46641
  • TommyC
    #927
    töröltem a sütiket és gyorsítótárat és egy másik live-al jelentkeztem be, és most már nekem is a win7 főoldalat hozza be xD
  • TommyC
    #926
    ennek lelke van (:

    próbáltam bemásolni is, de ugy se, nem baj (:

    azért jól esett, hogy próbáltatok segíteni, köszi;
    majd még próbálkozom (:
  • Apocalipto
    #925
    "Elvileg vmi hibát fog kiírni, hogy várj a következő munkanapig, vagy vmi hasonló!"

    Szerintem ez miatt már nem működik, mivel ilyet már nem ír a weboldal
  • kifli
    #924
    nekem még mindig a win7 kezdőoldalát hozza be :S
    tecneten pedig már be vagyok jelentkezve az msn címemmel...
  • fravik
    #923
    ugye az FF-ben csak ez a két féle oldal van megnyitva? vkinek az segíthet, hogy a linkekre nem rákattint, hanem átmásolja mondjuk egy másik böngészőből!
    Ha a live search jön be, akkor próbáld meg bemásolni megint a címet, nekem úgy összejött!
  • TommyC
    #922
    1.felraktam a majom plugint (:
    2.behoztam a technet tab-et tab
    3.bejelntekeztem a live id-val
    4.új tab-on megnyitottam az ms tab-et: tab

    és kihozta a szörcs-ot

    adok neki egy resztette
  • fravik
    #921
    nekem még mindig működik... vmit ti szúrtok el!
  • adsa
    #920
    igen az az eredeti link

  • LMNO
    #919
    ok köszi, ez volt a gond; remélem most már meglesz :)
  • TommyC
    #918
    lehet h már nem müxik...
  • TommyC
    #917
    az eredeti link az ez: https://www.microsoft.com/betaexperience/productkeys/win7-64/enus/default.aspx ?

    másnak: ha kijelentkezem a liveból akkor hozza be a win7 főoldalat;
  • fravik
    #916
    a technet-es linknél mindenki bejelentkezett a jobb felső sarokban a Sign in-nél?

    fontos, hogy egy ablakban, de külön tabon legyenek a technet-es
    oldal és a bétás oldalak
  • bon
    #915
    Elvileg igen, de az is előfordulhat, hogy nem. Mindkettőre volt már példa.
  • LMNO
    #914
    Egy boot menüvel fog indulni a géped ha minden igaz, és kiválaszthatod hogy melyiket indítod
  • Apocalipto
    #913
    Valaki? fontos lenne tudni :)
  • adsa
    #912
    írd be újra az eredeti linket, nekem is volt amikor ez jött be... és a link nincs elírva, mert nekem ez a módszer működött és már meg is van a kulcsom:)
  • TommyC
    #911
    én ha rányomok a linkedre ezt dobja ki:

    Ni

    nem írtad el a linket? v nm tom
  • kifli
    #910
    nekem ezen a címen a win 7 kezdőoldala jön be :S
  • me and a monkey
    #909
    Szintén.
  • LMNO
    #908
    az a probléma, hogy erre a linkre:
    https://www.microsoft.com/betaexperience/productkeys/win7-64/enus/default.aspx
    nekem a Windows 7 főoldala jön be...
  • fravik
    #907
    örülök, hogy sikerült! :)
  • fravik
    #906
    pedig automatikusan frissít, ahogy bejön az oldal és azon az error ... szöveg van, szinte rögtön frissül a tab!
  • adsa
    #905
    köszi, ez működik
  • adsa
    #904
    link
  • Szega87
    #903
    link?
  • adsa
    #902
    én a ReloadEvery add-ont használom és az 5 másodpercenként frissíti az oldalt
  • Szega87
    #901
    hogyan tudom hogy folyamatosan frissit? én nem látom hogy folyamatosan frissitené a tab okat
  • Szega87
    #900
    elkezdtem remélem sikerülni fog, mennyi idő alatt várható?
  • fravik
    #899
    sziasztok!
    A következőket kell tennetek:

    1. Firefox-ot kell használnotok (Firefox letöltése), amihez le kell töltenetek egy add-ont (Greasemonkey: Greasemonkey add-on letöltése)!

    2. Telepítsétek az addon-t (társítsátok a Firefox-hoz, majd telepítsétek)! Indítsd újra a Firefox-ot!

    3. Ha ez megvan, nyissatok egy lapfület ezzel a címmel: , majd jelentkezzetek be a LiveID-s azonosítótokkal!

    4. Egy új lapon (lapfül) nyissátok meg ezt a címet: ! Elvileg vmi hibát fog kiírni, hogy várj a következő munkanapig, vagy vmi hasonló! (ha 32 bites kódra van szükséged, akkor a "win7-64"-et írd át "win7-32"-re!!)

