46641
  • High end PC #1529
    Hát halljátok, kezdek azok a véleményen lenni, hogy ez tényleg érezhetően beta verzió, és nagyon összeszedetlen.
    Tegnap feltelepítettem a Vista-s Creative Audigy 2 hangkari driverem, kékhalállal kifagyott, és még safe módban sem indult többet. Jó, ma megelégeltem, format C:, majd reinstall, ma a Vistas nVidia GTX280 videókari driverét tettem fel, és most attól fagyogatott ki kékhalállal, amint leszedem a drivert, megy, de aztán magától telepíti az update, és kifagy max pár percen belül, most valahogy uninstalláltam úgy, hogy ne tegye újra az update azt a 60 MB-os drivert.
    Aztán a Logitech diNovo Edge billentyűzetet sem hagynám szó nélkül, mikor drivert teszek hozzá, minden bootolásnál össze kell ismerkedtetnem a Windows 7-el, máskülönben nincs billentyűzet...
    Játékokról ne is beszéljünk, kedvencemmel kezdtem, az Orbiter-el, úgy szaggatott, mint az istenfasza, pedig XP Pro SP3 alatt is megy mint a rakéta.
    Pedig tegnap még jó véleménnyel voltam a betaról, de ez még nagyon kiforratlan gyerekek...
  • RedDevilsza
    #1528
    Home Cinema
  • Evin
    #1527
    Elivel a Media Player Classic meg tudja nyitni a videóhoz külső fájlból. Wav és mp3 fájlt biztos.

    hunfatal
    Az MPC-HC -ből mi a HC?
  • [HUN]FaTaL
    #1526
    Mert egy két program igényli, ezért rakom fel ezt a hármat, egyébként ezek sem feltétlenül szükségesek.
  • klezzz
    #1525
    mi a tökömnek codecet felrakni? mikor mpc-hc mindet tartalmazza...
  • Sunaszaft
    #1524
    Hát ezzel nem lehet megnyitni külön audiJót:)! Akkor marad a KMPlayer nem baj ha eszik a processort, vagyis de de nem tok mit tenni!
  • me and a monkey
    #1523
    OK.
    Biztos lehet, én sosem próbáltam.Talán ez a AC3 plugin segít.
  • Sunaszaft
    #1522
    Ebbe a Zoom Playerbe nem lehet külső *.ac3 hangfájlt megnyitni a videóhoz? Mer nekem van egy ilyen HD-m, és nem tom már mivel nyissam meg!
  • Sunaszaft
    #1521
    Köszi! És a procit reméllem nem zabálja ez! Most telepítem majd leírom a véleményem a 3 lejátszóról:)
  • [HUN]FaTaL
    #1520
    Codec pack:

    MPC-HC + divx + xvid + ac3 és mindent lejátszik.
  • gery21
    #1519
    na rájöttem,hogy addig nem működnek a gombok, amíg el nem indítok egy olyan programot, aminél engedélyezést kér az uac!! ha azt engedélyezem, akkor újra működnek a gombok és tudom mozgatni az ablakokat... de addig semmi...:(
  • me and a monkey
    #1518
    Én a ZoomPlayer-rel nézem a 1080-as HD filmeket.
    Részletek itt és itt.
  • Narxis
    #1517
    Vista Codec Pack 5.0.7
  • gery21
    #1516
    hello... tud valaki nekem segíteni abban,hogy vajon miért lehet az, hogy miután visszakapcsoltam az uac-ot, és ujraindítottam, akkor egy bizonyos ideig nem tudom használni az ablakot bezáró x-et, se a tálcára tevő gombot, és nem tudom mozgatni az ablakokat se...:S aztán egy idő múlva valamitől újra működőképesek a gombok... és ezt eljátsza minden indításkor..:(
  • skateout
    #1515
    Téleg, milyen kodek csomagot ajánlotok hogy Media Playerben nézzem a filmeket?
    Néhány videónak nincs képe, csak hang, jah és felirat is gond.
    Szal vmi ajánlat?
  • Sunaszaft
    #1514
    Este meg finibb úgy nézni a filmet hogy csend van és csak a hangot hallgatod nem még a ventillátor ordító zavaró hangját is!:(
  • Sunaszaft
    #1513
    Ja de mind1 ha este HD-t nézek a notimon! Nem mind1 hogy 34%-on megy a proci és nem visítt a venti melette vagy 70-80% megy és visítt a proci meg üvöltetem a hangot hogy halljam is! Milyen lejátszóval tok külön *.ac3-as magyar hangot betenni a HD film mellé? KM-be megy de mondom akkor süvítt a venti!:(
  • zomgzerg
    #1512
    Lehet Vistából indítva telepíteni külön partícióra is, még ki se kell írni, d-toolsból is felmegy simán.
  • Evin
    #1511
    Ott az MPC. De tényleg nem sokat számít mennyit eszik a gépből, mert gondolom játszani nem akarsz mellette.
  • bon
    #1510
    Nem midegy, hogy mennyi terheli a procit? Ha jól megy a film és nem szaggat akkor nincs probléma.
  • Sunaszaft
    #1509
    Ja és milyen lejátszót ajánlotok? KMPlayer 720p-s HD filmnél megeszik 68-75% procit valaikor a 80-at is! Ugyanez a film a Media Playerbe XP alatt 34%, meg a VLC Playerbe is itt 7 alatt! De az a VLC szerintem nem zsír! Jó a KM csak eszi a procit! DivX filmnél is 10%-al többet használ mind a másik lejátszók! Másnak valami vélemény???
  • Sunaszaft
    #1508
    Ja bocs Laptop! Egy MSI noti! Akit esetleg jobban érdekel! L735-ös:)
  • Sunaszaft
    #1507
    Nekem COD4 jobban megy mind XP-n!!!
    A gépem:
    AMD Athlon 64 X2 TK-53 1.71Ghz
    2GB DDR2 667Mhz RAM
    nVidia GeForce Go 7600 256MB DDR3 RAM
    160GB vincsi! 17" kijelző! És 1440x900as felbontásba játszom, de jobbam megy a game! Amit észrevettem, hogy XP-be ha visszalépsz a játékból a Win gombal akkor nem eszi a procit addig! Ha Win 7-be lépsz vissza a játék persze megy csak háttérbe, itt a Se7ven-nél akkor is eszi a procit! De jó a rendszer, remélem még gyorsabb lesz és mégjobb!
  • [HUN]FaTaL
    #1506
    Nem tudom mire kell figyelni, én csak feltelepítettem a vistas drivert és működött simán, csak a control panelban a fülek fele nem látszott így pl. nem tudtam kiterjeszteni az mp3akat a a 4 hangfalra (stereo surround), csak a normál 5.1 működött játékok és filmek alatt.
  • High end PC #1505
    pffff
  • [HUN]FaTaL
    #1504
    Csak upgradelni lehet vista alól.
  • High end PC #1503
    vista alol lehet telepiteni??????
  • [HUN]FaTaL
    #1502
    Egy-két játék használ OpenGL-t, ID motoros játékok (quake sorozat, doom 3), régi cs, mondjuk az tud directxet is, valve játékok közül is egy pár, de nem sok. A legtöbb játék directxet használ.
  • mflex #1501
    realtek high audio 2.14-es simán müxik win 7 alatt, ha esetleg valakit érdekel... laptomon ez van...

