46641
  • V43 1105
    #37738
    Tulajdonságokban pipáld be hogy rendszergazdaként indítsd, hátha...
  • Laceee
    #37737
    A naplóba nem ír semmit, mert nem áll le a gép magától, úgy kell lekapcsolni, és csak azt jegyzi be, hogy nem megfelelően állt le a rendszer.
  • aate
    #37736
    Hát akkor legalább nyugtasson meg az ,hogy nem te vagy az egyetlen itt ezzel a hibával..... (de megoldást még nem sikerült találni )
    Valamilyen driver ütközés hiba lehet. Windows Hiba napló nem ír semmit ?
    próbáld sima friss windows alatt is (telepített programok nélkül)?
  • Laceee
    #37735
    Friss telepítés után is előjön a hiba.
  • aate
    #37734
    explorer.exe állhat, fagyhat le,lehet virus vagy malvare,Emisoft ezt próbáld ki.
  • aate
    #37733
    Video Overlay Színház üzemmód valószínű nálad is itt.
  • piamania
    #37732
    És ezt hol tudom bekapcsolni?Radeon HD videókártyám van.
  • aate
    #37731
    Szerintem nincs bekapcsolva, beállítva a videó-mód, (Video Overlay Színház üzemmód, vagy nVidia-nál a Full Screen Video akkor elöfordul a TV készüléken csak a nagy feketeség látható a videó helyén.
  • Laceee
    #37730
    Fagy net nélkül is
  • piamania
    #37729
    HEllo!
    A számítógép meg az LCD tv HDMI kábellel van összekötve.Filmeket szoktam nézni, és néha van olyan, hogyha a lejátszó ablakát áttolom a tv-re, akkor elfeketedik a program képe,pedig a szg monitorán van/volt kép.
    Ezt miért csinálja?Van vkinek vmi ötlete?
  • aate
    #37728
    Net kapcsolat nélkül nem fagy a gép? mert ha nem akkor a hálózati kártyák drivereit cseréld le régebbire.(drivermax felajánlja és letölti a régebbit is )
  • Mr_no_NaMe
    #37727
    köszi szépen!
  • Laceee
    #37726
    Igen
  • simon007
    #37725
    Kösz, kipróbálom!
  • simon007
    #37724
    A crack jó, mert azzal indítottam win7 újratelepítése előtt.
    Játék indításakor egy ablak jelenik meg, ahol a nyelvet tudom kiválasztani, + a launch felirat. Launch után a nagy sötétség.
  • bon
    #37723
    Wifi és kábel-en keresztlü netevze is fennáll a probléma?
  • Laceee
    #37722
    DriverMax feltelepítette az összes drivert (voltam olyan hülye és vettem 30 napos licensz-t), a hiba továbbra is ugyanaz: böngészés közben (web/sajátgép) beáll a gép nem reagál semmire csak a kikapcsolásra, prime 95 futtatása közben nem jön elő a probléma, program leállítása után kb 10mp-el már beáll a gép (Acer 7738g notebook), memtest nem talált hibát, más nem windows oprendszer alatt nincs ez a hiba, azért erőltetném a windowst, mert nagyságrendekkel gyorsabb a gép alatta, mint más OP-alatt.
  • V43 1105
    #37721
    Codot , PC-n, X360 Joyyal, ember........ OMGZ FPS -> PC -> EGÉR, BILL :(((
  • penge96
    #37720
    A cracket
    De miért nem indul el? Mit ír ki?
  • bon
    #37719
    Directx frissítés
  • bon
    #37718
    Home Premium
  • simon007
    #37717
    Légyszí,segítsetek!

    Just Cause 2.
    Win7 újratelepítés uán feltelepítés sikeres, de nem indítja el a játékot.
    VGA driver a legfrisebb van fenn. /Geforce 450 /. Vírus előtt tökéletesen futott.
    Mit hagyhattam ki?
  • Soldiers
    #37716
    Hali segítsetek már lécci van egy x360 joy és vettem egy Play and Kit-t és érzékeli de mégsem tudok joy-al NBA-ni meg cod meg ezeket semmit se hogy mit csináljak vmi programot fel kell tenni??


  • V43 1105
    #37715
    Otthonra, Home Premium..
  • Met
    #37714
    A Home Premiumnak kisebb az erőforrás igénye
  • Mr_no_NaMe
    #37713
    Sziasztok!

