46641
  • FZoleee
    #1409
    Írj a "Moderátor figyelmébe" topikba :)
  • tommygiant
    #1408
    Ez a banner nagyon jó lett! Szerintem ki is tehetjük ide! Egy moderátort kell megkérni ehhez? Vagy janikzs-ét?
  • bon
    #1407
    A Windows 7 Superbar és egyebekről egy kis videó Gál Tamás jóvoltából:
    link
  • SimaSuna #1406
    anno kijött a Lindows voltak vele bajok (rosszul particionált) nem kezelte az exe alkalmazásokat...
    aztán a Longhorn Vista elődje...az gyors volt, viszont akkoriban driverek nemnagyon voltak hozzá...
    most itt ez a Windows 7 és eddig szinte csak jókat hallottam róla...
    így hát próba cseresznye :D
  • lacy86
    #1405
    Nem fogod megbánni! :) Csak ajánlani tom!
  • SimaSuna #1404
    lassan nekem is fel kell raknom próbaképp, cserébe adok 1 bannernak valót :)

  • [HUN]FaTaL
    #1403
    Megnyomod a nyilat mellette, customize és az action centernél don't showra teszed.
  • skateout
    #1402
    Kössz az infót.
    Nekem is tetszi ez a sok újdonság, a tálca is nagyon bejön, de a tray nekem vhogy kell :d
    NA de oda nekem az az Action Center nem kell, Szal please vki, mondja meg hogy kell onnan azt kilőni.
  • [HUN]FaTaL
    #1401
    Messengert nem adja a traybe, az új helyen van. Futtasd vista kompatibilis módban, akkor a régi helyére kerül, bár szerintem jó az új.
  • skateout
    #1400
    Na most azt áruljátok el nekem hogy a tray részleg miért szart be?
    Ez előtti telepitéseknél nem volt gond, most meg pl nem adja be a Messenger ikonját a traybe.
    MItől lehet ez?
  • [HUN]FaTaL
    #1399
    A hotfixet én is felraktam bár aki WMP-t használ az megérdemli :)
  • skateout
    #1398
    Vazz nem csak az van hogy nem figyeltél, de miért hagyod rá hogy azt tegyen amit akar?

    Ki kell kapcsolni a media infót a netről, vagy mi az annya.

    Nem kell engedni neki hogy letöltse a tag fájlokat a zenéhez és kész, én spec kikapcsoltam mikor elsőre inditottam a Media-t.

    Ennyi, én már akkor lestem hogy miről beszél mindenki mikor elkezdődött ez az egész hogy elcseszi a zenét, én akkor már végig hallgattam minden kedvencemet, és még mindig jók.

    Szal könyörgöm értetek, ne hagyjatok rá semmit a Windowsra soha.
  • passatgt
    #1397
    nem figyeltem:)
  • kopa1
    #1396
    Már párszor belinkeletem a hotfixet rá, aki nem töltötte le, így járt!
  • passatgt
    #1395
    omg

    tényleg elkúrja mp3-at wmplayer:/
  • Rennadant
    #1394
    Az sokkal lassabb. :)
    Rámutatni/kattintani, utána kiválasztani melyik kell. Ez hosszú, és fölösleges. Ez az egy dolog zavar benne, egyébként baromi jó lett.
  • passatgt
    #1393
    nem kell kattintani, csak rámutatni:)
  • [HUN]FaTaL
    #1392
    Futtasd rendszergazdaként..
  • Evin
    #1391
    Pedig felmegy minden gond nélkül a legutolsó magyar verzió.
  • markastor
    #1390
    Na, mégis csak megy bekapcsolt UAC-cal, csak feltelepülni nem volt hajlandó úgy.
  • Rennadant
    #1389
    Hosszú távon körülményes lesz ez az új tálca. Túl sok fölösleges kattintás van miatta. pl 2-3 msn ablaknál, vagy ha több mappa meg van nyitva külön ablakban.
  • markastor
    #1388
    Akkor meg a NOD32 nem megy.
  • skateout
    #1387
    Amúgy NOD 32 is megy ezen, de mi az annyáért tolja fel a procit 100% ra minden egyes mappa megnyitásnál?
    Tudom hogy valós idejű fájl védelem meg minden, de nem lehet enyhiteni?
  • passatgt
    #1386
    náloam futnak progik, telepítés után egyből ment bluetooth usb, nyomtató, videókari, scanner, halflife2 maxon nem szaggat:)

    nekem eddig tetszik, nagyon
  • passatgt
    #1385
    Nálatok van felirat mediaplayerbe?

