46641
  • LeonSilver
    #1209
    Nemmondod ...
  • lacy86
    #1208
    nincsenek még konkrét win7 driverek (de szerintem nem is lesznek) , VISTAS driverekkel kell telepíteni!
  • zeus89
    #1207
    bocsánat a hülye kérdésért, de léteznek már Windows 7 Driverek?! Ha igen akkor adjatok linket ahonnan le lehet tölteni őket. Ha nem akkor a legújabb vista drivereket kell használni?
  • lacy86
    #1206
    Nekem a sima CS 1.6 (eredeti) , gond nélkül elindult!
  • crossy104
    #1205
    Bocs, nem olvastam vissza.Megoldódott.
  • crossy104
    #1204
    Sziasztok! Szeretnék kérni egy kis segitséget.Miután feltelepitettem az op. rendszert, az asztal jobb szélén lévő /Gadget/ óra, időjárás, és egyéb dolgokat bezártam.Azóta nem jön elő bármit csinálok.Van valakinek ötlete?Hiába klikkelek bármire,hatástalan. Előre is köszönöm!
  • [HUN]FaTaL
    #1203
    Nah elindult, a gtaiv.exe-re nem kell semmi kompatibilitás:

    Windows Vista SP1

    Statistics
    Average FPS: 38.93
    Duration: 37.50 sec
    CPU Usage: 85%
    System memory usage: 60%
    Video memory usage: 99%

    Graphics Settings
    Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)
    Texture Quality: High
    Render Quality: Highest
    View Distance: 32
    Detail Distance: 100

    Hardware
    Microsoft® Windows Vista" Business
    Service Pack 1
    Video Adapter: ATI Radeon HD 3800 Series
    Video Driver version: 7.14.10.630
    Audio Adapter: Speakers (SB Audigy LS)
    Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz

    File ID: benchmark.cli

    Windows 7 beta build 7000, Catalyst: jan. 8. win7beta catalyst, holnap megnézem a vistassal is
    Statistics
    Average FPS: 39.31
    Duration: 37.68 sec
    CPU Usage: 91%
    System memory usage: 64%
    Video memory usage: 100%

    Graphics Settings
    Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)
    Texture Quality: High
    Render Quality: High
    View Distance: 30
    Detail Distance: 100

    Hardware
    Microsoft Windows 7 Ultimate
    Microsoft Windows 7 Ultimate
    Video Adapter: ATI Radeon HD 3800 Series (Engineering Sample – WDDM v1.1)
    Video Driver version: 8.14.10.630
    Audio Adapter: Speakers (SB Audigy LS)
    Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz

    File ID: benchmark.cli
  • [HUN]FaTaL
    #1202
    Nem tudom akinek elindult a GTA4 az hogy bírta működésre mert nekem azt írja ki hogy XPSP3 kell lol, hiába teszem a compatibilityt windows 2k-ra vagy vistara.
  • [HUN]FaTaL
    #1201
    Jobb gomb futtatás rendszergazdaként, ha parancsikonnak vagy exenek a compatibility fülön bepipálod akkor alapból úgy indul, csak rákérdez. :( Talán ha gyengítesz az uacon akkor még bekapcsolva marad de ilyenkor sem kérdezget.
  • Newfronter
    #1200
    TRU-t próbáld meg futtatni Vista kompatibilis módban, illetve adj neki admin jogot. Hátha így megy.
  • Rennadant
    #1199
    Ez az UAC rettenetes még mindig. Kicsit zavaró hogy vagy gadgetek, vagy ez. Pl fraps nem hajlandó elindulni windows indításnál miatta.
    Le lehet egy-egy programnál külön tiltani hogy rákérdezzen?
  • Boroskóla
    #1198
    Na két játékot próbáltam eddig a COD4 minden gond nélkül futott,
    viszont a Tomb Raider Underworld-öt az istennek sem tudtam elinditani :S

    Regisztráció elsőre sikerült szerencsére olvasgattam volt akinek gond volt vele.
  • Newfronter
    #1197
    Nem csak összességében tűnik jobbnak, szerintem mindenben.

