46641
  • Sordoran
    #1369
    na, elkezdtem most leszedni a 64bitest, és azt szeretném kérdezni, ugye menni fog gépemen? mert az oké h olyan rendszer kell hozzá, ami kezeli, de olyan oldalt nem találtam mai leírja h az enyém az-e
  • grebber
    #1368
    3.0.650-es nod megy a bétán?
  • [HUN]FaTaL
    #1367
    Lehet, de kézzel hamarabb kitakarítok.

    #1365: Nem, nekem jó.
  • sheetoos
    #1366
    újra telepítésnél meg valami windows live suite-ot hiányol.
  • sheetoos
    #1365
    semmi amint kattintanék kiírja hogy "not responding" az ablak keretébe és annnyi
  • Narxis
    #1364
    Nálatok is visszaállnak az Asztalon az ikonok defaultra(medium size) egy gép restart után? Már 3-szor állítottam vissza Small size-ra, de ha újra kell indítanom visszaállnak..
  • Narxis
    #1363
    Nekem pár órás de nálam jól működik a 2009-es, még beta plus-t is feltettem. Valami hibakódot nem ír? Esetleg eseménynaplóban?
  • Narxis
    #1362
    Van nekem jól bevált takarító/optimalizáló programcsomagom, de nem merem használni még. Nehogy olyan hiba miatt panaszkodjak amiről nem a rendszer tehet.
  • sheetoos
    #1361
    Sziasztok!!

    Van egy 1napos windows 7em gondoltam letöltöm hozzá a 2009es messengert és amikor bejelentkezek mindig az írja ki, hogy nem válaszol és lefagy.Mi lehet a gond??:(
  • Narxis
    #1360
    3. Ja már látom írták.
  • Narxis
    #1359
    3. Melyik van a rendszerben?
    4. Én se, csak Vistaban mikor elindítottam akkor 2 lehetőség közül választhattam, saját fájlok vagy teljes rendszertakarítás. Utóbbinál megjelent az UAC, itt egyből lehet pipálgatni, hogy mit törölhet. Szóval gondolom utóbi lesz, de mikor ráklikkeltem nem szólt UAC.
  • bon
    #1358
    3. az oldalán írottak alapján igen megy ie8 beta2-vel és ie8 rc1-el
    4. Neve alapján a rendszer fájlok karbantartását végzi el. Én nem vettem észre látható hatását.
  • bon
    #1357
    Szerintem nem fos a beépített lemez karbantartó, már Vista óta jól használható, időnként meglepően sok helyett hozz vissza a takarítással.
  • [HUN]FaTaL
    #1356
    1. Nem tudom mire gondolsz.
    2. Van, slysoft virtualclonedrive, ingyenes, viszont védelmet és mds/mdf-t emulálni nem tud, egyébként tökéletes.
    3. Nem tudom, ff-et használok, és a beépítette az IE8 beta2, nincs is benne 7es IE.
    4. Nem tudom, a fos lemezkarbantartót se használomm, kézzel tisztogatok.
  • Szega87
    #1355
    1. én kézzel irtam, nem szakadt le a karom
    2. PowerISO
    3. igen
    4. nem tom
  • Narxis
    #1354
    1. Be van kapcsolva alapból az a cucc amit Vistaban Felhasználói Élmény fokozásának hívtak? Nem találtam erről infot, de én kézzel nem sok feedbacket fogok írogatni, szóval jó lenne ha mondjuk Eseménynaplót, hardvertulaldonságokat stb. automatikusan továbbítaná Microsoft-nak.
    2. Daemon Tools helyett van valami program amivel iso-t kezelhetek?
    3.IE 7 Pro kompatibilis a 8-cal? Nem találtam infot a honlapjukon erről.
    4. Lemezkarbantartónál mi az a System clean up? Rendszergazda módban takarítja a meghajtót?
  • LeonSilver
    #1353
    Miért tiltanák ki?Ez még béta oprenccccer és a cél az, hogy minél többen teszteljék ergo tök fölösleges lenne akárhánymillió egyedi kulcs.
  • Pio
    #1352
    Pont én is rátaláltam és azon agyaltam, hogy ott mit hogy kéne, szóval köszi szépen :) És F8cal ugyanúgy elérhető marad ezek után ugye?
  • kifli
    #1351
    sajátgép->jobbklikk->speciális->indítás és helyreállítás->alapértelmezett operációs rendszer kiveszed a pipát a rendszerek listájának megjelenítése elől alapértelmezettre az xp-t állítod formázol visszacsatolsz és kész :)
  • Szega87
    #1350
    én is ebben a cipőben járok
  • zooleeh
    #1349
    koszi! kiprobalom
  • Pio
    #1348
    Újabb kérdés tapasztalt oprendszerinstallálgatókhoz.
    Én kipróbálni tettem fel a win7etet. Van egy magyar winXP-m, eddig az indult el bootmenü és minden egyéb nélkül. Levágtam egy 20gigás partíciót és arra tettem fel a win7et. Most indulásnál egy angol nyelvű bootmenü jön be, ahol még csak nevén se nevezi a jogtiszta winxp sp3amat, hanem ha jól emlékszem "earlier version of windows"-t ír.
    Kérdésem, hogy hogyan tudom eltávolítani úgy a 7et és visszacsatolni a levágott 20 gigát úgy, hogy minden a régi legyen (bootmenü nélkül induló xp). Nyilván a legegyszerűbbnek az tűnik, hogy XPből formázom a win7es partíciót aztán partícionáló progival a többit már megoldom. De a boot sector így nem fog meggajdulni? Valakinek van tapasztalata erről?
  • bon
    #1347
    Azok is eredetik. Miért adjon ki a Microsoft X millió kódot ha sokkal kevesebb is elég.
  • kirol
    #1346
    Ha többnyire mindenkinek az az 5 key jutott amit adott, akkor nem tiltják ki?

