46641
  • zooleeh
    #1249
    en is ezzel kuszkodok ,elmagyaraznad hogyan sikerult a gta 4-et felrakni?
  • Vieras
    #1248
    Ati nak fent van az oldalán a driver hozzá szóval nem nagy cucc letölteni és telepiteni.
  • Szega87
    #1247
    Kinek milyen negatív tapasztalatai voltak eddig a windows 7 el? ( játékokkal kapcsolatos problémák nem érdekelnek)

    más: a 7000 es build is tönkrevágja a mediaplayerrel a zenét?
  • Szega87
    #1246
    Jelenleg nVidia 7600 GT kártyám van és automatice le is szedte a drivert a windows updattel együtt, viszont kedd-szerda magasságába érkezik az új kártyám HD4830 és érdeklődnék, hogy várhatóe hasonló ATI támogatás ( automata driver letöltés & frissités windows updaten keresztül) , mint ami a Nvidia-nal van?
  • crossy104
    #1245
    Nálam tökéletesen megy a Crysis. 64.bit.7-es van fent.Csak a Windows 7 ATI drivert tettem fel.Más drivert nem!Kb.4 játék van fent, minden fullon megy, egyszer sem fagyott semmi.
  • Szega87
    #1244
    a hálozati beállításoknál kap mindenki egy kódot, hogy a homegroup network-höz hozzátudjon férni! ( feltéve hogy home networkot választottál a hálozat telepítésekor )
  • tommygiant
    #1243
    Csak akkor rakd fel, ha tesztelni szeretnéd, és akkor is egy olyan gépre, amit nem elsődlegesen használsz, vagy ha mégis arra tennéd, akkor minden fontos adatot ments ki valahova. Ahogy itt sokan írták, sok program és driver még nem működik (tökéletesen) vele.
  • lacy86
    #1242
    20-25 perc a telepítése!
    szerintem igen (Xp-ben)
  • TopGun
    #1241
    Aha! mar ertem, En firefox alol probaltam ezekszerint akkor azert nem megy? :(
  • Newfronter
    #1240
    Nem, én arra hogy installálás után az MS oldalán kapott kulccsal aktiváld.
  • Emmegki
    #1239
    Sziasztok! Két kérdésem van a 7000-es builddel kapcsolatban:
    1, Telepítéshez mennyi hely kell neki?
    2, Daemon Tools alól telepíthető-e?
  • Newfronter
    #1238
    Van amiben gyorsabb, rendszerműveletekben nálam igen. Driver támogatás terén jó, előtte ajánlott beszerezni mindenből a vistás drivert mert azokat fel lehet telepíteni, DE Vista kompatibilitási módban kell őket feltenni. Programok terén is jó a támogatottsága, ami nem megy az a Daemon-tools de van sokféle helyettesítő program rá, pl Virtual Clone Drive, meg az AVG nem megy.

