46641
  • Grusi
    #1769
    Pontosan erre van ram, hogy gyorsítsa a gépet, nem pedig arra, hogy egy ablakváltásnál újra betöltse az egész cuccost.
  • lacy86
    #1768
    Azt te tudod hogy miért mész bele 2x-er (ami szerintem felesleges )
    de szerintem ezen nem fognak javítani! :) [vegyél nagyobb gépet ]
  • WorldTorrent
    #1767
    van 4gb de en sokszor 2x bele szoktam menni a jatekba es az mar dupla ram fogyasztas ugy , eddig csak azon fogyasztott sokat ameikbe benne voltam nem ertem win 7-en mier nem lehet ezt megcsinalni
  • lacy86
    #1766
    Visszatérve a Gigabyte Bios frissítésre nekem is most volt nemrég és semmi baja nem lett , csak arra kell figyelni hogy NE beta legyen!
  • lacy86
    #1765
    Vegyé több RAM-ot! :):):P
  • WorldTorrent
    #1764
    Remelem ertitek mi a gond:)
  • WorldTorrent
    #1763
    hm van egy jatek es ha kicsibe veszem akkor is annyi ramot hasznal mint nagyba, vagyis minimize-be rakom , Xp-nel nem igy volt, ha kicsibe vettem alig hasznalt valami ramot ez win 7-nel igy is marad vagy ez bug?
  • tobias88
    #1762
    nekem 2.-ként van fent, hogy teszteljem
  • pedestrian
    #1761
    Valaki írta hogy lehet a desktop watermarkot registry-ben eltávolítani, de nem találom. leírná valaki újra. thx
  • Narxis
    #1760
  • Villám0
    #1759
    Háromszor fagyott le egymás után a rendszer, de azért köszönöm a segítséged!
  • kissadamvikt
    #1758
    ok
  • Evin
    #1757
    Sorozatszám miért nem jó? Tele van vele a net, és legális is, amellett, hogy sokkal egyszerűbb.
  • kissadamvikt
    #1756
    Szasztok!

    2 kérdésem lenne:

    1. van már kint működő crack a win7-hez? vki pm-et küldjön már pls!
    2. Deamon Tools-t sikerült már feltenni vkinek? hiába teszem újraindítást kér, újraindítom majd kezdené előröl a telepítést és megint újraindítást kér....
  • Evin
    #1755
    Vagy ugyanott a tulajdonságok/properties-ben.
  • rooney8
    #1754
    Mivel az xp az nálam alap. Xp-n jobban futnak a játékok (nem mintha olyan sokat játszanék, de akkor is :D),meg vannak cuccok amik csak xp-re vannak pl. a modem-em drivere...
    Aztán a vista az azért kell (az túlzás hogy kell, mert fölraktam, nem volt jó a net rajta aztán le is töröltem, igaz közbejátszott egy vírus és azóta nem raktam újra föl), hogy azért mégis csak haladjak a korral :D Meg kipróbálni, hogy azért mégis milyen.
    Win 7 pedig ugyan az mint a vista... :)

    bon: Akkor lehet megvárom a teljest... Nem akarok itt szarakodni ezzel :S
  • Evin
    #1753
    Jobb gomb a parancsikonon vagy a fájlon és talán legalul.(fejből)
  • KranaZoli #1752
    Megvolt az első nagyobb fagyásom.
    Game alatt, tehát nem mérvadó.

    ATI WinSeven PreRelease WDDM v1.1 Far Cry 2-ben először elkezdett villogni, aztán teljesen szétesett a kép, majd atikmdag.sys-es kékhalál :(

    Azonban! Ugyanerre Vista is képes ezzel a game-el ;)

    Az érdekelne igazándiból, hogy ami a WinSeven-ben van alapból ATI driver (az nem a WDDM) azt le lehet vhonnan tölteni?!

