46641
  • riki02
    #37658
    Hát lehet hogy tényleg tölt, de 1 órája el sem indul pedig nem olyan lassú netem van.
  • riki02
    #37657
    jaajj bocs!!! azt hittem azt nekem írtad. Bocs!!
  • riki02
    #37656
    Haha. Az a penge 96 képe :D de nem baj
  • aate
    #37655
    Az még tölt...majd lejön.(kivéve ha ma m töltöttél le már 2 drivert mert akkor holnapig várni kell vele vagy keress rá a realtek oldalán.
  • aate
    #37654
    próbáld meg ,hogy csak a PCI Express Root Portot frissíted (driver max megtalálta nálad ) > #37624 kép
  • riki02
    #37653
    Most próbálom a Realtek-et de ez el sem képes indulni. Hát nekem is bejött az élet

    http://noob.hu/2011/06/24/hjj.png
  • aate
    #37652
    Próbáld meg úgy hogy a wi-fit(eszközt ) vagy a netet kikapcsolod telepítés előtt.
  • aate
    #37651
    (bocs én úgy emlékeztem )- régebbi drivert sem hajlandó ?
  • riki02
    #37650
    "riki02-nek a hálózati eszközök között lehet a hiba mivel legtöbbszöra net kapcsolat közben , chat,messenger fagyott le a gépe"

    Hát nem egészen így van mert képes bármikor, bármilyen helyzetben lefagyni.
    Azt a képet amit belinkeltem azt miért nem képes frissíteni? (Atheros)
  • penge96
    #37649
    Nincs
  • penge96
    #37648
    Hm, nem tudom, majd megnézem
  • aate
    #37647
    Nincs másik PCIe slot a gépben ahova berakd a videó karit ?
  • penge96
    #37646
    Próbáltam. Nem
  • penge96
    #37645
    De mindegyik a legfrissebb, ezt már kiveséztem...
  • aate
    #37644
    Másik monitor, vagy monitor kábellal próbáltad ? érintkezők jók ha mozgatod nem változik?
  • aate
    #37643
    lehet ,hogy van köze az alaplapi chipset-hez is de nem tudom....
  • aate
    #37642
    DriverMax használata leírás

    Fényerő beállítás valószínű vga driver vagy monitor driver, program lehet
    de én még nem találkoztam ilyennel.
  • penge96
    #37641
    Honnan tudjam, hogy működik?:D Szal nekem a fényerő még mindig baszakszik indulásnál, és még mindig gőzőm nincs hogy miért...
  • aate
    #37640
    De nem kell minden áron... ami jó és működik azt nem kell piszkálni.
  • aate
    #37639
    Egyébként meg ha nem is működne...amint látjátok a drájverek régiek keresni kell hozzá máshol újabbat !
  • aate
    #37638
    nem értem nálatok miért nem működik kijelölöd amit törölni akarsz és > Delete from list .Nálam működik
  • penge96
    #37637
    Én csak egyet jelöltem eleinte, a zöldeket nem én raktam oda, kitörölni se tudom
  • aate
    #37636
    Hát igen ,gyári driver , közben meg az asus oldalán fent a javítás :P(ki tesztelte azt a drivert ? )(vagy lehet akkor még nem készültek a win 7-re)
  • bon
    #37635
    Fordított kamera képbe már én is beleütköztem párszor
  • aate
    #37634
    riki02-nek a hálózati eszközök között lehet a hiba mivel legtöbbszöra net kapcsolat közben , chat,messenger fagyott le a gépe. A tesztek meg gondolom net nélkül futottak le. Nem is értem a szervizben miért nem frissítették a drivereket a néhány drájverja 2009-es ! csak ajánlották az op rendszer újra telepítést és driver frissítést. (pancserek )
  • aate
    #37633
    Igen az alaplaphoz adott vagy előre telepített gyári driverekkel volt gond
    Pl előre telepített kamera driver sokszor volt gond(fordított kép )Nem is értem az asust...Meg soha nem értettem miért gyártanak egy alaplap típust különböző chip variációval és adnak hozzá 3 féle drivert és aki nem figyel oda akkor szív vele. De legtöbb esetben ez a program nálam mindig jó drivert ajánlott.Meg egyszerűen vissza lehet vonni a telepítést ha nem jó ,csak oda kell kicsit figyelni mit is ír a program... meg át kell nézni a használatát ,szerintem egyszerű.
  • bon
    #37632
    De én a Realtek, Nvidia, intel stb. oldalon keresgélést se zárnám ki a lehetőségek közöl, ha jól emlékszem,még te ítad, hogy már több problémád volt az asus driverek-el.
  • aate
    #37631
    #37615 hsz kép a Te régi driver listád ! Ott is 2.0.0.74 van.(az valószínű hogy 8.2.0.0.74 csak másképpen jelöli !) Egyébként meg a Win 7 vissza frissítené az eszközkezelőben , az eredetire ami felment telepítésnél.
    Hagyd ki ezt a drivert lehet ütközik valamivel, szedd össze a többit(nforce serial ata-realtek hangkártya - Nvidia vga driver, ) most már biztos ,hogy driver hiba okozza a gép problémáidat.Ha nem bízol a programban akkor az Asus oldalán keresgélj utána!
    --
    Most nézem neked a másodikat kell leszedni mert az első nincs digitálisan aláírva.. a 9.0.206 -ott próbáld meg.


  • riki02
    #37630
    http://noob.hu/2011/06/24/hb.png

    FAIL
  • riki02
    #37629
    Szóval:

    8.XXX volt (emlékszem!) amiből 9.XXX verzót töltöttem le, valamiért most mégis 2.XXX verziót ír.

    Egyébként a free van fent az gondolom nem baj.
  • aate
    #37628
    Vista óta használom 3 gépen ! mindet letöltöttem, nekem mind kivan pipálva mikor leellenőrzöm ! Néha VGA driver jön le hozzá.....és működik minden ,
  • aate
    #37627
    Mindegyikhez csatlakozni akar és nem engedi letölteni mert ez free verzió, egyenként töltsd le.
  • aate
    #37626
    Csak 2 drivert kellett volna kijelölni ,töröld őket(napi 2 ! )
  • aate
    #37625
    Egyébként meg 9.2.0.310 et kellett volna leszedni
  • penge96
    #37624
    2 óra után kb, majd holnap megpróbálom
  • aate
    #37623
    De ha nem telepítette fel akkor nincs mit visszavonni maradt a régi a 2.0074 (ez volt eredetileg)
  • aate
    #37622
  • aate
    #37621
    Lehet az az eszközöd okozza a bajt, egyenlőre hagyd ki.Töltsd le a többit
    majd teszteld a gépet, és majd keres rá az asus oldalán frissebb atheros driver-ra
  • riki02
    #37620
    Nem találom (a visszavonást)
  • aate
    #37619
    Van vissza vonás 2. menüpont de letöltésnél ki írja mit tölt !

    /200074 volt és lett 20310 szerintem/