    Vagy már lehet igényelni egyedit?
  • Dodo55
    #1345
    Raid vezérlő...
    Persze előbb vettem a fáradtságot írni még 1 dvd-t, amiből így is alig volt már üres, mint szétkapni a gépet, és átdugdozni.

    De legalább telepít most, igaz át kell másznom a gépen, mert az most egy fotelben megy, és lóg belőle egy DVD író, mint a bele :D
  • kifli
    #1344
    úgy tudom elképzelni hogy felveszel egy hangot és adsz hozzá egy commandot és így nem kell foglalkozni a nyelvek közti külömbséggel...
  • [HUN]FaTaL
    #1343
    Compatiblityt tedd winxp sp2re, telepítés után a launchgtaiv.exe compatiblityjét pedig win2k-ra.
  • lacy86
    #1342
    Ez már másik topic!
  • bon
    #1341
    Legyen inkább 4x
  • ACE
    #1340
    Miaz az a-patch? Jó a 2009-es MSN? Mindenkié fog vajon automatikusan frissülni?
  • Dodo55
    #1339
    Hehe. De az a vicc, hogy a mostani írók már 22x-es sebességet tudnak, azt asszem lemez még mindig csak 16x-os van.
  • Dodo55
    #1338
    Pedig még röhögtem is rajta, hogy kb ugyanolyan sebességel ír, amekkora sebességet tud a netem :D

    Ja, és Verbatim lemez volt, ráadásul LightScribe-os, csináltam is előtte rá "címkét".

    Most egy 16x-os TDK DVD+R-el próbálkozom 12x-es írással, remélem így jó lesz.
  • lacy86
    #1337
    Én a biztonság kedvéért én 4x-es írtam ki!
  • bon
    #1336
    Túl gyorsan írtad szerintem, ezt már a Vista telepítője se szerette.
  • Dodo55
    #1335
    Install Windowsra kattintás után nem problémája van az install.wim betöltésével, azt olvastam legtöbbször szar dvd okozza. A képfájlomat most hashcheckeltem épp, az jó. Próbáltam 2 meghajtóban is.

    2 dologra gondolok:
    -16x dvd-t 18x-osan írtam
    -ITE Raid vezérlős IDE portra van kötve mindkét DVD íróm, aminek külön driver kell OS alatt, de eddig mindenféle OS telepítője gond nélkül futott így.
  • Szega87
    #1334
    de ha ezek a "drága" fejlesztések minden szomszédunkra nézve megtörténik mi meg kimaradunk tuti vérszemet kapok
  • bon
    #1333
    Kicsi piac vagyunk, a magyar nyelvhez történő fejlesztés meg feltételezem nem olcsó múlatság így nem éri meg.
  • Pio
    #1332
    Sőt, most jut eszembe, hogy még a "régi szép időkben" volt egy ilyen jellegű magyar próbálkozás, a FülElek, szóval ezek alapján megoldható ez magyarul is, bár nem tudom mennyire volt működőképes és milyen lehetőségek voltak benne, mert nem próbáltam.
  • Pio
    #1331
    Kár érte... :( Pedig szerintem talán még könnyebb lenne, mert az írás - kiejtés közötti kapcsolat számomra logikusabbnak tűnik a magyar nyelvben. Persze nyilván mindenki logikusnak érzi a sajátját :) Van azért itt is bőven hasonulási szabály meg anyámkínja.
  • bon
    #1330
    Nem fog, eddig se működött magyar nyelven, pedig nem az első progaram amiben benne van.