46641
  • lacy86
    #1089
    jó lesz , nekem is így van! :)
  • Sunaszaft
    #1088
    WMP12 probléma megoldása hol van? Meg a Win Update-ról mér nem lehet leszedni azt a frissítést?
  • Sunaszaft
    #1087
    jaaaa, értem! Akkor okés:)
  • kopa1
    #1086
    Úgy látszik csak nem bír kapcsolódni a szerverhez ami az aktivációt végzi... Lehet hogy a sok kulcsaktiválástól egy ideig most belassult, de attól még aktiválva van!
  • Sunaszaft
    #1085
    Akkor ha télleg annyira fel akarod tenni, akkor használd a partition magic 8-at!
  • asysoft
    #1084
    ...de ahogy nézem a "variált" serialok közül kaptam. Akkor mire föl volt a korlátozós móka?
  • Sunaszaft
    #1083
    Mér ilyen most?

    Így is aktiválva van vagy mivan most???:(
  • High end PC #1082
    csak ennyit: A hozzáférés megtagadva
  • kopa1
    #1081
    "A rendszer leggyengébb pontja mindig a felhasználó"
  • Sunaszaft
    #1080
    Akkor passz! Mit ír ki pontossan? Screenshot?
  • Newfronter
    #1079
    Júj a Ccleanert ne használjátok Win7-en! :) Megszívtam vele mert kitörli a start menüből véglegesen még a paint parancsikonját is, és sok dolgot kitöröl ami hasznos.
  • High end PC #1078
    lehet csökkentett módban kéne megcsinálni?
  • asysoft
    #1077
    "The Windows 7 Beta is now available for download. Thanks for your interest and help with the Beta."
    Most már különösebb trükközések nélkül el lehet érni.
  • High end PC #1076
    Hűű, így is megtagadja a hozzáférést a zsugorításnál :(
  • High end PC #1075
    jah köszi a válaszotok, látom előbb reagáltatok :)
  • High end PC #1074
    jah várj, most nézem van egy olyan, hogy job klikk, futtatás rendszergazdaként :D
  • Sunaszaft
    #1073
    Jobbklikk és futtatás rendszergazdaként!
  • kopa1
    #1072
    Nem hanem a jobklikk--> Futtatás rendszergazdakéntel
  • High end PC #1071
    mármint rendszergazdaként? úgy vagyok bejelentkezve
  • Sunaszaft
    #1070
    Partition Magic-et ne haszáld ha még sose használtad mer rábaszhatsz ha leformázza a vinyód! Az elején sajna belefutottam én is:(

    Próbáld meg Adminként futtatni a progit és úgy lecsipni belőlle!
  • High end PC #1069
    igen, ezt szeretném, de mindig megtagadja a C:\ zsugorítását... :(
  • kopa1
    #1068
    Akkor használj egy külön partícionáló programot pld.: Partition Magic, Partition manager és ezekkel már le kell tudnod szedni a C:\-ről egy 200 GB-os részt
  • fravik
    #1067
    nem, ő a Kötet zsugorítására (Shrink volume) gondol, azaz a Vista beépített partícionálóját akarná használni...
  • Sunaszaft
    #1066
    Regelve az egyik kulcsal!





  • High end PC #1065
    én azt akarom, hogy a Vistam is megmaradjon a vinyón, és mellé rakjak egy Win 7-et is. Ehhez állítólag jó a Számitógép-kezelésben lévő Lemezkezelő, amivel a zsugoritással állitólag tudok egy új particiót csinálni a Win7-nek. Ezt hallottam. De nem megy a zsugoritás... :(
  • kopa1
    #1064
    "Zsugorítás"? A fájlok tömörítésére vagy a Rendszerkarbantartóra gondolsz?

    Egyébként ha Vistád van akkor jobb ha frissítetek...
    És formázás nélkül is rá lehet húzni a régi OP-ra a Win 7-et mert a fileok megmaradnak egy windows.old mappában a C:\-n csak a Windows mappát cseréli le... Persze előtte érdemes Firefoxból backupolni a könyvjelzőket valahová!
  • High end PC #1062
    :)
    háát, Win7 nélkül maradok akkor, pedig ha meglenne a partíció, csak sikerülne felrakni :(
  • fravik
    #1061
    megtagadja a zsugorítást?
    vagy vmi nagyon kis területet enged csak az új partíciónak? -> mert akkor a megoldás, hogy előkeresel egy nagyon jó töredezettségmentesítő programot, ami megoldja ezt a problémát (elvileg)!
  • mflex #1060
    Egyszerűbb ha veszel egy külön vinyót neki.... , ha ennyire nem értesz hozzá:) és azon gyakorolsz, mert nagyon félted a vistadat azt látom, nem rosszinulatból írtam :)
  • High end PC #1059
    Segítség!
    Vista beépített programjával zsugorítani akarom a C:/-ét, hogy legyen egy új partícióm a Win 7-nek. De mindig megtagadja a zsugorítást. Miért? :(
  • Sunaszaft
    #1058
    Nekem az van fenn!:)
  • Sunaszaft
    #1057
    Jó az a 26.-ai! Mi lenne vele a gond? Ugyanaz mind ez a verzió!
  • mflex #1056
    nálam full sávszéllel jön, (2,4m) kiváncsi vagyok elvileg 15-20 perc alatt lent van
  • Petka
    #1055
    A kalózöblös 26-án feltöltött verzióra gondoltok? Csak mert mást nem találtam...
  • kopa1
    #1054
    Jelenleg ez az eggyik legmegbízhatóbb forrás!
  • Sunaszaft
    #1053
    Torrent
  • Petka
    #1052
    Valaki egy normális letöltőlinket tudna adni, ami nem akadozik és nem szakad meg? 206 Partial Content hibaüzenetet kapok állandóan.
  • Sunaszaft
    #1051
    Óóóó Sikerült az egyik kóddal aktiválni!:)
  • passatgt
    #1050
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://rapidshare.com/files/180159547/Windows_7_Activator_v2.rar
    aktivátor, fórumon ahol linket találtam azt írják megy
  • passatgt
    #1049
    ok, köszi, akkor bepróbálom:)