46641
  • tmp
    #42090
    angolul találtam valakit akinek szintén előjött ez a "bug":
    "I was wondering if anyone experienced this bug in the Win7 Taskbar:

    After a few days of working with the system, the highlight on mouse over does not fade away when the mouse leaves the taskbar, instead, it stays "stuck".

    For example, if you have a few apps open, and you hover over each one, each Taskbar button will shine in its own gradient colour, and when your remove the mouse from the taskbar, the highlight is gone and the button is back to normal. But with this bug, the the last task you hovered on stays highlighted even though the mouse left the Taskbar area."
  • tmp
    #42089
    Azt mi okozhatja hogy, amikor a tálcára viszem a kurzort, és az alkalmazásoknál ilyen szines háttéranimácio vagy mi van, nah és ez beragad, és nem tunik el ha leviszem rola a kurzort? regen is elojott mar, de nem tudom mi okozza.. koszi
  • perko
    #42088
    CoreTemp
  • simonl #42087
    Sziasztok, windows 7 -re keresek olyan gadget -et vagy kis progit ami méri és mutatja a CPU hőmérsékletét.
    Ha lehet linket is mellékeljetek mert akut a probléma és nem a saját gépemen dolgozom:)

    Köszi srácok és jó szurkolást.
  • [HUN]FaTaL
    #42086
    Köszi rakom is felfele őket.
  • V43 1105
    #42085
    Nincs router.
  • bon
    #42084
    Elérhetők lettek az e havi frissítések jó telepítést!
  • bon
    #42083
    Elsőnek kell egy hálózat ip címe, maszkja, átjárója, majd ezt kell beállítani a hálózati kártyára a hálózati megosztási központban. De ha van router a hálózaton és be van kapcsolva a dhcp-tje (alapból beszokot kapcsolva lenni) akkor kellen ip címet kapnia magától.
  • bon
    #42082
    Közel se biztos, hogy tudja, minden féle képpen internet kapcsolat megoszáts bekell kapcsolni a hálózatoknál. De én a routert javaslom, jobb gyorsabb és még a számítógépnek se kell mennie, hogy legyen neted a telefonon.
  • Picar77
    #42081
    hello

    következő lenne a kérdésem , adott egy gép vezetékes nettel. ha egy usb-s wifi adaptert beledugok, akkor az tud wifi jelet adni amire telefonnal rálehet csatlakozni ?vagy mindenképpen egy wifis routert kell vennem ?
  • V43 1105
    #42080
    Nem, hogy kell ?
  • bon
    #42079
    Nem kap ip-t (a 169-est végszükségből osztja magának a rednszer, de semmire se jó), kézzel próbáltál már címet beállítani?
  • V43 1105
    #42078
    No ismét én a probléma nem oldódott meg, hoztam viszont két print screent hátha segít valamicskét :





    Ötletek ?
  • tmp
    #42077
    jobklikk-tulajdonságok- kis ikonok használata, és maradjon alul. ennél kisebbet nem nagyon fogsz tudni csinálni.
  • Rage47
    #42076
    Lassú, mire előjön:) De most úgy használom, nincs megoldás, nézegettem több fórumot is, elég gáz...
  • biomage
    #42075
    régen win xp alatt működött, és kicsit lusta vagyok keresni újat :D

    de oké megpróbálom frissíteni
  • RelakS
    #42074
    kiböktem egy furcsaságot:
    Winxp alatt hiába állítom át a betűk méretét, a programban nem változik.

    Megvan az a gyanúm, hogy a windowsban bármit csinálok, a betűméret nem fog változni :S
    Kénytelen leszek a program háza táján körülnézni :(

    azért köszi!
  • bon
    #42073
    Frisítés nincs a programhoz?
  • bon
    #42072
    De 640x480-ban az egészek jóval nagyobnak kell lennie, mi így haználunka munkahelyen dos-os programot virtuális gépen 22"-os monitorral és hatalamsak a karakterek, de a Virtuális gép is hatalmas 640x480-ban.
  • bon
    #42071
    Tálca elrejtése nem jó megoldás?
  • RelakS
    #42070
    nem nyert :D
    a képernyő átállt 640*480-ra, a betűk mérete viszont maradt :)
  • Rage47
    #42069
    Nem tudjátok, hogy a tálca szélességét hogy lehetne szűkíteni? Laptopom van, és minden hely számít, így balra helyeztem a tálcát, viszont így több pixelt foglal balról, mint alulról. Találtam megoldást neten, de újraindításkor, meg valamikor magától is visszaáll az eredetire.
    Nincs valami ötletetek?
  • biomage
    #42068
    De rég írtam ide :), és most 1 furcsa problémám lenne.

    Megfelelően müxik a zoom playerem, de ha áthúzom a kiterjesztet képernyőre ott nem indít el videót, sőt néha lefagy az egész windows :(, más lejátszóval müxik mint például az MPC.

    valaki segítsen.
  • bon
    #42067
    A winyó töredezetség mentesítését, indexelését végzi a rendszer szabadidőben, én nem kapcsolánm ki.
  • danigolf
    #42066
    hello all..olyan kérdésem lenne hogy tudtok e vmi linket magyart ahol összevannak szedve a beállitások a win 7 hez hogy tuti n jól müködjön..értek itt azt hogy pl fölös cuccok ne menjenek,,a vinyom egyfolytában dolgozik ,ezek vmi beállitások csak...elöre is köszike...
  • vizes
    #42065
    nincs, de nincs kedvem újratelepíteni a gépet.
  • bon
    #42064
    Igaz, megnéztem a menüponot. Ettől függetlenül adatmentés ajánlott, bár neki az új gép miatt veszteni valója nincs.
  • [HUN]FaTaL
    #42063
    Dehogynem, lehet zsugorítani.
  • V43 1105
    #42062
    Nekem valaki help, #42048-ra ? :/
  • tmp
    #42061
    Nekem minden gond nélkül működik a zsugorítás (a rendszer meghajtón).
  • bon
    #42060
    Én alapból újratelepíteném az egészet, gyári előtelepítéseket utálom, mert sok felesleges dolgot felraknak.
  • bon
    #42059
    Rendszer meghajtót nem fog engedni.
  • TomBond
    #42058
    Azért ne ijedj be! Csináld meg nyugodtan!
  • tmp
    #42057
    és a windows 7 lemezkezelőjével miért nem próbálod meg átméretezni a c-t? elvileg nem cseszi el... :D
  • vizes
    #42056
    Akkor inkább békén hagyom, egy napos gépet nem buzerálok. :-P
  • bon
    #42055
    Oprendszer is adat és ha megsérül lehet újratelepíteni.
  • vizes
    #42054
    Kösz, kipróbálom. Adatvesztés nem igazán lehet, egy napos a gép, semmi adat nincs rajta.
  • bon
    #42053
    Paragon particion manager, de adatmentés ajánlott, mert adatvesztlés előfordulhat bármelyik programot használva.
  • vizes
    #42052
    Ajánlanál valamilyen megbízhatót?
  • V43 1105
    #42051
    Particionáló program segítségével megoldható.