    Vagy milyen codec kell hozzá?
  • ACE
    #1384
    Valaki mond valamit róla? Milyen a beta? Futnak rajta a programok, amik XP-n, vagy Vista-n futnak? Driverek? sebesség játékokban? Egyéb sebesség? Tapasztalatok?
  • [HUN]FaTaL
    #1383
    UACot kapcsold vissza.
  • [HUN]FaTaL
    #1382
    Igazi sebességnövekedés akkor lett volna, ha kikuázzák végre az x86 architektúrát, csak se az MS se az AMD nem engedte (ezért dolgozták ki az x86-x64 kiterjesztést, pedig az intel kidolgozta az itaniumot), meg az összes programot újra kellett volna írni. Arról nem beszélve hogy a 32bites programokat emulálva futtatva ugyan mégis mitől lenne teljesítménynövekedés?
  • markastor
    #1381
    Egy restart után nem mennek a gadgetek. Valaki tapasztalt ilyet?
  • L7wy
    #1380
    A lényege épp a sebességnövekedés is lenne. Legalább olyan fontos mint a memóriatöbblet kezelése. 20-40%ot is növekedhetne akár egyes esetekben a sebesség, csak ezt a szoftverek miatt nem igen látjuk, (mivel rosszul vannak megírva).
  • skateout
    #1379
    Na vazz, nekem már a 3-ik telepitett példányom van fent ebből a szépségből.
    De most vhogy nem jövök rá hogyan lehet eltüntetni az Action Center ikont a tray menüből :D
    Pofám leszakad szégyenemben, 2 szer sikerült, bármi mást meg tudok oldani, és ilyen apróságon elakadok, vki irja már be ide. :D
    Kössz.
    Amúgy messenger 9 nagyon király, már nagyon vártam a Plust hozzá, és ma már meg is lett :D
  • [HUN]FaTaL
    #1378
    Gyorsabb is, csak nem annyival mint várják. Mert, ha annyival gyorsabb lenne kihasználná az egészet és akkor jönne megint a sírás hogy mennyi ramot zabál ez a sz*r. Köztudott, hogy a sok memória azért van, hogy üresen álljon :D
  • Pio
    #1377
    Utolsó mondatban írtam is :) Amúgy maga az oprendszer is lehet gyorsabb ezek alapján nemde?
    De sírj csak nyugodtan attól még nem fogom szégyellni magam...
  • [HUN]FaTaL
    #1376
    Miért lenne teljesítménynövekedés a 64bittől? Sírok mikor mindenki ezt várja. Esetleg ha konkrét 64bites programok lennének, akkor talán, de a 64bit lényege a több memória megcímzése.
  • Pio
    #1375
    Na erre én is kíváncsi leszek, hogy most már lesz-e a gyakorlatban is megjelenő többletpotenciál a 64 bitesben vagy továbbra is csak ram miatt lesz értelme felrakni (illetve amiatt se, mert a 4 gigaram-egyebek szerintem még egy jó ideig mindenre bőven elég lesz). Bár gondolom ez legalább annyira múlik a programokon, mint az oprendszeren.
  • Narxis
    #1374
    Van frissebb Nod is 3-asban.
  • Sordoran
    #1373
    hát majd az lesz, gépfejlesztés része lesz idén még 2 GB ram
  • Evin
    #1372
    Megy, de akkor van értelme azt használni, ha legalább 4GB ramod van, egyébként fölösleges.
  • Szega87
    #1371
    3.0.642 es megy nekem
  • Apocalipto
    #1370
    Minek neked 64 bites arra a configra?