46641
  • GregSB
    #127
    Köszi, de nem szoktam beta Windowsokat használni :)

    Majd a véglegest meglesem ;)
  • adsa
    #126
    amúgy meg ha megvan neked a 6801-es build és szeretnéd a Superbart akkor katt ide
  • GregSB
    #125
    Ehh nem engedi embedelni. Mind1, itt meg tudjátok nézni.
  • GregSB
    #124
    Egy új gesture: ha el akarunk egy ablakon kívül mindent tűntetni az asztalról csak meg kell fogni és utánna megrázni. Ugyan ezzel visszaállíthatjuk az előtte lévő állapotot:

  • [HUN]FaTaL
    #123
    Nah holnap meglesz az új vinyóm akkor mentek a c-ről és kipróbálom ezt a jövevényt, állítólag már most gyorsabb mint a Vista, hát kiváncsi leszek :)
  • Hory84
    #122
    Lassan ideje lenne átnevezni a topikot, Windows 7-re
  • Inquisitor
    #121
    [URL=http://blog.laptopmag.com/eee-pc-1000h-runs-windows-7-well]Eredeti forrás "kissé" részletesebben, plusz video ...[/URL]
  • item
    #120
    Windows 7: teszteredmények tanúsága szerint a Win 7 valóban jól fut kis gépeken - egyebek mellett egy Eee 1000H-n is kipróbálták (1,6GHz Atom, 1GB RAM), és az eredmény egészen jó: egy perc alatt felállt a rendszer, és a rendszer működésének gyorsasága is tökéletes. Igazolásra került továbbá az az állítás, miszerint 512MB-nál is kevesebb memóriát használ: 485-öt, ha csak önmagában, extra alkalmazások nélkül fut.

    Nem okozott gondot a multitasking sem, egyszerűsödött a hálózatkezelés - egyedül a 720p-s videólejátszás akadazott kissé, de ez érthető is. Úgy tűnik tehát, hogy a Win 7 már valóban nem lesz száműzve a nettopokról sem, ellentétben a balsorsú Vistával.

    Forrás: ipon.hu
  • Inquisitor
    #119
    Engem is érdekelne, probáltam már ott is, meg techconnecten is. Persze pénzes előfizuval tuti már prebéta is lenne, de az az éves díj nekem egy havi fizum ...

    64 bites build 6801-el menne Vista magyar MUI, vagy esélytelen?
  • Inquisitor
    #118
    Tud egyszerre több VGA drivert kezelni a Vistával szemben. Lásd idevágó Radeon/Geforce 3D+fizika kombó témát :)
  • GregSB
    #117
    Pff, a vistától alig különbözik. Lesz benne néhány extra fícsőr + jobban testre szabható UAC.

    Vistvátal az égvilágon semmi baj ninincs SP1 óta.
  • matee100
    #116
    Nah, ez lesz valami, nem mint a Vista...
  • adsa
    #115
    vki nem tudja h a connect.microsoft.com-on belül hol lehet jelentkezni béta teszternek? amúgy meg már van security update windows 7-nek itt:)
  • adsa
    #114
    már alig várom:)
  • GregSB
    #113
    Jah, ez a terv. Nem lesznek nevek, csak nagy ikonok. Szabadon sorba lehet majd őket rendezni egyébként.
  • adsa
    #112
    köszi:) ien lesz az új taskbar?
  • janos666 #111
    Mikorra várható a publikus beta érkezése?
  • GregSB
    #110
    Win 7 Beta Walkthrough
  • GregSB
    #109
    Bemutatták a Win 7 UI-ját.

    Érdemes elolvasni, sok újítás lesz benne.









  • adsa
    #108
    az M1-et csak Virtual PC-re raktam fel.
  • gergobaby
    #107
    Valaki használta itt ezt a verziót?
  • adsa
    #106
    rendes Vienna, vagyis Windows 7
  • gergobaby
    #105
    Sziasztok, az M1-es verzió az rendes Vienna vagy csak vmi széttaskolt Vista?
  • adsa
    #104
    újab képek a Windows 7 M3-ról
  • adsa
    #103
    bocsi... mondom nem töltöttem le, de én is gondoltam erre...
  • janos666 #102
    Ez már jobban hangzik...
  • janos666 #101
    Vista SP1 customized install... őersze! A neve is az hogy ez egy megbabrált Vista. A leírásában KIABÁLJÁK HOGY EZ CSAK EGY WINDOWS 7-RE MASZKOLT VISTA...
  • adsa
    #100
    hihi
  • adsa
    #99
    nem tudom, hogy tényleg az-e, de a keznews szerint igen. ez a Windows 7 M2 Vista SP1 customized install.

    link
  • janos666 #98
    Az az M2 fake volt, még mindíg csak M1 van kint neten. De cáfolj egy linkel, örülnék neki. :D
  • adsa
    #97
    Az M2 megjelent... csak én nem töltöttem le, csak az M1-est. de szerintem hamarosan felrakják az M3-at.
  • janos666 #96
    Én is örülnék neki, pedig az M2 se jelent meg neten, és az M3 is több mint 10 napja ficeg a tesztelők gépén, szóval már nem látok rá sok esélyt.
  • adsa
    #95
    Már alig várom, hogy letölthető legyen a Milestone 3
  • Solten
    #94
    Screenshotok: link
  • Solten
    #93
    Na, ezt is megértük: Windows 7 Will Not Include Email, Photo and Movie Programs
  • GregSB
    #92
    JAh sokan furcsálják engadgeten is hogy úgy néz ki mint a Vista. Pedig a Vista első bétája is úgy nézett ki mint az XP. Ez már hagyomány az MS-nél, új oprendszer elemeit mindig a meglévőbe kezdik beépíteni, aztán a végén kap teljesen új GUI-t.
  • adsa
    #91
    Úgy látom kezd kihalni ez a topic... raktak fel új képeket és videókat a Windows 7 Milestone 3-ról itt
  • janos666 #90
    Nektek működik a Physical Adress Extension Milestone1-el? A BCDEDIT-ben beállítottam hogy /set pae forceenable, el is fogadta, de továbbra is csak 3,2Gb-ot címez meg a 4Gb-omból, pedig így 64Gb-ra kéne nőnie a limitnek. (legalább is 32-bites Vista vagy XP alatt így cselekszik a 36-bites mód)
  • janos666 #89
    Hmm. Az x86 verziót könyű volt megtalálni, de 64-biteset sehol se lelek. Pedig keznews szerint mindkettő elérhető. Valaki tudna dobni privátba tippet merre találok x64-es buildet?
  • janos666 #88
    Régen olvastam egy Windows 7 várható újításait felsoroló cikkben hogy újra lehetővé teszik majd különböző videókártya driverek egyidelyű használatát.

    XP alatt ugye futhatott tetszőleges számú XPDM driver mindenféle különböző videókártyával egyszerre ami a gépbe fért. A Vista túlzott stabilitás irnáti igénye miatt csak egyetlen WDDM vagy csak tetszőleges XPDM drivert enged futni (de nekem az XPDM nem felel meg a célra), WDDM + XPDM-et együtt, vagy több WDDM-et (ami nekem kéne) már nem.

    Érdekelne rélmlik-e valakinek ezzel kapcsolatban valami. Mert egy Windows 7.0 milestone verziót is kész lennék most felpakolni ha az engedne egyszerre futni két különbőző WDDM VGA drivert (mint az XP).