46641
  • lalakov
    #40645
    Kösz, de ez még lassabb.
  • bon
    #40644
    alt+tab
  • lalakov
    #40643
    Ha megnyitok mondjuk két Excel munkafüzetet, akkor lenn a tálcán egérrel tudok köztük váltani. Esetleg valamelyik billentyűvel nem lehet köztük lépkedni?
  • mester1987
    #40642
    félreírtam akkor csak progi
  • bon
    #40641
    Ez nem driver, és gond nélkül települ (nálam már 15 féle van fent a játékoknak közsönhetően), na meg futtnak is az Unreal Engine 3-as grafikus motorú játékok.
  • mester1987
    #40640
    VC++ x86, de nem lényeges, mert 1 x86-os pár megás programba nem halok bele és csak azt az egyet kéri.
  • mester1987
    #40639
    több Unreal Engine 3-as grafikus motort használó játék.
  • bon
    #40638
    Mi a program neve?
  • mester1987
    #40637
    Kéri az egyik szoftver és nem elég neki az x64, mert nem hajlandó elindulni! Na ezt fejtsd meg.
  • paj01
    #40636
    Hi

    Volna egy kérdésem: midizni szoktam, egy hangszer össze van kötve a géppel és különböző szoftvereket használok zenélésre. Az a gondom, hogy ha fut egy ilyen program akkor csak annak a hangját lehet hallani...elindítok egy youtubot pl és nincs hangja vagy pl két egyszerre futtatott zeneszerkesztő program közül is csak az hallatszik amit elsőnek indítok el. Ha youtubeozok és közbe indítok el valamit akkor az süket marad...mintha csak egy audio output lehetne egyszerre vagy nem is értem mi lehet a gond. Xp alatt simán müködtek a dolgok így nem igazán értem a dolgot. Van erre valami gyógyír vagy rakjam vissza a 10 éves xp-t?:D
  • piamania
    #40635
    Ok,köszi.
  • bon
    #40634
    A partíció résznél lehet törölni is, töröljél minden partíciót, majd hozzál létre egy újat 50gb-al, a maradék helyet meg tetszés szerint egybe vagy külön partíciónáld.
  • Orionk
    #40633
    A fő gondom az, hogy nem tudom, hogy hogyan hoztam létre, mert véletlenül elkattintottam valamit.

    Szeretném megtanulni, hogy hogyan kell létrehozni, ezért írtam ide be, hogy hátha valaki tudja.

    köszi
  • piamania
    #40632
    Sziasztok!

    Nagy gondban vagyok, légyszi Bon vagy vki segítsen.
    Unokahugomék karácsonyra egy laptopot kapnak.Vettünk is egyet olcsón, végkiárusítás volt.Egy Packard Bell TK36 típusú a notebook.Nekik ez megfelelő tanulás céljából.
    Van rajta vmi Linpus Lite Moblin OS.Még életemben nem hallottam erről.Win 7 szeretnék rá feltenni.El is indul a telepítés kezdete, de megáll a partíciós résznél.Nem engedi sehova feltelepíteni, formázni se enged.NTSC partíció kell neki.Ezt hogy csináljam meg?Légyszi segítsetek.Köszönöm szépen.
  • exodus2
    #40631
    Vagy BIOS-ban, vagy a videókártya drivere által feltelepített programban. Win7ben nem hiszem hogy lehet, max ha a driver felrakott valami windowsba videókártyabeállításokhoz beintegrálódott részt.
  • Shiwo
    #40630
    Hali!

    Az lenne a kérdésem, hogy win7-ben hol is lehet állítgatni, hogy a notebook videókarija mennyi memót használjon a rendszermemóriából?
  • leeloodallas
    #40629
    Igen, negatív... Microsoft Security Essentials, up-to-date.
  • finizlik
    #40628
    Köszi, akkor valamelyik nap meg is próbálok csinálni magamnak egy integrált Pro-t
  • bon
    #40627
    Igen belerakható a driver is.
  • finizlik
    #40626
    Aha köszi!