    5. A Firefox eszközök menüjében meg kellett jelennie egy Greasemonkey almenünek! Menj rá, majd válaszd ki a New User Script-et! Írd be az alábbiakat:
    Name: "Windows 7"
    Namespace: "Windows 7"
    Description: "Windows 7",
    Includes: "https://www.microsoft.com/betaexperience/productkeys/win7-64/enus/default.aspx" és/vagy
    "https://www.microsoft.com/betaexperience/productkeys/win7-32/enus/default.aspx"! Egy sorba egyet!!
    Excludes: hagyd üresen!

    Ezután nyomj OK-t!

    6. Ha ez az első alkalom, hogy a Greasemonkey-t használod, meg kell adnod egy alapértelmezett szövegszerkesztőt! Használd a jegyzettömböt!Jobb klikk az asztalon, parancsikon létrehozása, majd írd be: notepad.exe! Ezt válaszd ki alapértelmezettnek!

    7.Ekkor megnyílik egy szövegfájl, amiben vmi írva van! Ezt töröld ki és a helyére másold be ezt:

    // ==UserScript==
    // @name windows 7
    // @namespace windows 7
    // @description windows 7
    // @include https://www.microsoft.com/betaexperience/productkeys/win7-64/enus/default.aspx
    // ==/UserScript==
    try

    {

    if(document.getElementsByTagName("p")[0].innerHTML=="The site is currently experiencing technical difficulties, please check back in the next business day.")

    {

    var t=setTimeout("location.reload(true);",5000);

    }

    }

    catch(e)

    {

    }

    Értelem szerűen a "win7-64"-et át lehet írni "win7-32"-re!

    8. Mentsd el a szövegfájlt, majd zárd be! Ezután ellenőrizd, hogy a Firefox-ban az Eszközök menü/Greasemonkey/Enabled pipa be van e állítva!

    Frissítsd a nemrégiben megnyitott "https://www.microsoft.com/betaexperience/productkeys/win7-64/enus/default.aspx" oldalt, majd nyiss meg annyi fület ugyan ezzel a címmel, amennyit csak akarsz (minél több, annál jobb!!)
    Ezután a program automatikusan addig frissíti az oldalt, amíg meg nem kapod a kulcsodat!!!

    (megjegyzés: ha mindkét kulcsra szükséged van, akkor a Firefoxban az Eszközök/Greasemonkey/Manage User Scripts...-be belemész és az Included pages-be beleírod a hiányzó címet! (tehát legyen benne a win7-64 és a win7-32 oldal is))

    Remélem tudtam segíteni, ha nem sikerül vmi, szólj (inkább pm-ben sztem, hogy ne zavarjuk a többieket)! Sok sikert és türelem, még biztos jutni fog nektek is! :)
  • Verseghy
    #898
    Basszus és 2007 decemberbe vettem..:(:(
  • bon
    #897
    Ezt még nem tudni, sőt én úgy tudpm, hogy júniusa után megvásárolt vista után járhat ingyenes Win7 vagy kedvezmény.
  • Apocalipto
    #896
    Hali, egy kérdés:

    Az Xp-m a C:/ meghajtómon van. Ha felrakom a D:/-re a windows 7-et, az xp el fog indulni? nem barmolja szét a bootot?
  • skateout
    #895
    Na császtok.

    Vazz nekem éjjel megállt a letültés vmiért, de most folytatom, a gond hogy most már nem jön annyira gyorsan.

    Nekem 32 es kulcs kéne, tudom már mindenki leírta meg kép is volt róla, de a gond téleg az hogy nem jön be az oldal.

    Tegnap az volt hogy coming soon, most meg hogy majd teszünk vmit a szerverért a nagy érdeklődés miatt.

    Szal rendes a Microsoft, de kulcs akkor sincs.

    Van még esély arra hogy van kulcs?
  • Verseghy
    #894
    Akinek van eredeti Vistája, az tényleg ingyen jut Win 7hez? Indexen olvastam, de ott nem mondták biztosra.
  • High end PC #893
    Valaki segítsen kérem, hogy egy 64 bites kulcshoz juthassak, tegnap hajnali 3-ig fent voltam és frissítettem az oldalt kulcsért, ma pedig reggel óta próbálkozom, de nincs kulcs :(
    Nem értem a többieknek, vagyis egyeseknek miért van :(
  • baca01
    #892
    basszus hogy csinálod? én már vagy negyed órája 5 másodpercenként frissítem az oldalt és semmi:S
    linkeld már be légyszi hogy melyik oldalt frissíted és hogy állítottad be.
    köszi
  • fravik
    #891
    megvan a 32bit-es is!!! :)
  • zozyk
    #890
    Kép
  • TopGun
    #889
    Hi! Tud valaki segiteni nekem, hogy hol lehet jelentkezni beta kulcsert? 32.bit-eshez?
  • fravik
    #888
    köszi, ezt nem tudtam