46641
  • kl24h
    #41206
    Most olvastam utána, hogy nem lehet Uninstall-ni Windows 7-ben, csak kikapcsolni, csak én azt nem értem, hogy miért építették belé, mivel sok felhasználó nem Microsoft védelmet használ, ezért inkább opcionálisként kellene szerepeljen hogy fel akarja telepíteni vagy nem.

    Mondjuk az is jó megoldás, hogy ki lehet kapcsolni.
  • robidj
    #41205
    okés mert oda vátott mikor rányomtam az elsőre
  • bon
    #41204
    Frissíti magát a netről, amúgy átállítható magyarra.
  • robidj
    #41203
    és mire nyomjak mert nem megyar és a netre megy mikor megnyomok valamit!
  • robidj
    #41202
    meglátjuk le jött már emisoft
  • kl24h
    #41201
    A Vipre nagyon kemény, az is megtörténhet, hogy volt vírusod, de a Vipre kitörölte, viszont amíg kitörölte a vírust lehet történt valami Registry módosítás. Az ilyen típusú festőzések nyomait (mint a Security Center, Windows Update, Task Manager, stb. kikapcsolása Registry-ből) nagyon meg tudja oldani a Malwarebyte's Antimalware. Letöltöd a free verziót, telepíted, utána frissíted és csak a gyors ellenőrzést kell lefuttatni, ami egy pát perc.

    Lehet, hogy a problémádat bon által javasolt Emsisoft Emergency Kit is megoldja.
  • robidj
    #41200
    ezt nem találom énse mert a mappájába nincs
  • robidj
    #41199
    ok!
  • kl24h
    #41198
    Úgy tudom, hogy valahol van egy Uninstall-ja, csak már rég nem foglalkoztam vele, ezért nem tudom hogy kell keresni.
  • bon
    #41197
    Nem telepítős a program, csak kicsomagold és futtadod, így nem kell törölni, és ez nem virusírtó.
  • robidj
    #41196
    de van fent egy vírusirtóm még vipre internet security ezt töröljem le mielőt felrakom azt ?
  • robidj
    #41195
    megcsinálltam amit írtál a jó előbb lefuttattam de semmi változás
  • bon
    #41194
    Emsisoft Emergency Kit alkalamzást töltsd le és futtasd le.
  • robidj
    #41193
    biztos hogy vírusom van de elindítottam már a teljes vizsgálatot a microsoftal de nem talállt vagy csökkentett módba kéne?
  • bon
    #41192
    Windows defender a rendszer részét képező program. A virus viszont valóban lehetséges hiba lehet.
  • robidj
    #41191
    nem is használom azt mert be se tudom kapcsolni nem engedi
  • robidj
    #41190
    de azt ki se tudom törölni mert uninstal nincs
  • kl24h
    #41189
    Lehet vírus van a gépeden és az szórakozik veled. Nem újdonság az #41179 probléma.
    Miért használsz Defender-t is a Microsoft Security Essentials (MSE) mellé? Az MSE-ben már be van építve a spyware védelem (maga a Windows Defender), ezért törölnöd kellene a Windows Defender-t, mert fölösleges.
  • robidj
    #41188
    az alkalmazás nem tud megfelelően elindulni hiba kód 0x0000142 ilyen is van
  • robidj
    #41187
    már írtak annyiféle megoldást erre de még semmi hátha ez megoldja
  • bon
    #41186
    Ártani nem árthat az újraindítás.
  • robidj
    #41185
    utánna indítsam újra a gépet?
  • bon
    #41184
    Próbáld ki a következőt, indítasz egy emelt szintű parancssot: start menübe beírod, hogy cmd majd jobb gomb a találaton és futtatás Rendszergazdaként, a megjelenő parancssori ablakba beírod: sfc /scannow hátha kijavítja a hibát.
  • robidj
    #41183
    microsoft vírusirtó van fent
  • bon
    #41182
    Ha van fent a gépede, tűzfal és vagy vírusírtó program akkor nem csoda, hogy nem megy a felsorolt két program, mert a külös cségek programjai tiltani szokták és ez így jó. Amúgy a link a gépen lévő virusírtó/tűzfal program eltávolításást javasolja és helyette a Microsoft virusírtóját javasolja, teűzfalnak meg tökéletes a beépített.
  • robidj
    #41181
    mit lehet csinállni nem nagyon értek hozzá!
  • bon
    #41180
    Ez alapján: link nálad is egy másik cég programja kavart be.
  • robidj
    #41179
    sziasztok olyan problémám van win7 64 bites rendszerem van tűzfalat és a defendert nem tudom megnyitni hiba kód 0x80070424 köszi a segítséget előreis!!!!!!!!!
  • mester1987
    #41178
    Ezt találtam, ami a leghatékonyabb lehet. Egész jókat ír róla, reméljük nem hibásodott meg annyira még fizikailag.
  • mester1987
    #41177
    *Lemezfelület vagy fejek hibájára utalhat.
  • mester1987
    #41176
    Nem itt "lemezfej" hibára hivatkozik a kép alapján. Már leformáztam és az átmeneti szektorokkal már nincs gond.



    Mondjuk ha a gyártó nem foglalkozik vele GARANCIÁLISAN, akkor elmehet jó messzire, mert a garancia mire való, ha pl. nem ilyenre, max cserélik, de ebbe nem megyek bele, mert nincs is már rá gari, szóval mind1...
    Eladom kis pénzért amíg még működik, jobbat nem tudok :)
  • bon
    #41175
    Az okozhat problémát, ha a tartalék szektorokból nem tudja már potólni, mert elfogytak, de akkor is inkább megsérül a fájl ami az aodtt területen van na és ezt szokta igen csak zokon venni a Windows ha a sérült fájl rendszerfájl, és ezzel vissza is kanyarodtunk a topic témájához.
  • bon
    #41174
    Nem, szerintem még a gyártó se foglalkozna vele, esetleg jó pénzért cseréli, de hogy gariban nem az is biztos.
  • bon
    #41173
    Erősen kétlem, hogy lassítja. Ennyi szektor hiba sőt még több se szokott problémát okozni, látnád az én 1TB-os winyóm, 23 hibás és 5x db gyenge szektor volt rajta, azóta a gyenge szektorok száma csökkent 2x db-ra, de semmi problémát nem okoz. De a másik kettőn is akad néhány lassulás szintúgy nincs, pláne azért sem lehet, mert a hibásokat cserélni a tartalékból. A kondíció jelentős romlása szokott lassulást okozni. Volt olyan winyóm aminek 50% alatt volt a kondíciója, na az már belassult rendesen.
  • mester1987
    #41172
    Mármint hardverre értem, mint megjavítani valahol, műhelyben vagy a WD-nél mittudomén...?
  • jayzeehun
    #41171
    fatal:

    Köszi szépen! Most már megvan, nem volt olyan 1értelmű nekem, régi windowsom ami xp volt rögtön dobta nekem a megoldást itt nem vettem észre...
  • mester1987
    #41170
    Gondolom javítani se lehet, nincs rá megoldás mi?
  • mester1987
    #41169
    Majd lesz vele valami.
  • mester1987
    #41168
    Lassítja a gépet, mint a franc. üresen hagyom, jobbat nem tudok. Ennyit ért másfél év. :(
  • bon
    #41167
    Hibás szektorhiba nem fog megjavulni mert az hardveres hiba, leformázni felesleges emiatt, nem fog problémát okozni. a 4 gyenge szektor száma nőhet és csökkenhet is, leformázni szintén felesleges.