46641
  • aate
    #40405
    Semmi köze hozzá ,hogy asztali gép vagy nem az,más megoldást kell keresned !
  • Frobi
    #40404
    Hali
    Nekem olyan problémám van hogy a win 7 van fent a laptopon és azt írja ki hogy nem eredeti és nincsen hátterem.
    De az öcsémnek ugyan ez a win 7 van fent de neki asztali gépen.
    Olyat is halottam már hogy azért csinálja ezt mert laptopra lett feltéve.
    Ez tényleg igaz???
    Meg halottam olyat is hogy van hozzá valami törés ami jó hozzá.
    Tudtok nekem ebbe segíteni.
    Honnan tudom letölteni a törést hozzá?
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Picar77
    #40403
    hello
    jobb egér gomb menüjét lehet szerkeszteni ?
    nyomorék acdsee belerakta magát és mikor töröltem ott maradt kicsit idegesitő
    előre is köszi
  • bon
    #40402
    5.1-es hanggal próbáltad? Mert ha csak sima sztereóval amit 5.1-re kever át a hangkártya szoftvere akkor nem csoda, hogy halk.
  • Armagedown
    #40401
    Vettem egy 5,1es hangrendszert , a problémám az hogy a hátsó szatelitek nagyon halkan szólnak , szinte alig jön hang .
    A hangszórók kitöltése opció be van jelölve , sokmindent próbáltam már de semmi eredméyn .
    Mi lehet a gond , a Realtek Control panelben levő tesztelővel megszólal rendesen
  • soo277
    #40400
    THX
  • bon
    #40399
    Nem fog, a kulcs a lényeg. A nem hivatalos forrásból származó telepítőknél arra célszerű figyelni, hogy hivatalos forrásból kikerült msdn technet telepítő legyen. De ez is inkább a megbízható működés szempontjából fontos.
  • soo277
    #40398
    Az eredeti, csak ha ez a szar "lopott",és én feltelepítem remélem semmi gond nem lesz belöle?!?"nem kopogtat a tulaja az ajtómon?!
  • bon
    #40397
    Microsoft-ot a kulcs eredetisége érdekli leginkább, a telepítő lemez már szinte mindegy, pl. letölthető formában is beszerezhetőek a programjai, megfelelő előfizetéssel.
  • soo277
    #40396
    SRY
    de szt nem értem
    "akkor tökmind1 a telepítőmédia beszerzése"
    amugy van kulcs is hozzá
  • exodus2
    #40395
    Ha kulcsod van hozzá, akkor tökmind1 a telepítőmédia beszerzése. Ha nincs kulcsod, akkor is, úgysem mennek le hozzád megnézni, max ha nagyüzemi szinten nyomod a dvd másolgatást, de akkor a windows lesz a legkisebb problémád.
  • soo277
    #40394
    hy
    nem egészen törvényes úton szereztem 1 7est!
    ha beregelem mire számíthatok?
  • Wreck86
    #40393
    Köszi!
  • MerlinW
    #40392
    futtatás, dxdiag
  • Wreck86
    #40391
    Hali!
    Hol tudom megnézni, milyen DirectX van a gépemen? (win7,64bit)
  • MerlinW
    #40390
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Windows.Loader.2.1-DAZ
  • aate
    #40389
    Ezt nézd meg hátha...
  • Szabi84
    #40388
    dvd-ról való frissítést próbáltam, nem működik
  • aate
    #40387
    Próbáld meg > ezt <
  • bon
    #40386
    Player-t kifogom próbálni.
  • bon
    #40385
    Telepített java alkalmazáshoz a használt java verziója beállítható (ha többféle verzió lenne a gépen) de, hogy 32bit-es vagy 64bit-es verzió közül mit használjon az már az alkalmazáson múlik tudtommal.
    Én pl. böngészéshez 64bit-es böngészőt használok egy-két kivételtől eltekintve (röhelyes, hogy a kivételek idáig mind Microsoft oldalak voltak) de pl. a messengerben az email fiók megnyitásánál már 32bit-es böngésző nyílik meg alapból.
  • Wreck86
    #40384
    Köszi!
    Akkor automatikusan fogja használni, vagy be is lehet állítani, hogy egy adott alkalmazás ezt használja?
  • MerlinW
    #40383
    Player már régóta nem korlátozott. Csak cluster / szervermenedzsmentet végezni nem lehet vele. Tudsz gépeket létrehozni vele, ill mindent amit pl. a vbox is tud. Én Player-t használom régóta, telepítettem OSX-et, Linuxokat, Windows-t, stb.
  • Szabi84
    #40382
    Próbáltam a frissítő telepítést nem működik azzal sem. Igen valószínű hiányzik valamelyik frissítés, de honnan tudjam melyik?