    a régebbi verziótól meg összeroskadt a lekem...
  • KranaZoli #1500
    Jólvanna!!! Az OpenGL az kell Nekem játékok közben?!

    AUDIGY: Nekem is az van :) Mire figyeljek, hogy jó legyen Win7 alatt?! (lehetséges, hogy nem véletlenül nem sikerült normálisan kiírnom a Win7et :)
  • High end PC #1499
    Vista alól nem tudom telepiteni egy másik nem Vistás vinyóra? vagy kegyetlenül felülirja a Vistat?
  • High end PC #1498
    szétbasz az ideg. nemelég hogy kékhalállal összeomlik ez a szar egy hangkártya drivertől, és még safe modban is baszik bootolni, de hiába formáztam a vinyót, már a dvd bootlemezként sem lehet telepiteni, csak irja, hogy töltődik a Windows félórán keresztül és semmi. eszem eldobom.
  • KranaZoli #1497
    Naccerű! Pöcsöm! Mekkora egy f*sz vagyok!
    Körbenéztem Google-on...

    Ezt elbasztam. Ezt már lehet mondani Fleto bácsi után :)

    Azt írják, hogy lehetőleg ne DVD-RW legyen, hanem DVD- és a legkissebb sebességen. Én DVD-RW-re írtam és olyan sebességen amin az író engedte...

    Holnap újra... Ma már le nem töltöm újra aaaaz biztos.
  • skateout
    #1496
    Vazz téleg, bocs már a hülyeségért, ez a funkció még nekem új volt
  • lck
    #1495
    Lehet hogy, azt kellett volna csinálni hogy telepítéskor lehúzni a netet, nem engedni hogy updateelje a drivereket, úgy felrakni először az SB drivert. Majd egyszer kipróbálom, vagy addigra adnak ki rá új drivert.
  • wednes
    #1494
    Megoldódott.
  • [HUN]FaTaL
    #1493
    Milyen baromságot beszélsz?:D Jobb gomb az asztalon->personalize->bal oldalt change desktop icon és a lomtár elől kiveszed a pipát...
  • mflex #1492
    köszi:)
  • [HUN]FaTaL
    #1491
    Mit nem értesz? Mindkettő win7 alatt (vista catalyst, win7beta catalyst) műküdik de nincs opengl mert vagy villog a kép vagy egyáltalán nincs. Teljesítményben egyformák, azt rakd amelyik megvan/szimpatikusabb.

    Kiírni totalcommander cd író pluginnal írtam ki. Nerot kerülöm a 7es óta mert többszáz mega és szar. :D Totalcommander plugin 500kbyte és ír isot/bint, adatot, audiocd-t, dvd filmet, mindent, ami kell. Ha mdfet/mds-t akarok kiírni akkor ott az imgburn szintén a maga 2mbyte-jával. De imgburn is képes kiírni mindent. :)
  • wednes
    #1490
    Üdv!
    A problémám az lenne, hogy nincs hang. :(
    Gigabyte alaplap, GA-MA-69G-S3H. Leszedtem az oldalról a legújabb realtek drivert. Fel is települ szépen, megjelenik a hangerő ikon. Csak az a baj, hogy néma csend van akármit csinálok.

    Ezen lehet segíteni, vagy akkor most ennyi volt a Win7 kipróbálása számomra?
    64bites Win. Ez az első 64bites rendszerem. A 4giga RAM miatt már kíváncsi voltam erre.