46641
  • Matada02
    #32422
    Sziasztok egy kérdésem lenne (rajtam már kifogott és tiszta ideg vagyok..)
    Egy windows 7 ultimadeem van és a windows intézőm bizonyos dolgoknál leáll pl:KIHÚZOM A PENDRIVEOMAT VAGY ELINDÍTÓK EGY ADOTT PROGRAMOT.Már ezt csinálja 1 hónapja kérlek segítsetek!!!

    Előre is köszi!

    BY:matada02
  • Matada02
    #32421
    hello
  • bon
    #32420
    Miért nem rakod fel a 2011-es változatott? A 2010-es már régi.
  • [HUN]FaTaL
    #32419
    Hát remélem, hogy nem mert borzalmasan szar. Eddig minden verzióra azonnal váltottam, a 9es kifejezetten tetszett is, annak ellenére, hogy sokan szidták de az a 2010 valami förmedvény.
  • FZoleee
    #32418
    de inkább utóbb :D
  • bon
    #32417
    messenger ablak jobb felső sarkában lévő gomb.
  • bon
    #32416
    Előbb utóbb úgy is fel kell rakni, tehát kár letiltani.
  • bon
    #32415
    Az új messenger-ben a régi kinézete is visszakapcsolható, csak szét kellene nézni!
  • FZoleee
    #32414
    merre lehet ignorálni örökre ezt? folyton megjelenik, hogy fontos frissítés elérhető és idegesít... :D
  • exodus2
    #32413
    Az a frissítés nem frissítés, hanem az új msn.. Amúgy el kéne olvasni mit frissítesz.. Ha leszeded és visszarakod a régit elvileg működni fog.
  • piamania
    #32412
    Letöltöttem a frissítést, amit jelzett a win.Na de azt nem tudtam, hogy az MSN-emet ilyen ócsmánnyá varázsolja.Én a régi MSN kinézetet akarom!!Hogy tudnám visszaállítani, anélkül, hogy a frissítés eltűnjön?Vagy egyáltalán kellett volna nagyon frissítenem? Essentials-t rakott fel.
  • bon
    #32411
    Nem
  • horvdavid
    #32410
    köszi!nagy tisztelet!
  • kirol
    #32409
    Lehet már új office -t venni tisztaszoftverben?
  • bon
    #32408
    Érdemes megpróbálni.
  • mikusmate
    #32407
    Elnézést, hogy a 3. postot írom.
    Visszaálítottam a rendszert két nappal előre, most látja az írót. Úgy tűnik megoldódott a probléma. Remélem így is marad mostmár. Mégegyszer bocsi a spam miatt :)
  • mikusmate
    #32406
    Megnéztem, a jumper jó helyen van. Csak azt nem értem tényleg, hogy egyik napról a másikra, mi történhetett. Megpróbáljak esetleg egy rendszervisszaállítást?
  • mikusmate
    #32405
    Az masterre van téve elméletileg. Ez az egyetlen IDE kábeles hardver, a winchesterek SATA-sak. Mindenesetre azért leelenőrzöm mégegyszer.
  • DarkSector
    #32404
    Jumper?
  • mikusmate
    #32403
    Igen, de utána ugyanazt produkálja.
  • bon
    #32402
    Törölni probáltad már?
  • mikusmate
    #32401
    Hello!
    Belefutottam egy kis problémába. A DVD írómat nem látja a Windows. Egy LG GSA-H58N íróról van szó. A BIOS-ban látszik, egyedül a Win-ben nem. Tegnap még semmi baj nem volt vele. Betettem egy másik írót, másik kábelt, de az sem segített. Mikor megpróbálom frissíteni az illesztőprogramot, azt írja ki, hogy naprakész, de az eszköz tulajdonságaiban meg ezt írja: "A Windows ehhez a hardvereszközhöz nem tudja betölteni az illesztőprogramot. Az eszközillesztő sérült vagy hiányzik. (Kód: 39)" Próbáltam Firmware-t frissíteni, de nem lehet. Mit lehetne tenni? Előre is köszi.
  • jamekka
    #32400
    Sziasztok!

