46641
  • djlaczo
    #34438
    Na, bevállt amit javasoltál, feltettem 64 bites windows 7et, d viszont lett másik probléma a képe mellékelem rola: http://img267.imageshack.us/img267/1043/nvtelenyq.jpg

    Nem ugy kellene lenni hogy legalább 3.5 gigát használnia kellene ?
    Elöre is köszi s segitséget !
  • djlaczo
    #34437
    akkor tuti az lesz az, ha igen akkor hálám üldözzön a sirig meg a jo szerencse :)
    17x telepitettem ma ujra mert azthittem rossz erre egy ilyan bagatall dolog :(csak azt nem értem a vista milrt ment fel, vagy a mindegyik másképpen kezeli a kijelzöket ? vagy forditva ? mert ahogy néztem nekem itt vista alatt a monitoromaz 1 mig amikor win 7 alatt voltam ott ö volt a 2es, mert ha ez nem változik akkor az a hiba amit mondasz, köszi :)
  • bon
    #34436
    Ami rá van dugva kijelző nézd meg mindet. Nálam minden telepítésénél előfordul, hogy a telepítés befejezésének vége felé a TV-m lesz az aktív kijelző és ott látszik minden tényleges művelett.
  • djlaczo
    #34435
    habár közben ez is aktiv a gép monitora a tv-t azt nem néztem...
  • djlaczo
    #34434
    de igen, uristen :( akkor ha kihuzom már jo is ?
  • bon
    #34433
    Nincs véletlenül még egy kijelző csatlakoztatva a géphez? Ha igen akkor az az aktív kijelző.
  • aate
    #34432
    parancssorból formázás? format c: /s
  • terencehIII
    #34431
    igen ez a baj hogy nem bootol be mikor beindittom a gépet hiába nyomom rá hogy dvd-ről bootoljon kijön két lehetőség amit már lent leírtam elvileg akkor másik telepítővel mennie kéne? pedig ez a lemez mindig működött csak most hogy 7 ről akarok vissza xp-re nem
  • djlaczo
    #34430
    Sziasztok

    Van egy nagy nagy problémám és nem tudom hogyan oldjam meg.
    Arrol lenne szo, hogy nem fejezi be a win 7 a telepitést, legyen az 32 v 64 bites, probáltam már minden, másik particio, másik verzio, de semmi,
    konkrétan az a gond hogy a 2. ujrainditás után amikor megjelenik egy knight rider stilsus csik, asztal elökészitése bala felirattal na az nem jelenik meg, az telepitést befejez amikor a zöldes ablak van,
    de ami utána lenne nem jelenik meg, képernyö aktiv de nem jelenik meg semmi, kiprobáltam a csökkentett modot, és érdekes, de ott megjelent, de mivel csökkentett mod,
    igy azon keresztül nem tudom befejezni.
    A vista gond nélkül felment, ha valqaki tudna segiteni, kérem irja le pontosan milehet a gond, régebben is volt már win 7em, és akkor nem voltak ilyen gondjaim.
    Ami a lényeg még hogy 64 bitest szeretnék feltenni, ugyanis 32nél csak 2 giga memoriát használt a 4 gigábol ami meg érthetetlen, mert 3mat simán kéne.
    Gépem: core 2 duo e8400 proci, 4 giga corsair ram, és 896mb vramos gtx260

    Elöre is köszönök minden segítséget. :(
  • bon
    #34429
    Be boot-olsz az xp telepítőről (ne Windows alól indítsd) majd törlöd a telepítővel a Windows 7-es partíciót. Ha nem boot-ol be az XP telepítő akor szerezzél be egy másikat.
  • terencehIII
    #34428
    tudna nekem segíteni hogy mert felraktam a win 7et és most visszaraknám az xp-t de mikor bootlni akarok az jönbe hogy win 7 indítás vagy régebbi windows-> erre kattintva viszont az jönbe hogy hiányzik valami hal.dll ilyenkor hogy a fenébe lehet felrakni az xp-t még formázni se tudom a merevlemezt
  • bon
    #34427
    Igen, vagy figyelmeztett, hogy el kell távolítani a beta-t.
  • R3TR0
    #34426
    Jaaa értem akkor csak lefutattom majd a RC telepitot és teszi a dolgat?
  • bon
    #34425
    Még nem létezik végleges 64bit-es flash player (béte igen, csak elég instabil), 32bit-es böngészőt ajánlott használni.
  • bon
    #34424
    Ha kell a telepítő el fogja távolítani.
  • bon
    #34423
    Nézd meg a FAQ 24-es pontját, igen lehet telepíteni pendrive-ról is.
  • Jakuza001
    #34422
    Jo, de csak azt az egyet sikerult szetcseszned.
    Ujra is telepitheted, ha neked ugy szimpatikusabb.
  • naaa
    #34421
    sziasztok

    64 bit-nél nálatok is ez az üzenet jelenik meg?

    Flash Player 10.1 jelenleg nem áll rendelkezésre az Internet Explorer 9 (64 bites) Beta. Töltse le a sajtóbemutató mentesít a Flash Player , amely tartalmazza optimalizált támogatása Internet Explorer 9 Beta (32-bites és 64 bites) az Adobe Labs.

