46641
  • kifli
    #1169
    nem Paragon Partitiont próbálta?
  • kifli
    #1168
    az elindítod jobb klikk az átméretezni kívánt partícióra resieze
    ott vagy beírod mekkora legyen az új méret vagy a kis csúszkát mozgatod (nem az új partició méretét hanem a réginek a méretét kell beállítani) restert és utánna asszem megformázatlan résznek mutatja azt a részt aimt levágtál megformázod és kész :)
  • kopa1
    #1167
    Azzal próbálja de nem bírja...
  • kifli
    #1166
    sry partitionmagic-et
  • kifli
    #1165
    partition managert próbáltad már? én azt szoktam ilyenekre használni...
  • High end PC #1164
    hjajj, akkor megyek xp alá.
  • kopa1
    #1163
    Megfognak maradni nyugi!
  • High end PC #1162
    lehet bebútolok 32 bites XP alá , letöltöm oda is ezt a particionálot, és onnan particionálom ezt a vinyót. Bár nem tudom hogy akkor is megmaradnak e a Vistas dolgok ezen a vinyón sértetlenül
  • High end PC #1161
    háhh, nem megy 64 bites Windóz alatt és ez sem működik dejóó :D
  • kopa1
    #1160
    Nyomj egy nextet és jónapot!
  • High end PC #1159
    kreáljam mint logikai particiot? :D
  • High end PC #1158
    nah most akkor csak next vagy pipa és next? :D
  • kopa1
    #1157
    Igen, ha ezt akarod ebben az esetben csak next
  • High end PC #1156
    hű, ilyen opciot sehol se látok, még ha visszább megyek se
  • kopa1
    #1155
    pipa be és next
  • bon
    #1154
    Ha lehet primary legyen a kihasított.
  • High end PC #1153
    jó, next gombok után oda jutottam, hogy beállithatom hogy mekkora területet hasitsak ki a Vistas vinyomól. De van egy olyan pipa lehetőség, hogy "create as logical partition" nem tudom ez mit jelent. Meg azt sem hogy automatikusan NTFS lesz e az uj partició :(
  • Sunaszaft
    #1152
    Nem kell semmilyen program se hogy a verziószámot eltüntesd!

    Regedit! Bemász ugyanoda amit az előbb írtam, olyan van, hogy PaintDesktopVersion ennek az értékét állítsátok 0-ra! Ennyi az egész! Nem kell semmilyen hülye *.exe fájl ezekhez! Üdv
  • kopa1
    #1151
    Megint csak az első!
  • High end PC #1150
    gondolom nem a második ezek közül
  • High end PC #1149
    ok, köszi, az elsőn belül a következők vannak:
    - Create Partition: Create a new partition and set its propectiens
    - Format a partition to any popular file system
    - Advanced partitioning and hard disc managment
  • kopa1
    #1148
    Igen az első
  • High end PC #1147
    főmenü következőkből áll: Partitioning, Copying and Migration, Backup and Rescue, nekem az első menü kell ahhoz, hogy a már meglévő Vistas vinyóm felosszam két prticiora hogy megmaradjon a Vista is?
  • fravik
    #1146
    Felirat (watermark) eltávolítása Win7 (7000-es build-hez)
  • High end PC #1145
    oké, Paragon Partitiont feltettem, vindózos verzsön nem ment. Valaki segt nekem? Nem akarom elveszteni az adataim
  • lacy86
    #1144
    Köszi szépen
  • [HUN]FaTaL
    #1143
    Köszi, a verziószámot és a szöveget az asztal jobb alsó sarkából el lehet tűntetni valahogy?
  • High end PC #1142
    áhh, sikerült, trükkös ez a 3.0-ás NOD
  • High end PC #1141
    bakker, mi a tököm, Vista alatt nem tudom kikapcsolni a NOD32-őt, XP alatt ki lehetett lőni a tálcáról is meg a vezérlőpoulból is, Vista meg nem engeni, nemá :)
  • High end PC #1140
    hűű lehet, kikapcsolom a NOD32-őt és megném :)
  • bon
    #1139
    Nem lehet az, hogy pl. a vírusirtó miatt nem fér hozzá a rendszer a particióhoz, mert találkoztam már ilyennel még xp-nél.
  • Sunaszaft
    #1138
    Na akinek még nem ment eltünteni a Send Feedback feliratot az ablakokból! Tegye a következőt!
    Start menü/ beirod regedit
    enter
    megkeresed ezt: [HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop]
    azon belül a jobb ablakban lesz olyan hogy FeebackToolEnabled ami ha rákkatintasz 2-szer 3-on van! Írd átt 0-ra az értéket! Kilépsz a felhasználónevedből windows alól, majd ujra belépsz és láss csodát nincs send feedback már az ablakokba! Azér lépj ki a nevedből mer nem kell ujraindulnod akkor!
  • High end PC #1137
    ok, köszi, nekiállok, remélem még itt leszel :)
  • kopa1
    #1136
    Pedig a legjobb ha a Paragonféle Partícionálóval csinálod... Töltsd le és ha megakadsz valamiben kérdezz!
  • passatgt
    #1135
    ja és aktiválás nekem is ment simán
  • High end PC #1134
    de azt nem ismerem, elkúrhatom, nincs hozzá magyar nyelvi használati utasitás, nem akarom hogy elvesszen minden adatom így az első particionálás próbámnál
    :(
  • [HUN]FaTaL
    #1133
    Már mondtam hogy használj paragon partition managert.
  • High end PC #1132
    valaki segítsen please!

    nem tudok Vista X64 alatt használni a partició zsugorító progit (alapból tartalmazza a Vista a Lemezkezelésnél), ki akarok hasítani a vinyómból egy darabkát a Win 7 számára, de minig ezt mondja, mikor nekiállok: "A hozzáférés megtagadva" Pedig úgy futtatom hogy: "futtatás rendszergazdaként" és se 300 GB-ot se 100 GB-ot de még 30-at se tudok kihasitani a vinyómból... Pedig zsír új 750 GB vinyó, egy hetes ha van, azon van a Vistam..
  • kopa1
    #1131
    ELég ha bemountolod az iso-t daemon toolsba vagy valami hasonlóba!
  • zeus89
    #1130
    Én sikeresen letöltöttem és kaptam eredeti cd kulcsot is :D igy egy windows 7 boldog tulajdonosa lettem :D .. holnap majd feltelepitem ... kell majd vegyek DVDt :D