46641
  • passatgt
    #1129
    Köszi a segítséget, így simán felment, ment mint a karikacaspás
  • Evin
    #1128
    A Devil May Cry4 kevésbé szaggat, mint XP-n (bármily meglepő), de DX10-ben lassabb(mondjuk ez nem újdonság).
  • Mr. Perfect
    #1127
    Egyértelmű, hogy LCD monitoron a natív felbontást kell használni.
  • kopa1
    #1126
    Asztal és ikonok: jobklikk-->view-->small icons
    Tálca: Properties--> Use small icons
  • Evin
    #1125
    És hol tudom, valahol a felbontás környékén?

    kissadamvikt
    Én csak Xp-hez tudom hasonlítani azt használom, és ahhoz képest, majdnem gyorsabb. Bár az Xp-m 1hónapos, ezt meg szinte most raktam fel.
  • Mr. Perfect
    #1124
    36%-al
  • kopa1
    #1123
    Felbontásnövelést én nem szoktam ajánlani mert én mindig a képernyő natív felbontását szoktam használni és már eléggé megszoktam... [Mellesleg laptopon nálam is 1280x800-ba fut, asztalin meg 1400x900-ba]
  • kopa1
    #1122
    A csúszkák nem nagyobbak, de a tálca, asztali ikonok és a meghajtó ikonok az XP-hez képest nagyobbak! Viszont Vistában a nagyrészük már ekkora volt...

    Ha nem tetszenek a méretek mindent vissza bírsz állítani az eredeti méretre!
  • fravik
    #1121
    természetesen a felbontásod miatt elég kis "használható" felületed marad... pl. megvastagodott a tálca.
    ezen úgy változtathatsz, hogy nagyobb felbontást állítasz be, akkor már nem lesz olyan nagy, kényelmesen el lehet férni... (én 1280x800-ban használom, és ez így sztem jó)
  • kissadamvikt
    #1120
    1 kérdésem lenne, vistánál mennyivel gyorsabb a cucc?
  • Evin
    #1119
    Aki már W7-zik: Nincs egy kicsit túlméretezve a grafikus felület? Mármint nekem kicsit nagyobbnak tűnik minden 1024-ben az Xp-hez képest. És nem az ikonok, hanem csúszkák, ilyesmi.
  • mflex #1118
    Rapidon még nincs fent? Valaki tud linket küldje már el priviben, francba nem tudom leszedni, állandóan kivág, hiába a letöltésvezérlő...
  • tommygiant
    #1117
    Akarom mondani ne IMG-vel
  • tommygiant
    #1116
    Hadd linkelje... csak IMG-vel, hanem URL-lel.
  • n3whous3
    #1115
    2 megás png-t ne linkelj még 1x, kösz.....
  • [HUN]FaTaL
    #1114
    Épp ez a lényeg, attól még a BIOSban nincsen letiltva.
  • passatgt
    #1113
    nincs floppy meghajtóm
  • [HUN]FaTaL
    #1112
    Bejön az csak nagyon lassan, nekünk a cégnél sok alaplapnál akkor csinálta ezt, ha nem volt a floppy letiltva csak a bootnál disabledre téve. Tiltsd le rendesen az 1.44-es floppyt és próbáld meg.
  • passatgt
    #1111
    Kiírtam dvd-re, bebootolok, bejön a színes háttér és a kurzor.

    Eddig jut el, itt nem lehet semmit csinálni, csak resetelni...

    Ue a helyzet a vista-val is, 2 verziót is próbáltam beőle, mindkettő megállt ugyan úgy, mint a 7.

    Ötletek?
  • [HUN]FaTaL
    #1110
    Nagyon tetszik a rendszer, Adobe Reader nem települt helyette a FoxIT PDF readert használom, nem megy a bulletproof pdf printer, ehelyett kell keresnem majd valamit, valamint a daemon tools, helyette slysoft virtualclonedrive hibátlanul működik, és a hangkártyám nem tudja a stereo surroundot (az 5.1 működik). Eddig ennyi, játszani még nem játszottam. :)
  • kifli
    #1109
    Realtek hd audió hangártyához az r2.08-at kell használni!!
    azaz EZT 64bitesre felment...
  • kopa1
    #1108
    Vagy használja ezt!
  • me and a monkey
    #1107
    Hmmm. lassú vagyok.
  • kifli
    #1106
    ha valaki nem tud kulcsot szerezni írjon privátba adok neki :)
  • me and a monkey
    #1105
    Try the beta
    Hivatalosan is kint van a beta.
  • fravik
    #1104
    Kicsit megváltozott a Windows 7 oldala, innen lehet már letölteni a Bétát és kulcsot igényelni! (ugyan azok a kulcsok vannak...)
  • kopa1
    #1103
    Igen ahogy írták, jobklikk a telepítőn Properties és ott a kompatiblilitásnál beállítani a Vistát!
  • DJS8
    #1102
    régi cd-kulcsot
  • DJS8
    #1101
    nekem a regisztrációnál adott egy cd-kulcsot
  • tommygiant
    #1100
    Nekem is Realtek HD Audio-m van, bár még nem raktam fel a Windows 7-et, arra tippelek, hogy a Vistás drivert kompatibilitási módban kéne telepíteni hozzá.
  • kifli
    #1099
    nekem meg nincs hangja a játékoknak amikor a realtek high defendion sound drivert telepíteném kilép hibaüzenettel
  • tom235
    #1098
    valaki próbált már 2.0 ás stereo bluetooth hedszetet windows 7 alatt? nekem felismeri, fel is telepíti, de valaniért a sound résznél állandóan azt írja rá a seven hogy disconnected, de miért?
  • Sunaszaft
    #1097
    Hát ha jó lesz a rendszer akkor lehet inkább megveszem eredetibe!
  • [HUN]FaTaL
    #1096
    Működik az aktiválás a megadott kulcsokkal!
  • kopa1
    #1095
    Azért amikor akik rendese küldözgeték vissza a feedbackeket a Microsofthoz akkor azok a megjelenés előtt kaptak a véglegeshez teljes értékű Windows Vista key! Megpersze sokunk a TechNet trialból szerzett eredeti keyt!
  • Sunaszaft
    #1094
    Köszike!



    Ja meg zsír sikerült eltüntetnem az ablakokbóla a Send Feedback-ot:) Én nem küldözgetek nekik semmit! Nem vagyok tesztelő:)
  • kopa1
    #1093
    Tessék
  • bon
    #1092
    Nekem müködött az eggyik kulccsal az aktiválás 32bit-es változatnál.
  • kopa1
    #1091
    Itt van!
  • lacy86
    #1090
    ÁÁÁÁÁÁÁ!! Eddig frissített , most mi a baja! Segítsetek!
    Win7 update