  • RYO21
    #34420
    Jó, de csak az az egy windows nem működik. A többi fut rendesen. + ubuntu
  • R3TR0
    #34419
    Hi

    IE 9 beta van fenn

    Ha 10-én kijön az RC akkor a betat le kell szednem vagy updatel a beta?

    Vagy hogy megy ez?
  • jancsi8511
    #34418
    Sziasztok!Igazatok volt a "gamerel" szemben még telepíteni sem akart rendesen,minden hibaüzenet nélkül kilépett és csá!De megvan a Professional pendrive-n,arról lehet telepíteni valahogy a rendszert?
  • bon
    #34417
    Az UAC szintjét állítsd eggyle lejebb a vezérlpult/felhasználó fiókok\A felhasználió fiokok felügyelete beállításainak módosítása. Kikapcsoln nem ajánlott az UAC-ot, mert a felhasználót védi többek közt a saját hülyeségétől is.
  • Jakuza001
    #34416
    Amugy pedig a felhasznaloi fioknal tudod megadni az adott acount tipust.
    Az eszkozkezeloben megtalalod.
  • Jakuza001
    #34415
    Az az UAC lesz szvsz.
    Ird be a futtatashoz az uac parancsot es allitsad be neked megfeleloen.
    Ha kikapcsolod nem akar mindenhez megerositest.
  • WinStar
    #34414
    Amúgy olyan kérdésem lenne hogy hogy tudnám beállítani hogy én legyek a rendszergazda?Mert mindig jönnek ezek a hülye biztonsági kérdések,meg pl. másolásnál is megkérdezi hogy rendszergazdaként?Ez picit idegesítő.Ebben tudtok segíteni?
  • WinStar
    #34413
    Köszönöm szépen,müködik :)
  • Jakuza001
    #34412
    BIOS

    1. Disable CPI APIC support
    2. Under PCI/PnP settings, set Plug and Play O/S = YES.
  • WinStar
    #34411
    nem,ilyet nem is találtam,pedig a magyar motorola honlapján is voltam,meg az angol motorola honlapján.Azért köszi,meglesem mükszik-e így.
  • RYO21
    #34410
    Üdv újra!

    Pár nappal ezelőtt tettem fel egy 32-es Home Premiumot. Ma sikerült elrontanom. Nem akar bebootolni, hanem egyfolytában kékhalálozik. Bootlogot nem ír, de amikor safe mode-ban indítom akkor egy CLASSPNP.SYS fájlnál áll le mindig. A BSOD ezt az üzenetet írja: process1_intialization_failed

    Utoljára a még futó oprendszeren a readyboostal szenvedtem, illetve az indexelés lekapcsolásával.

    Meglehet javítani, vagy csak az újratelepítés segíthet?
  • aate
    #34409
    Ezt próbáltad ?
  • WinStar
    #34408
    Sziasztok.Van egy Motorola W397-es telefonom,és az adatkábelre rádugom akkor nem talál semmiféle illesztőprogit a telóra a win7.Az elöző Samsungomnál talált úgy hogy nem volt felrakva a Samsung PC Studio.Tudtok esetleg ebben segíteni?
  • TomBond
    #34407
    vagy az is házibarkács volt!
  • [HUN]FaTaL
    #34406
    Valószínű hardverhiba / driverhiba okozza a kék halált, szóval ne az os-t hibáztasd. :)
  • [HUN]FaTaL
    #34405
    Ultimate felesleges lehet, de nekem pl. tisztaszoftverből jött úgyhogy az asztali gépemen ez van. Notebookon meg MSDNAA-s professional :D
  • Met
    #34404
    Már az XP-ből se volt érdemes használ az ilyen olyan házi barkács verziókat....
  • jancsi8511
    #34403
    Köszönöm a segítségetek!
    Csak azért gondoltam a gamer-re mert azt írták róla,hogy játékokra van kihegyezve.
    Az összeomlást meg arra értettem,hogy bekapcsolom a gépet és se ikonok se tálca semmi,meg állandóan macerál a kék monitor hogy "ha ezt elöszőr látja inditsa újra bla-bla!!
    De biztosan jobban tudjátok!
  • bon
    #34402
    Otthonra Home Premium vagy esetleg Professional kell Ultimate felesleges. Nero-val kiírni az image-t meg egyszerű fájl\nyitás és már mehet is az írás.
    Az oprendszer meg nem szokott összeomlani, jó néhányat telepítem vagy üzemeltetek és nincs gond velük. bármi problémád volt azt más okozta és ugyan úgy elő fordulhat (sőt még jobban) egy házilag barkácsolt gagyi változattal. pl. kihagynak egy két komponenst, amiről azt hiszik, hogy nem kell, de egyszer csak el kezdi hiányolni valami más progi és akkor jönnek a furcsaságok a működésben.
  • bon
    #34401
    Felejtsd el a házi barkács Windows 7-et jobban jársz egy msdn-ről vagy technet-ről kikerült változattal. Kiírni meg az imgburn-al célszerű.
  • jancsi8511
    #34400
    Aha normáis win 7 volt az ultimate.De most omlott össze,ezért akarom kipróbálni a "gamert".Csak azt nem tudom hogy kell kiírni neroval,DVD képet kell írni?Iso-ban van.Lehet hülyeségeket írok de eddig csak egyszer írtam ilyen lemezt!
  • V43 1105
    #34399
    Inkább tegyél fel egy Windows 7 Home Premium x64-et.... (: