46641
  • [HUN]FaTaL
    #1449
    Nekem tökugyanaz mint a w7 sebességben is. Játékok alatt w7 ugyanaz, desktopon se sok különbséget érzek. Igaz csak SP1 óta használom a vistat, használtam egy 1GB ramos, p4es gépen is, ott sem volt semmi gond vele.
  • skateout
    #1448
    Hát azért nem egészen.
    Tény hogy jól mükszik, de a sebesség nem ugyanaz mint a Win 7nek.
    Én nekem már a legelső megjelenés óta meg volt a Vista, sok mindenen átmentem vele :D de azért a sebességén még van mint javitani. Amúgy nem rossz.
  • KranaZoli #1447
    Apró kérdés, ami a Fuck-ban nem leltem.
    Gondolom a Win7-nek is van legalább olyan jó tűzfala, mint a Vista-nak, így ezzel nem foglalkoznék...

    1.) Vírusirtó is van már benne?! Vagy az még most sincs?!
    2.) Ha nincs, melyiket érdemes feltenni?!

    Jelenleg a Mcafee Virusscan Enterprise 8.7i-t használom Vista alatt, mert ez Perpetual (életfogytig :) - nem utolsó sorban, szerintem az 1ik legjobb - , csak víruskereső és ha jól néztem, akkor 64 bites...

    A 64 bites Win Seven-t szedem. Szal, ha ez vmiért nem kúszna rá fel, mit célszerű feltenni?!
    A BETA NOD4-el sok problémám volt Vista alatt, hogy a Biztonsági Központ állandóan riasztott, hogy nem fut a NOD :(
  • [HUN]FaTaL
    #1446
    Semmi gond a vistaval, ugyanúgy működik, mint a win7.
  • skateout
    #1445
    Na most meg jó.
    Én nem értem min akadt el a picike
  • skateout
    #1444
    Vazzeg én most vettem észre hogy nem írja ki Messengerben hogy mit hallgatok. Tegnap még jó volt, most meg restart után vagy nem tudom miért, de akárhányszor visszaállítom nem mutatja. Főleg hogy még be is van jelölve mind a két helyen.
    Mi a gixer szerintetek?
  • KranaZoli #1443
    OKÉ! Köszönöm! A fuck naggyon hasznos!!!!
    Értek mindent
  • KranaZoli #1442
    Ebben sok-sok kérdésemre választ kaptam :)
  • Pio
    #1441
    Tessék ITT VAN direkt link a 32biteshez. Lehet több szálon is tölteni. Sajnos 64biteshez direkt linkkel nem szolgálhatok.
    Kulcsokat pedig megtalálod a nemrég általam linkelt FAQ-ban.
  • Rennadant
    #1440
    Simán felmegy serial nélkül is. Utólag lehet aktiválni.
  • KranaZoli #1439
    Nagy nehezen IE-ben 10x összejött...
    Nem sok időm van most HSZ-eket olvasgatni meló helyen.... :(

    A 92x HSZ környékén volt HSZ a letöltésről, úgy jött össze. Ami van Product Key-s ablak, az abban lévő serial-al kell telepíteni?!
    Kell azt használni vmire, vagy nem és teljesen mást kellene helyette...

    Csak elindulni... Aztán majd visszaolvasgatok otthon....

    Köszönném :)
  • LeonSilver
    #1438
    Na igen.Ezen már én is kiakadtam egy kicsinyt.
  • Rage47
    #1437
    néztem egy 20 perces technetes videot a win7-ről, sokkal jobban tetszik már most, mint a vista... nem is értem minek adták ki a vistát :O remélem a drivereket frissítik időben majd, akkor tuti váltok win7-re:)
  • KranaZoli #1436
    Honnan lehet letölteni a Windows Se7en-t?!
    Én a hivatalos oldalt próbáltam (mert nem lelem BON azon HSZ-t, amelyben betett 2db linket is....) De ott azt mondja az E-mail cím érvényesítése után, hogy Sajnáljuk, de a keresett oldal nem található...
    ?!
  • SimaSuna #1435
    én nem mondtam h köze lett volna...
    akkoriban nem voltam képben h van nem exe alkalmazás is :)
  • [HUN]FaTaL
    #1434
    Az összes ma elterjedt proci x86-x64 architektúrájú, különben egy db programod nem futna. Az itanium pedig nem szerverprociként indult volna, ha széleskörűen elterjedt volna nem lenne ilyen drága, sokkal gyorsabb lenne a lekukázott x86 miatt, igaz a régi alkalmazásainkat újra kellett volna írni, ezért az MS beintett.
  • [HUN]FaTaL
    #1433
    A lindowsnak semmi köze a microsofthoz LOL:D
  • Pio
    #1432
    Szerintem bemehetne a logó alá EZ A LINK is. Ha csak 5ből 1 kérdező megnézi és emiatt nem kérdez már megérte, mert visszaolvasni senki nem szeret :)
  • lck
    #1431
    thx
  • Inquisitor
    #1430
    Amíg ez probláma, használj PowerISO-t.
  • dashed_
    #1429
    senkinel nem megy.. virtualclonedrive , vagy poweriso megy helyette
  • SimaSuna #1428
    2010 a "hivatalos" ha előtte jelenik meg attól csak nekünk lesz jobb...

    ha van konkrét időpont kijavítom :)
  • SimaSuna #1427
    nah deszéplett, aztem elszúrtam valamit, de hál'zégnek nem :D
  • lck
    #1426
    Daemon Tools nálatok sem megy ?
  • Szega87
    #1425
    ha a privilage level/ run as administrator-ra gondolsz akkor az NINCS bepipálva
  • Sordoran
    #1424
    én megvárom a magyar verziót azért majd, de ez már tetszik így
  • Inquisitor
    #1423
    Egyébként jó, hogy hivatalosan még nem tuti mikor jön ki, ezért 2010 a jelenlegi dátum, de a HW gyártók vergődését nézve, meg az MS "szokásait" tekintve ez szvsz 2009 ősz lesz. A Vista ebből a szempontból kivételes volt, de ha valaki emlékszik, akkor maga az OS akkor is novemberben került ki hivatalosan, a végleges RTM meg augusztus végén. Csak a bannerről jut eszembe. Amúgy csinos lett. :)
  • dashed_
    #1422
    jo lett a banner grat
  • Inquisitor
    #1421
    "dehát muszáj Flash a gépre, nem lehet nélkülözni."
    Adobe meg menjen el krumplit kapálni, hogy 6 év alatt nem sikerült se Windows, se Linux alá 64 bites flashplaert írnia ... :(
    Röhely, hogy ilyen pitiánerség miatt nem lehet érdemlegesen használni 64 bites böngészőket a 64 bites rendszereken.
  • Narxis
    #1420
    Outlook probléma megoldódott.
  • Narxis
    #1419
    Lol, nekem nincs ilyen a TF2-ön (se). Nem lehet, hogy rendszergazda mód ki van pipálva a Tulajdonságoknál?
  • Sordoran
    #1418
    hát leszedtem a 32bitest is, szóval inkább azt próbálom majd
    de így megvan most mindkettő legalább, de megvárom míg Win reinstallra szorulok, úgyis idő kérdése, mert már fél éve nem telepítettem újra, bár van egy másfél éves rekordom XP-vel
    na persze az über rekord az 5 éve Win 98 az első családi gépünkön és még ma is szaladgál
  • Szega87
    #1417
  • Szega87
    #1416
    hogyan lehet eltüntetni az asztalon lévő játékikonokról a sárga-kék címeres pajzsokat? ikonok jobb szélén lenn.
  • Narxis
    #1415
    Egyelőre én is meg vagyok elégedve, megszűnt az a problémám is, hogy az ikonok visszaálltak reboot után mediumra. Egyszer elszállt IE8, minő véletlen, hogy Flash player telepítése után nem sokkal, dehát muszáj Flash a gépre, nem lehet nélkülözni. Power ISO-val tudtam telepíteni amiket akartam. :) Szóval eddig jó. Outlook 2007-ben nem tudom megnyitni a hotmail-es mappám(Outlook Connector telepítve). Illetve DX frissítés tegnap még ment, ma csak kíváncsiságból el akartam indítani a dxwebsetup.exe-t és valami hibát írt log-ban. Mindegy tegnap frissítette de remélem majd helyrejön. Avira tűzfala egy darabig magától indult, most viszont reboot után mindig szól a windows, hogy egyik se fut, kézzel elindítom és megy. Ezek apróságok szerencsére.
  • Inquisitor
    #1414
    A géped minden részéhez van/volt jól működő 64 bites Vista driver (sokakkal ellentétben), a procid kétmagos és 64 bites, tehát menni fog rajta. Kérdés van e értelme ennyi memóriánál? Vagy futattsz e rajta natív 64 bites programokat?
  • skateout
    #1413
    Tök Happy vagyok hogy ennyire bejön mindenkinek ez a Win 7
    Így szerintem eléggé jó lesz a kompatibilitási arány, szerintem igen hamar felváltja majd a Vista-t és az XP amúgy is már kifutó darab.
    Én mindenképp a Win 7 reszavazok minden irányból, még ha Beta akkor is jobban működik mint a Vista hivatalos, piaci változata.
  • Inquisitor
    #1412
    OFF: lehet én vagyok helikopter, de az Athlon 64 az real 64 bites proci tudtommal, ami pont, hogy "emulálja" a 32 bitet. Pont Intel az aki a 64 bites OS-ek elterjedését akadályozta. Itanium meg miként jön a képbe, egy atomdrága szerverproci ... ami meg is bukott jól. Nem mellékesen csóri MS csinált hozzá 64 bites Windowst NT-t, az is bebukott.
    Viszont Itanium elött hány évvel volt másoknak 64 bites procija?
  • RYO21
    #1411


    Nézzétek meg azt a képet. Nagyon állat.
  • SimaSuna #1410
    moderátor topikba kell :) de írok én is :)