    De figyelmeztetlek hogy augusztusban a rendszer ki fog zárni, mert le van korlátozva hogy csak addig működjön, igaz én már azelőtt rakok fel új buildet.
  • High end PC #1237
    lehet nem ugyanarról beszélünk. A kulcs amit kaptam X64-hez, beütöttem, majd a Win7 telepitő kiirt nekem egy egysoros kódsort hogy jegyzeteljem le, de nem tudom mire kell. ezt mondtad te is?
  • Newfronter
    #1236
    De kell az aktiváláshoz, hogy ne csak 30 napod legyen a rendszert használni. Windows gomb + Pause gombbal előjön a Rendszer ablak és ott alul lehet aktiválni a windowsod a megadott kulccsal.
  • Newfronter
    #1235
    Nincs alaplapi hangkártyád vagy egy másik? Próbáld ki, valószínű az összes Creative driver szar Se7en-hez. A saját hangkártyámon is volt fagyás játékok alatt és én is azt hittem a Se7en hibája, de nem, hanem a driveré.
  • High end PC #1234
    és amit telepités közben nyomott kódot a Win7, az micsoda? azt irta hogy irjam le, de nem kellett sehova...
  • Cat 02 #1233
    XP-hez képest gyorsabb ? Mert win reinstall előtt állok, csak nem tom h megéri-e ezt felrakni xp helyett. (driver, program támogatás)
  • LeonSilver
    #1232
    A béta klienseket lehet letölteni de csak explorerrel megy és kell hozzá egy activeX vezérlőt telepíteni.
  • kopa1
    #1231
    5-6 kulcsot cserélgetnek csak annál nincs több!
  • TopGun
    #1230
    AKerdes: azon az oldalon ahol a kulcsot adja, van egy olyan, hogy download itt mit lehet letolteni? mert nekem semmit nem csinal, a windowst nem tudom leszedni :(
  • TopGun
    #1229
    Nekem nem ad uj kodot, pedig mar otbbszor is frissitettem! :(
  • kopa1
    #1228
    Beírod a kulcsot!
  • High end PC #1227
    háhh, felnyomtam életem első windózát :D
    hogyan tudom 30 napról meghosszabbitani minél hosszabbra? PLEASE HELP ME :)
  • Rennadant
    #1226
    Daemon tools-t nem szereti, nem sikerült felraknom. Van akinek megy?
    Mit érdemes helyette használni?
  • lacy86
    #1225
    Csak BETA verzió! :) De lehet találnak megoldást , az ügyes emberek!
  • Zsoltika 007
    #1224
    Nah levettem a creative drivereket és most valóban megy a source rendesen. Viszont a crysis wars még mindíg pár másodperc után fagy. És viszi az egész rendszert. Szóval van még mit csinálni.
  • baca01
    #1223
    UAC-nak bekapcsolva kell lennie, csak akkor mennek a gadgetek.
  • zeus89
    #1222
    most akartam volna kiirni az imaget, csak nem volt nero a gépen erre fel leszedtem a legújabbat és kiderül, hogy min. egy órát telepiti ezt a szar új nerót :)) amúgy #1211 commentbe lévő windows update weboldalon lévő nvidia driver az csak egy update, szóval rá kell tenni a legújabb vista driverre?
  • Boroskóla
    #1221
    Valóban ez volt a gond,kompatibilitás már megvolt csak az adminisztrátori jogot kellett még megadni az exe nek.
  • LeonSilver
    #1220
    Még annyit, hogy a mostani béta állapotot nézve valószínüleg ez megint egy nagyon jó oprenccer lesz.Azt is megkell mondanom őszintén, hogy az explorer meg egyenesen lenyűgözött.
  • Zsoltika 007
    #1219
    Source-ról volt szó.. De ahogy olvasom a neten másoknak is fagyott. Lehet tényleg a creative driverek miatt van baj. Majd megnézem mindjárt úgy hogy levakarom őket.
  • LeonSilver
    #1218
    Persze, hogy jó.Én az Audigy hangkártyámhoz használom a vista drivert bár ( sajnos ) nem tökéletes :(
  • bon
    #1217
    Igen lesz dual boot.
  • zltn2
    #1216
    Hello!
    Win vista sp1 et használok, ha felrakom a Win 7-et egy másik particióra akkor müködni fog a dual boot? Mert csak kiprobálás cáljábol tenném fel a win 7-et, egyenlöre maradnék a vista használatánál.
  • High end PC #1215
    hmm, akkor formázom a particiót, és nekiugrok újra a telepitésnek, bár nem értem elsőre mit csináltam rosszul. elinditottam a telepitést és az első automatikus ujraindulás során már nem töltődött be az uj op rendszer
  • bon
    #1214
    Igen annyit foglal.
  • simonl #1213
    Na szép jó reggelt,

    Ezúton is ezer köszönet azoknak akik priviben segítettek.....:)
    Így egy nap próbálgatás és szüttyögés után van olyan infója vki nek, hogy alapjáraton XP op rendszerre 2. vagy 3. partícióra telepítette a W7 -et?

    Mükszik?

    Köszi ha megoszátjátok
  • lacy86
    #1212
    Akkor tévedtem , vannak win7 driverek , nem láttam , én pl. a videókarimhoz vista-s drivert raktam fel és jó!
  • takysoft
    #1211
    nvidiához windows updateen keresztül jön a driver
    atihoz 64 bites és 32 bites driver is van.

    hálózat és hang miatt meg max imádkozni lehet:D
  • High end PC #1210
    Szisztok!
    félek hogy megszakadt letöltés közben a Windows 7 és egy nem teljes iso filet irtam ki DVD-ra és azért nem megy a telepités. Az lehet, hogy a 64-bites Win7 mindössze 3.15 GB-ot foglal a kiírt DVD lemezen?