    A hibakód : 80073712

    És ez alapján végigcsináltam amit a súgó mond de semmi:(
  • aate
    #40381
    De a hibakód lényeges mert lehet valamelyik frissítés hiányzik !
  • aate
    #40380
    Nekem az volt a megoldás,hogy az azonos telepítő lemezel win alatt frissítő telepítést csináltam.majd felrakta újból az összes frissítést meg az sp1-et. Így megmaradt minden beállítás, program és adat.
  • DarkSector
    #40379
    mi a hibakod?
  • Szabi84
    #40378
    Hi! Windows 7 64bites rendszerem van és nem tudom telepíteni a Service Pack 1-t, hibakódra hivatkozik amire ki is írja a megoldást a súgó, de természetesen a windows tanácsaival sem tudom feltelepíteni.
    Láttam itt is sokaknak problémát okozott ez, de ez a hülye SG-s kereső csak a kérdéseket dobja ki az arra érkező válaszokat nem.

    Szóval mi a megoldás Winfost nem akarok újra rakni.
  • bon
    #40377
    Ha nem is virtual pc akkor már inkább virtualbox, mert ingyenes.
  • bon
    #40376
    A player korlátozott (neve is mutatja), a workstation meg fizetős, így felejtős mindkettő számomra.
  • MerlinW
    #40375
    Legyen VirtualBox vagy VMWare Player/Workstation. Mindkettő fényévekkel jár a VPC előtt:)
  • kl24h
    #40374
    Akkor is meg lehet próbálni, hogy a gép beindításától kezdve minden másodpercben nyomogatod az F8 gombot.
  • bon
    #40373
    64bit-es alkalmazás fogja csak a 64bit-es java-t haználni. 64bit-es böngészőt kell indítani hozzá, alapból 32bit-es böngészőt használ a rendszer.
  • flashpointer
    #40372
    köszi, sikerült meghegeszteni, először win95öt telepítettem virtuálra, de azzal épp csak döcögött, aztán az xp-vel már úgy látszik helyben van. Ilyen kompatibilitással kipipálval esélye nem volt hogy menjen
  • Wreck86
    #40371
    Sziasztok!
    Win7-em van (64 bites) és úgy veszem észre, hogy csak a 32 bites java-t használja. Feltettem ahogy írták sorrendben a 32, majd 64 bites java-t.

    Kérdésem az lenne, hol tudom átállítani, hogy a 64 biteset használja?
  • bon
    #40370
    Jobb gomb az indító állományon tulajdonségok kompatibilítás füll, és Futtatás a következő kompatibilítási módban opciót kipipálva kiválasztod a win95-öt, hátha így elindul, de a legjobb megoldás a Virtualpc lenne, csak kikell deríteni, hogy mi volt a hiba.
  • TDantes
    #40369
    Tudom...de nem bukkan fel a Press Del to run setup felirat...
  • flashpointer
    #40368
    Van valami mód rá hogy ne virtual pcben hanem máshogy működjön? Sikerült telepíteni és belépni azzal,de a program főképernyője hibaüzit ír ki és visszadob . win7 alatt valahogy közvetlenül esetleg?
  • kl24h
    #40367
    Próbáld meg elindítani a Windows 7 csökkentett módban (Safe Mode). Ez általában úgy történik, hogy meg kell nyomni az F8 gombot többször mikor megjelennek a gépinformációk (proceszor, RAM, és a képernyő alján általában írja, hogy Press Del to run setup.....). Ha csökkentett módban beindul, majd mejon az üdvözlőképernyő, ... Desktop, akkor érdekes lesz a dolog.
  • sunlight
    #40366
    Állítsd a BIOS-t Default-ra, akkor mit csinál?