    Engem az új tálca rendszere nem győzött meg viszont. Jó lenne ha ezen a fejlesztőcsapat változtatna, mondjuk abban, hogy ne tolja el az ikonokat az elindult alkalmazások jobbra, az eléggé idegesítő tud lenni. Remélem értitek miről beszélek. Jó lenne egy olyan opció, hogy az ikonok maradjanak mindig bal oldalt a start gomb mellett, és ami fut az kerüljön az ikonoktól jobbra. Mert így kénytelen vagyok használni Toolbart.
  • FlyHigh
    #1196
    Összességében akkor jobbnak tűnik így elsőre a W7 mint a Vista?
  • [HUN]FaTaL
    #1195
    Azért díjaznám ha ez kikapcsolható lenne. Bár W7ben nem idegesít az UAC, be van kapcsolva.
  • Rennadant
    #1194
    áá köszi! kb az első indításnál, megszokásból azzal kezdtem hogy azt lelőttem. Eszembe nem jutott volna ott keresni ennek az okát.
  • passatgt
    #1193
    nálatok van felirat mediaplayerbe?
  • [HUN]FaTaL
    #1192
    Csak 3DMarkoltam a legutolsó win7 driverrel, 3DMark2006 +150-200 pont a vistahoz képest, játékokra még nem volt időm. Majd benchmarkolok a GTAval, egyelőre kipróbáltam a powerisot a slysoft cucca helyett, de mds-t nem tudok mountolni hogy működjön (TDU mini image) és nem tudom a slysoft cuccot se visszatenni mert cska áll és vár telepítés közben, rendszervisszaállítást meg kikapcsoltam úgyhogy lehet hogy újra kell pakoljam az egészet.
  • High end PC #1191
    wááá, mindjárt megőrülök. particionlálás megvan, iso képet kiirtam DVDre, bootolás DVDröl, installálta magát az uj particiora a Win7, ugy tiz percig, azán az elsö automatikus ujraindulás után a Win7 töltödik. fél órán keresztül...gondoltam restart és visszamegyek a DVD bootolásra. Ott is a Win7 töltödik.már fel orája a betöltökepernyö, es semmi. most mit csináltam rosszul? :(( lecci segitsetek
  • [HUN]FaTaL
    #1190
    Köszi :)
  • Newfronter
    #1189
    Az UAC-t kikapcsoltad gondolom. Vissza kell kapcsolni, ha nem is magas szintre, de kapcsold vissza! Restart után lesznek gadget-eid.
    Ez nem bug, hanem feature, a vírusos gadgetek ellen van, hogy ne terjedjenek el kikapcsolt UAC esetén.
  • Rennadant
    #1188
    Heló
    Egy restart után eltűntek a gadgetek, és visszakapcsolni se tudom őket. Egyik gadget opcióra se reagál semmit. Vezérlőpultban se. Volt ilyen valakinek? Ötletek?
  • Newfronter
    #1187
    Én is erre lennék kíváncsi hogy az utolsó Win7-es driver mennyire jó játékok alatt, illetve az utolsó Vistás.
    Ezek mind 8.-ai driverek.
  • kopa1
    #1186
    8.12 ajánlott használni!
    GTA 4 működik a legfrisebb patchel és a 3ds max is nagyvalőszínűséggel működik
  • Vieras
    #1185
    valamint melyik lehet gyorsabb a win 7 es beta ati driver vagy az utolsó vistás ati driver erre kiváncsi lennék mivel a win7esé 1 8.11 es ből származik pedig vistán már 8.12+hotfix van
  • Vieras
    #1184
    3d studio max működik nem tudjátok? Meg gamek pl gta4?
  • High end PC #1183
    nagyon szépen köszönök minden segitséged és fáradozásod, sikerült életem első particionálása, és az XP-ém és a Vistam is sértetlen. Nahh megyek is Win7-et is fellőni, köszi mégegyszer
    Üdv
  • kopa1
    #1182
    Nem nemkell!
  • High end PC #1181
    bocs nem túőled, hanem kopa1-től akartam kérdezni
  • High end PC #1180
    figyu, egy kérdés: most 32 bites XP-re bootoltam ami a másik 500 GB-os vinyómon van, ha innen particionálom a 750 GB-os Vistas vinyóm, akkor se pipáljam be a "create as logical partition" négyzetet mikor felosztom mekkora részt hasitson ki a Vistas vinyómból a particionáló?
  • Newfronter
    #1179
    Nekem nem fagy, anno fagyott a Creative driver miatt(!!!). Az alaplapi Realtek hangkarival nem fagy a rendszerem sose.
  • kopa1
    #1178
    Természetesen lehet!
  • zsotee
    #1177
    Üdv!
    Dual boot-os rendszert szeretnék.
    Ugyanazon vinyó Xp melletti (logikai, ntfs) particiójára telepíthető a win7 bármilyen jellegű adatvesztés nélkül?
    Olyasmire gondolok, mint xp-nél, hogy maradjon ép a jelenlenlegi fájlrendszer.
  • Zsoltika 007
    #1176
    Sok fagy még. Pl cs:source és a crysis wars alatt is csontra fagyott a gép. Játékra felejtős még. Viszont a Company of heroes dx10 alatt sokkal több fps-t produkált(30-40% vistához képest).
  • kifli
    #1175
    ja és vistás drivert használok nem az ehez kiadott bet ati drivert azzal állítólag lasabb
  • kifli
    #1174
    én :)
    far cry 2 patchel meg patch nélkül is tök homályos lett...
    a legelején jó volt de miután lelőnek a városba é 2 kománál vagyok naott nem látok annyira homályos lett a kép...
    am benchmark jó és átlag 18 fps-t mért ultrahigh beállításokkal dx10-ben v-sync on éslsimítás meg minden rajta. Szal minden be volt kapcsolva ez kb xp-n is ennyi volt... dirtet raktam még fel de ott nem néztem fps-t
    majd valamikor felrakom crysist meg cod world at wart és megnézem azokat is...
  • Apocalipto
    #1173
    Nah, működik minden faszán...
    XP-ben bemountoltam daemon toolsba az iso-t, feltelepítette a 7-et, kulcsot elfogadta...faja
  • grebber
    #1172
    Na valaki tesztelt már game-eket?
  • High end PC #1171
    hű, még be se bootoltam 32 bit XP alá, olyan jót MSN-eztem egy csaj ismerősömmel, a kis perverz :D Valahogy prioritást élvezett a Win7-el szemben
  • bon
    #1170
    64bit-es Vista/XP alatt a Paragon recovery cd-re lesz szükséges, csak úgy fog menni. Itt írják: link