    És még egy kérdés. Az megoldható, hogy a drivereket bele pakolom a telepítő lemezbe? A driverek alatt alaplap, vga, hangkártya, hálókártya, drivereket értem. (Mivel már 3-4 éves a gépem és érdemibb változtatások a driverekbe nincsenek már nekem, márha van új driver egyáltalán)
  • bon
    #40625
    Én nem szoktam integrálni a frissítéseket, mindig telepítem őket, munkahelyi környezetben meg a wsus-t használjuka központi frissítés telepítésekre. Amúgy ezzel elhetséges a telepítő testreszabása: link
  • finizlik
    #40624
    Frissítéseket milyen programmal szoktál bele importálni a Windows 7 telepítő file-i közé?
  • Morphin
    #40623
    Hejhó!
    Régen XP-ben működött az, hogy a hangot kiadta optikain illetve analóg jack-en kerestül egyidőben.Windows 7-en ez leheteséges? Alaplapi hangkari...a programjában egyelőre nem találtam ilyen opciót.Realtek mittuomén mi.
  • lac0215
    #40622
    Windows 7 32bit SP1-el laptopra telepítve (Asus K51AC).

    Be van állítva, hogy a kijelző becsukásakor ne történjen semmi, de mégis a Windows lemegy alvó módba és kikapcsol a gép, csak a bekapcsoló gombbal lehet újra bekapcsolni és "A Windows folytatása", "Felhasznáélónév zárolva" rákkatintva folytatódik minden...

    Az Enerigagazdálkodásnál mindenhol be van állítva, hogy soha ne menjen alvó módba, a képernyő zárasakor ne történjen semmmi, stb...

    És mégis ezt csinálja?

    Valakinek valami ötlete van erre?
  • bon
    #40621
    Vírus keregető volt már futattva?
  • Dj Tommy
    #40620
    Windows 7-re létezik olyan program, ami egy billentyű kombinációra, ki-be kapcsolja a monitort?
  • leeloodallas
    #40619
    Üdv Mindenkinek!
    Segítséget szeretnék kérni.

    A következő a szitu:

    Win7, 64 bit, semmi ekecs program. A tálcára elhelyeztem néhány program parancsikonját, mintegy gyorsidítóként.

    Csakhogy 2 napja elkezdtek felcserélődni az ikonok, bármelyikre kattintok, a tőle jobbra lévő ikonhoz tartozó programot indítja.
    Ugyan frissítettem egy vga-drivert (AMD), és nagyjából azóta megy a játék, de valószínűtlennek tartom, hogy az csinálná a kavarcot.

    Előre is köszönöm a reakciókat.
  • bon
    #40618
    Driver? 64bit-re nem fogsz tudni felrakni x86-os driver-t.
  • mester1987
    #40617
    mondjuk jó tudni mert azért kell 1-2 programnak az a x86os driver, én meg úgy értelmeztem, hogy csak az x64 elég, a fenéket!
  • mester1987
    #40616
    az nem is sok, többre gondoltam
  • exodus2
    #40615
    Mivel a 64bites betölti a 32bites keretrendszert is. Ezért olyan 5-10%al többet eszik.
  • mester1987
    #40614
    Nem 100%, de én azt veszem észre, hogy 2 magos gépen több erőforrásra van szüksége a 64 bitesnek a 32 bitessel szemben, de ez csak egy észrevétel.
  • bon
    #40613
    Összehasonlítás: link
  • kl24h
    #40612
    Ha többszőr clickelsz akkor sem vált át?
  • finizlik
    #40611
    Jó oké ez nem lenne akadály (de persze nem kalózkodom nem nem csúnya kalózok), de én a felépítésére vagyok kíváncsi, hogy mégis miben másabb
  • [HUN]FaTaL
    #40610
    Az Enterprise egy nagyvállalati ultimate, ennek megfelelően a liszeszelése is más.
  • finizlik
    #40609
    Enterprise vagy Professional -t érdemesebb feltenni?

    Illetve most konkrétan az Enterprise miben másabb mint az Ultimate ?
  • aate
    #40608
    A media player teljes képernyőre van húzva van (nyitva).A fül meg nem a MP alkalmazásé hanem ami mögötte van. Fogdmeg a sarkánál és húzd össze.
  • riki02
    #40607
    Valaki erre tudna válaszolni? #40602
    Köszönöm
  • aate
    #40606
    Akkor töröld és hozd létre újból.