46641
  • KranaZoli #1609
    Szerintem se.....
    Aktiválás előtt is Admin volt a fiókod?!

    Ez így naggyon nem lesz jó, mert egy Device Manager-t sem enged megnyitni.... :(

    Mi a rák lehet a gond?!
    Húzzam újra?! Egyenlőre jobbat nem tudok....
  • KranaZoli #1608
    Feliratok:

    Azért olyan nagy, mert ugyebár ritkák a hosszú dialógusok és Én(!) ágyból nézve a filmet szeretem a nagy betűket. Ilyen perverz vagyok ;)

    A kisebbeket kisakkozom, vagy megértem mit mondanak :)
    Még mindig jobb, mintha beteríti az egész képernyőt!!!! :(

    A rövid dialógus legyen NAGY!!! :)
    Mert Én megérdemlem :D

    A KMPlayer sem tudja. Annyit tud, hogy XY karakter után sortörés, hogyan igazítsa, stb... Lenne benne egy opció, ami az automatikus méretezés, de Nekem nem csinálja amit annak igazándiból kellene...

    Milyen egy emberek vagytok Ti ;)
  • tobias88
    #1607
    Nekem eddig tetszik, gyors meg minden, de például nvidia driver még nincs hozzá! Jók hozzá az xp-s progik is? Mert mozilla meg total commander működik!
  • [HUN]FaTaL
    #1606
    Igen, meg. De nem hiszem hogy ennek köze lenne hozzá.
  • KranaZoli #1605
    Hát Nekem azt mondja, hogy Member of -> Users
    És nem engedi módosítani, hiába adtam utólag jelszót.

    (Mi a ráknak le jelszóval az itthoni gépem.... - mind1 1edi -)

    Telepítéskor már megadtad a jelszót?!
  • [HUN]FaTaL
    #1604
    Igaz én mindig levédem jelszóval a fiókom.
  • [HUN]FaTaL
    #1603
    Érdekes, mert alapból admin fiókot hoz létre uaccal, legalábbis nekem evvel semmi gondom nem volt, jobb gomb futtatás rendszergazdaként, minden működött, az uacot is ki tudtam volna kapcsolni.
  • KranaZoli #1602
    Sziasztok!

    Feltettem a gépemre a Windows Seven-t, végre sikerült normálisan kiírnom :)

    Kérdezném, hogy a fiókom User Group. Az Administrator fiók, ahogyan Vista-ban is volt, itt is tiltva. Vista-ban fel lehet oldani. Itt nem sikerül, mert csak USER vagyok, de Magam se tudom betenni az Administrator csoportba, mert bekérne egy Admin jelszót, de az meg honnan lenne?!

    Az UAC-t sem tudom zéróra venni, mert azt írja oda is kellene az Admin password :(

    Telepítéskor nem adtam meg jelszót, de gondolom úgy is csak mezei USER tagsággal hozta volna létre az Account-om.

    1.) Van vmi lehetőség rá, hogy engedélyezni az Admin fiókot,
    2.) A felhasználóm átrakni az Admin csoportba?!


    Köszönöm!!!
  • [HUN]FaTaL
    #1601
    Bizony, pedig 2k-ban is volt kompatibilitási mód, igaz a cdjéről kellett felrakni hozzá egy appcompattool nevű MS progit, ami lényegében ugyanazt adta be mint most a kompatibilitási fül.
  • [HUN]FaTaL
    #1600
    Én a vistas avastot raktam fel, amíg win7 volt fent, simán működött (win7-x64).
  • Inquisitor
    #1599
    Nem beszélve azokról, akik már XP-nél SE hallottak a kompatibilitási mód beállításairól. :)
  • Inquisitor
    #1598
    64 bit alatt okés?
  • [HUN]FaTaL
    #1597
    Szerintem rendszergazda módban mennének azok is, csak nem használja senki, mert úgy használják a rendszert, mint az XP-t, persze az UACot nem kapcsolja ki mert, akkor nincs gadget. Ilyenkor jön ki, hogy azok fikázták a legjobban a Vistat, akik még életükben nem látták.
  • Inquisitor
    #1596
    Ti igen, mások az ellenkezőjét. Amúgy pl. PunkBusteres játékok ha jól láttam nem mennek ...
  • L7wy
    #1595
    A világ egyik legjobb AV je immár Windows 7 re is.
  • [HUN]FaTaL
    #1594
    Alchemyt is rakd fel.
  • wednes
    #1593
    Ezt most nem értem. Azt írtuk, hogy az összes játék működik.
  • adsa
    #1592
    a múltkor írtam h kifogom próbálni a nyomtatóm a Beta 1-el és nem megy... a 6956-os verzióval működött, de most nem. HP LaserJet x1015-ös nyomtatóm van és amikor berakom kezdi rakni a drivert azt írja h driver installed de a IEEE 1284.4-nek azt h nem tudta felrakni és a printnél sem jelenik meg a nyomtatóm... vmi ötlet? előre is köszi.
  • Hecker007
    #1591
    nekem is csak ennyi bajom van vele, meg az hogy az 5.1 nem megy vele rendesen, egyedül a kmplayer-rel játszik le 5.1-et de a játékok csak stereoban mennek
  • Inquisitor
    #1590
    Nem nagyon vannak DX10 effektek, ha csak a Geometriai Shader intenzív használata nem az, de ugye már mindenki tudja, hogy XP (DX9) alatt lehet futtani a Very High-ot. Na most erre mondhatnánk, hogy persze megírták DX9 alá is az effekt hegyeket, a gond az, hogy ha tényleg DX10 lenne, akkor DX10 alatt GYORSABB-nak kéne lennie. Van egy két real DX10 game, de azok meg túlspilázták, ezért lassúak.

