sebességgel, vagy ha tuningolva van a gép a telepítés idejére állítsd vissza alap órajelre. De egy bios frissítés is szóba jöhet szerintem.
  • guru55
    #31985
    Kiegészítésként, nem fagy le, villognak a pontok a 0%után és a DVD meghajtó is folyamat villog, mintha olvasna. Tuti hogy a DVD meghajtó is ok mert kb. 2 hónapos, de próbáltam másikkal is, úgyis ugyanez volt a gáz.
  • guru55
    #31984
    Köszi a gyors választ, de ez sajnos nem segít, le van tiltva de nem megy.
  • aate
    #31983
    Tiltsd le a biosban a flopy meghajtót és próbáld meg úgy.