    Eljött a pillanat, és rászántam magam, hogy végre windows 7-et telepítsek a gépemre és leváltsam az XP-t. Természetesen csak úgy nem indulok neki.

    3-4 éves gépem van, 2 giga 800 mhzes rammal, c2d e4400-as procival és kb 100 giga helyem lenne össz-vissz a partíciókra.

    Melyik windows 7 fajtát ajánlanátok amivel a leggyorsabban menne az egész? Nem kell nekem semmiféle extra program, egy full üres windowst akarok, a híres 7-es memóriakezeléssel. Tehát semmi beépített vírusírtó, vagy böngésző ami foglalná a memót. Talán az avast még megoldja :]

    Én az Enterpriseval szemeztem, de úgy olvastam azon minden cucc fent van alapból. Mit gondoltok? Teljesen kezdő vagyok a 7 témában.
  • Fpocok
    #37712
    Na felraktam SP1 integráltat... most minden zsír! Köszi!
  • sirdond
    #37711
    probléma megoldva, a víruskereső miatt nem akart elindulni
  • penge96
    #37710
    Nekem is dettó ez volt. Egy hónap alatt 3x raktam újra a gépet, egyszer sem tudtam felrakni az SP1-et... azóta én is integráltan tettem fel
  • Fpocok
    #37709
    Nyilván. Elhiszem, hogy fel lehet rakni.
    Nem tudom már, valami rendszerhiba... de nem volt pontosítva. Csak volt mellé egy link, hogy azt rakjam fel, de azt sem rakta fel. Nem szarakodok ezzel többet, felrakok egy SP1 integráltat. Köszi a tanácsot.
  • bon
    #37708
    Én már számtalan eredetire felraktam, tehát feltelepíthető. Amúgy igen fontos felrakni, mert tartalmaz olyan javításokat amit az upadte-ről nem kapsz meg és még programok is igénylehetik előbb utóbb az sp1 meglétét.
    Amúgy mi a pontos hiba amit kiír az sp1 a telepítés végén?
  • Fpocok
    #37707
    Hmm... ez egy nagyon egyszerű, de zseniális ötlet :D
    Bár olvasom, hogy nem sok minden van az SP1ben... gond, ha nem rakom fel például?
    (Mellesleg mekkora fos már, hogy eredetire nem tudom rárakni...)
  • bon
    #37706
    Miért nem szerzel be egy sp1-el integrált telepítőt?
  • Fpocok
    #37705
    Sziasztok! Valaki segítene nekem?
    Van egy eredeti windows7 64bites OP-em. Pár napja nem engedte feltelepíteni a SP1-et. Nem értettem miért. Aztán ma újraraktam a gépet. Akkor sem ment. Aztán letöltöttem a telepítőt külön. Valami 900 mega volt. Próbálom telepíteni, de nem engedi... kiderült, hogy 9gb szabad tárhely NEM ELÉG NEKI... na fasza. Sikerült felszabadítanom egy kis helyet még, de akkor meg a végén írta ki, hogy rendszerhiba valami, nem tudja felrakni és ajánlott egy másik ellenőrző programot, hogy rakjam fel azt, hogy megtudjam, mi a gond. (Windows6.1-KB947821-v12-x64.msu).
    Nos... ezt sem tudom felrakni, mert telepítésnél kifagy. Rohadt microsoft...
  • sirdond
    #37704
    igen, úgy is próbáltam,de marad a hibaüzenet
  • bon
    #37703
    Próbáltad már emeltszintű Rendszergazda parancssorral is?
  • sirdond
    #37702
    Sziasztok!
    az sfc /scannow ezt a hibaüzenetet dobja,mikor elindítom:
    "A Windows Erőforrás védelem nem tudta elindítani a javítási szolgáltatást"
    Valakinek van ötlete,hogy miért van és hogy hogyan lehetne megoldani?
    Windows 7 Pro x64
  • Soldiers
    #37701
    jah értem
  • aate
    #37700
    frisítések = Windows update
  • aate
    #37699
    start menübe írd be frissítések és ott frissítések keresése és mindent amit felajánl.(eltart egy darabig ) Vissza állítási pont azért kel mert ha a rendszerfájlok közé másolsz és ha gáz lenne akkor vissza tudod vonni !