    Állítólag az új rendszerben (Dx11) simán minden mehet DX9, DX10-10.1 vason, csak van amit a procira terhel, olyasmi mint a DX SDK-ban a szoftver rendering. Persze a shaderekre épülő dolgok így lassúak lesznek mad. No de egyik VGA gyártó sem erőszakolhatja rá a fejlesztőkre a csak saját kártyáin normálisan futó megoldásokat ...
  • [HUN]FaTaL
    #1589
    Egyetlen DX10 game sincs, mindegyik csak annyira DX10 mint a Crysis, ahol egy-két effekt DX10es. DX10 game majd akkor lesz, ha 9el el sem indulnak a játékok.
  • [HUN]FaTaL
    #1588
    Nekem még a carmageddon2 is ment XP-n is Vistan is, 7en nem próbáltam. Sőt NFS4eztem is igaz ott már tákolni kellett:D Ezek sem mai darabok.
  • Inquisitor
    #1587
    A legtöbb "DX10 Game"-nek (máramelyik az, ugye Crysis nem az) van DX9 és DX10 indítója is, vagy valahol választható.
  • Inquisitor
    #1586
    OFF: Azért az vicc, hogy kijön egy-egy új Windows (98, 2K, Me, Xp, Vista, W7), állandóan megy a rinya, hogy ez vagy az a szoftver nem megy, jelen esetben ugye jáékok ...
    Az ezeréves szénnéavult Diablo II meg (igaz patchelve) megy az összesen jól, és mikor készült? Hoppá. No akkor a Blizard emberei tudnakcsak a világon programozni, vagy a többiek ennyire LUSTÁK normálisan megírni?
    (És akkor arról szó se volt, hogy régi Blizard cuccok Windows ÉS Mac telepítősek voltak.)

    Ammondó vagyok, hogy ha valaki hajlandó a termékét bizonyos szabályoknak megfelelően megcsinálni, akkor nem fog (annyit) szívni a kompatibilitással. De manapság, amikor a "végleges" játék optimista esetben egy bétás bughalmaz ...
  • Sunaszaft
    #1585
    Hogyan játszhatok egy játékkal nem DX9-be hanem 10-be vagy 11-be??? Irja valaki hogy a game-et próbálta dx9-be is meg 10-be is! Most ez hogyan van?
  • wednes
    #1584
    +FarCry2, Tomb Raider Underworld, Dead Space.

    Pio: Na most már tökéletesen működik mindenféle hang az R2.14-el.
  • [HUN]FaTaL
    #1583
    Szerintem mindegyik játék megy ami Vistan ment.
  • Evin
    #1582
    + Devil May Cry4(dx9, dx10), Crysis Warhead.
  • Inquisitor
    #1581
    Én a 2.13-as verziót tettem fel (x64), a google a Guru3D oldalán találta, egyben XP/Vista, 32 ás 64 bites. Igaz csak sztereoban használom.
  • [HUN]FaTaL
    #1580
    Amit próbáltam és ment: TDU, World Racing 2, Audiosurf, CS1.6 (D3Dben), Grid, AFC11BW, TMUF, UT99, GTA4 (trükközni kell).
  • [HUN]FaTaL
    #1579
    Alcohol sem működik, mert SPTD-t használ mindkettő.
  • [HUN]FaTaL
    #1578
    Daemon nincs még, használ powerisot, ultraisot, vagy virtualclonedriveot helyette. Audigy LS nekem simán működött a vistas driverrel csak a control paneljében a 8ból 3 fül látszott kb.
  • tommygear
    #1577
    énis
  • SZilaJMaGGoT
    #1576
    Valaki #1533??
  • Barny
    #1575
    csak 2010-ben lesz kint a final??
    En azthittem,hogy most 2009 tajekan:S
  • Pio
    #1574
    Javaslom, hogy szedd le a realtek oldaláról. Bár iszonyatosan lassan jön le, de tölthető több szálon is és nekem az ottani vistással tuti ment.
  • wednes
    #1573
    Köszi a felvilágosítást. Én voltam a láma, mert R2.03-as verziót tettem fel, ezzel ment a stereo. Ez volt a Giga holnapján a lapom mellett a legújabb.

    Most leszedtem rapidról a R2.14-est és a telepítés sikertelen hibaüzi.

    Most töltöm egy másik oldalról.
  • Hecker007
    #1572
    nah akkor nekem daemon helyett marad az alcohol 120%, poweriso-t nem szeretem:S
    köszi a válaszokat mindenkinek
  • lck
    #1571
    Ez tetszik :)))
    Nekem is ugyan ezek a gondjaim vannak.
    Daemon helyett használj pl: PowerISO-t ( amíg nem lesz jó Daemon )
    A hangkártyára sajnos nem tudok megoldást. A gyáriCreative-es driver szétveri a rendszert. - Rá ne tedd !
    De majd csak jön ki rá frissítés.
  • wednes
    #1570
    Hi!
    Én is most szórakozom a Realtek HD Audioval. De szerintem én nem a legújabbat szedtem le a Giga honlapjáról. Most töltöm az R2.14-est.

    Daemon úgy tom nem is fog felmenni a win7-re pillanatnyilag. Addig én is PowerISO-t használok.