46641
  • Rennadant
    #1329
    Az msn2009-hez már kinnt van a plus, és az a-patch is.
  • Szega87
    #1328
    szerintem nem fogják, bár ne legyen igazam
  • Pio
    #1327
    Kérdés: szerintetek ez a hangvezérlés fog működni magyarul a magyar verzióba? Mert elég jópofa dolog és ha az ember "megtanítja" akkor tényleg szinte hiba nélkül lehet neki diktálni még az én szánalmas kiejtésemmel is, de ha nem "magyarítják", akkor nem sok értelme lesz.
  • bon
    #1326
    Nem várható válasz.
  • Pio
    #1325
    Most jött ki a végleges 2009es, annál újabb nincs. INNEN szedhető az installer, illetve ha eddig outlook expresst használtál kezdj barátkozni az azt kiváltó live maillel is, amit ugyan ezzel az installerrel tehetsz fel.
  • Szega87
    #1324
    Windows Live Messenger 2009, a windows 7 el egyidőben jött ki, most január elején
  • Pio
    #1323
    Valószínűleg nem kapsz választ. Elolvassák, ennyi, a feedback lényege az, hogy te visszajelzel, hogy ez nem jó, azon kéne javítani ők meg ha úgy gondolják figyelembe veszik a fejlesztésnél.
  • Szega87
    #1322
    7600 GT-m van és a winfosh updaten keresztül jött le a 179.23 as driver külön win7 változata és a következő vele a problémám:

    -steam és cs 1.6 feltelepités után xépen beálitgattam a dolgaimat GUI,cfg,felbontás stb majd in game észleltem hogy 60 fps a max, majd eszembe jutott hogy 1.6 ba a vertikális szinkronizáció kikapcsolásával megszünik. Ekkor jött a fekete leves. Nvidia controll panel/ advanced -> manage 3d settings és a vertical synch -> forced to off!!!!! De a játék mégis ON nak érzékeli és hiába állítgatok mindent, csak nem megy fel az fps, holott e8400 minden mappon 300 fölött van bárhol .... Valaki ötlet, tipp?
  • High end PC #1321
    Win7-re melyik a legújabb Live Messenger nem tudja vki?
  • Szega87
    #1320
    irtam több feedbacket is a kedves májkroszoftnak, várható rá válasz is? ha igen, hogyan kapom meg?( milyen formában ? )
  • Evin
    #1319
    Honnan lehetne megtudni, hogy milyen .Net csomagok vannak telepítve? .Net 3.5.1-ről tudok, de 2.0 alapból nincs?
  • zooleeh
    #1318
    valaki aki felrakta mar a gta 4 -et a win7re segitene? azt irja hogy nem tamogatja az oprandszer mikor elinditom az installt
  • inz
    #1317
    hi
    Van itt még valaki rajtam kívül, akinek kifagyogat system halted - memory pairing errorral?
    olvastam, hogy sokaknak az audio driver kavar be, szóval kikapcsoltam és lekopogom, de eddig űgy tűnik, hogy mű
  • zltn2
    #1316
    Hi, Windows Vista SP1-em volt és felraktam egy másik particiora a Windows 7-et, telepitéskor, elsö ujrainditásnál is már volt dualboot, betöltötte a win7 et folytatta a telepitést, aztán irta h ujraindul a gép, onnantol fogva ha win7et inditom bootol majd fekete képernyö és a jobb also sarokba ki van irva h Windows 7 build 7... stb. és ennyi, semmit nemtudok csinálni se kép se hang egyedül a felirat a jobb also sarokban, mi lehet a baj?
  • [HUN]FaTaL
    #1315
    Semmi baja nincs, ahogy a Vistanak sem.

    #1312: Ez marad a neve.
  • Szega87
    #1314
    meztelen csajokat a beta2be!
  • Cat 02 #1313
    Ám ezek a previweok meg új alt+tab mennyire jó élesben ? Tehát fagyogat miatta ? lassú ?
  • kifli
    #1312
    ennek volt vagy lesz valami neve? vay win7 marad?
  • Zsoltika 007
    #1311
    Ez legyen a legnagyobb problémánk.
  • [HUN]FaTaL
    #1310
    A default háttérkép vajon marad? Baromi ocsmány, úgyis lecserélem a havasra az nagyon szép :D De a vista default háttere is szép volt ez viszont nagyon ronda.
  • [HUN]FaTaL
    #1309
    Gondoltam felrakom VMWarebe is, de ez WTF?

  • [HUN]FaTaL
    #1308
    Tökmindegy, mert ha későbbi lesz a rendszerdátum be sem enged jelentkezni, nem az aktivációval lesznek gondok, ez volt az XP és a Vista betanal is. Ha meg átállítod a dátumot, akkor a programok nem fognak elindulni pl. MSN.
  • GregSB
    #1307
    November, év vége felé.
  • kilcsir
    #1306
    a kereskedelmi teljes verzió mikorra várható?
  • Inquisitor
    #1305
    Lol. Már kedden volt hozzá ...
  • Szega87
    #1304
    ha meg nem akkor írány a kalózöböl
  • bon
    #1303
    Ha lesz belölük publikus változat.
  • kopa1
    #1302
    Nem kell elfelejteni, hogy ez még csak Beta 1... Ha majd kijön a Beta 2 vagy az RC1 és RC2 akkor megint új kulcsok lesznek amiket majd továbblehet használni!
  • Zsoltika 007
    #1301
    Nem fog menni. Max újra teszed és a +30 napos trükkel 120 napig használod még.
  • GregSB
    #1300
    Ok, THX.
  • kifli
    #1299
    bisztos lesz hozzá acivátor...
  • Evin
    #1298
    Jó neked, nálam se Comodo Firewall, se Skystar2 nem megy.
  • High end PC #1297
    azt nem tudjátok, ha eljön a nyár, és lejár a kulcs időtartama, utána is lehet még használni a bétát csak nem frissít, vagy egyáltalán nem fog menni? mert ha egyáltalán nem, akkor fél évig Win7 nélkül maradok :(
  • Evin
    #1296
    Legrosszabb esetben elszáll minden partíció és újra kell csinálni. Ha nincs lemez, akkor odaveszik a backup partíció is. De kétlem, hogy ilyen bekövetkezne.
    Ha mégis, letöltesz egy érintetlen OEM Vistát (csak olyan legyen, amit használsz, Business vagy mit adnak laptophoz), megadod a sorozatszámod és kész.
  • High end PC #1295
    nekem nagyon tetszik eddiminden hardvert be tudtam eddig lőni, meg a szoftvereum jórésze is műkszik ami Vistan ment, még a SETI is megy :)
  • atila4
    #1294
    jah hogy arra az oldalra került :) thx
  • [HUN]FaTaL
    #1293
    Ott a gomb az óra mellett ne fárassz már..
  • atila4
    #1292
    nincs ott a gomb :S
  • kopa1
    #1291
    Nemtudom pontosan mire gondolsz, de ha az asztal megjelenítését akarod, akkor a tálca jobb végénél megnyomod a gombot!
  • atila4
    #1290
    a tálca megjelenítő gombot hogy kell odavarázsolni a tálcára?