    Van egy rss alkamazásom ami egy jelszóval védett oldalhoz csatlakozik.A bajom az lenne mikor startol a rendszer mindig dob egy ablakot a windows,h adjam meg a jelszavat és a nevem,h indúljon az alkalmazás.A kérdésem az lenne nem tudom vhol belőni ,h automatikusan indúljon a rendszerrel és ne kelljen mindig a jelszavamat gépelgetni.

    Köszi.
  • bon
    #32399
    Jogot adsz a jelenlegi felhasználónak a biztonság fülön, vagy saját tulajdonba veszed a könyvtárat, szintén a biztonság fülön.
  • horvdavid
    #32398
    hali! egyik ismerősön lekódolta az egyik mappát win7 alatt(jobb egér gomb,biztonság....) ujratettem a win7et a gépen, és most nem tudok belépni a mappába, mert "nem engedélyezett". mi a teendő? köszi!
  • Narxis
    #32397
    Letöltöttem egy csomó témát de ezek nem olyanok mint a hivatalos, MS oldalán elérhetőek hanem van 3 mappa és egy msstyles formátumú fájl. Hogyan lehet használni? Valamilyen program kell hozzá? WindowBlinds?
  • V43 1105
    #32396
    Sikerült, köszönöm szépen ! :-)
  • V43 1105
    #32395
    Oké, köszi próbálkozok !: )
  • bon
    #32394
    Rendszer töltés elején F8 és a megjelenő menüben az utolsó helyes konfiguráció (vagy hasonló nevű) indítása. De meglehet még próbálni, hogy telepítő lemez be, és javítást kérni.
  • V43 1105
    #32393
    Sziasztok!

    Eddig tökéletesen ment a gépem, tegnap este rendes leállitást követően a mai napon szerettem volna bekapcsolni, és ezt a hibaüzenetet kapom bejelentkezéskor : A felhasználói profil szolgáltatás nem tudott bejelentkezni ... mi tévő legyek ?
  • Evin
    #32392
    Igen, elég valószínű. Csak vigyázz, hogy rendes eredeti iso legyen.
  • krisz073
    #32391
    Kis segítség kellene egy profitól.
    Adott egy Packard Bell noti hozzá eredeti Win7 Home Premium.Szeretném újratenni a Win-t , de nem a recovery-l, mert 50 féle felesleges dolgot telepít fel pluszba.
    Ha leszedek egy Home Premium Hun iso-t akkor ez a noti alján található key-l telepíthető minden további nélkül?
  • Hzsolesz
    #32390
    Hmm...akkor csak nálam lehet valami gebasz...4 mag, 4 GB RAM... Lehet, hogy a törés nem sikerült olyan jól.
    Most is a Media Encoder miközben konvertált, semmilyen más programot nem lehetett használni, mintha minden erőforrást csak ő használhatott volna. Bezárás megint kb. fél perc. Vagy még arra tudok gondolni, hogy esetleg az AVG kavar be, mert hallottam már ilyenről.
    Üdv!
  • Evin
    #32389
    De én XP-ről beszéltem. x64-es Win7-et meg még csak azért nem használok, mert a Beyond Good and Evil nem települ x64-re a védelme miatt, és az nekem kell most a fordításhoz.
  • Doomista
    #32388
    Nálam a 64bites Adobe Photoshop el se indult...32bites viszont süvített. Pedig nem 32 bites Windows 7-tel rendelkezem ám, és friss rendszer volt szintén.
  • Evin
    #32387
    1x kipróbáltam az x64 XP-t, és a Photoshop állandóan összeomlott. Pedig teljesen friss rendszer volt. Szóval erről ennyi.
  • JoeFromHun
    #32386
    Sziasztok!

    Az kérdésem lenne,hogy van a valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban,hogy honnan lehet 7-eshez jól működő (amiben nem szívódik fel a magyar nyelv)Témákat tölteni...
    Egyszer már rakott be linket valaki ide de nem találom.

    Köszi előre is!
  • multi13
    #32385
    Kösz mind kettőtöknek, ritka barom voltam, úgyanúgy müxik mint xp alatt,
    csak kurva ritkán használom, és el felejtődött.
  • DarkSector
    #32384
    thx
  • bon
    #32383
    A memóriában a vágó lapon. De tudom ajánlani a képmetsző beépített alkalamzást a print screen helyett.