    Ha továbbra is restart-ol ezzel a driver-el, akkor ezt uninstallálva, automatikusan visszateszi a telepítés utáni driver-t?!
    Ez, hogy van?!
  • Villám0
    #1751
    Azt hol toudom beállítani?
  • Evin
    #1750
    Kompatibilitási mód?
  • Villám0
    #1749
    Sziasztok!
    Colin McRae Rally 5-öt vagy Insane-t fel lehet pakolni Win7-re megpróbáltam a CMR5-öt de kiírta, hogy ez csak 98-xp alatt fut, van valami megoldás? Segítségeteket előre is köszönöm! (Ha hülyeséget kérdeztem, akkor bocs.)
  • High end PC #1748
    Miért, én minden eshetőségért, jelenleg négy-féle Microsoft Windows rendszert is telepítettem a PC-émre:
    - XP Professional SP3 32-bit
    - Vista Ultimate SP1 64-bit
    - 7 Ultimate Beta1 64-bit
    - Server 2008 R2 Beta Enterprise 64-bit
    Az első kettőt a mindennapok során használom, vannak hardvereim és szoftvereim, amiket nem támogat a Vista-ám tökéletesen, és fordítva ez az XP-émre is igaz, az utóbbi kettőt pedig tesztelés gyanánt tettem fel, bár gondolom ez utóbbival nem árultam el túl sok újdonságot. :)
  • atila4
    #1747
    de másnál működik....
  • bon
    #1746
    A szolgáltatás nem elérhető a kérdéses régióban, tehát Magyarországon.
  • bon
    #1745
    Újra kell telepíteni majd a teljes megjelenése után. Amúgy is csak augusztusig lehet használni a beta1-et. Ja meg a beta2, rc1 esetleg rc2 megjelenésekor már nem lesz értelme használni.
  • LeonSilver
    #1744
    Miért ne??Mindenkinek más a heppje.Neked az, hogy az aláírásodban reklámozod a géped.Másnak meg az, hogy 2-3 oprendszer van a gépén.
  • atila4
    #1743
    ez miért van ?
  • lck
    #1742
    A minimumra lehúzott beállítás kikapcsolja az UAC-ot vagy csak nem értesít ?
  • tommygiant
    #1741
    Az UAC-ot kapcsold be, hogy a gadget-ek működjenek.
  • ibrik
    #1740
    Próbának felraktam én is a W7-et - egy-két napot rászánok.
    Egyelőre annyi csak a problémám, hogy egyszer csak eltűntek oldalról a gadget-ek. Ráadásul ha a Control Panel-ben a Desktop Gadgets-re kattintva sem jön elő a sidebar beállítás ablak (az Asztalon jobbkattintás-Gadgets-re sem történik semmi.
    Próbáltam közvetlenül elindítani a "c:\program files\windows sidebar\sidebar.exe"-t, de ugyanaz történt - vagyis semmi sem történik.

    Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel és tud rá megoldást, hogy újra használni tudjam a gadget-eket?

    (természetesen adminisztrátori jogokkal próbáltam visszahozni)
  • tommygiant
    #1739
    Ebben a cikkben találhatsz választ a kérdésedre.
  • Rainbow15
    #1738
    minek kell 2 op. rendszer egy gépre?
  • WorldTorrent
    #1737
    Default-ra allitottam, irta az alaplapbom oldalan ahonnan toltottem hogy allitsam defaultra:)
  • rolika43
    #1736
    köszi szépen, jövőhétre megoldom, hogy legyen hely, aztán kipróbálom, nekem a vista élet kimaradt, szerintem már win 7-es leszek, na meg xp user!:)

    köszi mégegyszer!
  • rooney8
    #1735
    Üdv!

    Annyit kérdeznék, hogy ez ugye még csak béta. Tehát ha majd megjelenik a végleges, akkor újra kell rakni az egészet, vagy csak simán elég updatelni? :D

    Meg szerintetek ezt, vagy vistát rakjak xp mellé? És ha ezt raknám föl, de nem tetszene annyira és még egy vistát akarnék, akkor az úgy nem menne (úgy, hogy a win 7-et megtartanám)? Mert microsoft oldalán azt olvastam, hogy csak úgy lehet multi boot-os rendszert csinálni, hogy a régitől kezded és a legújabbal fejezed be :)
  • Solt
    #1734
    Azt elfelejtettem mondani, hogy frissítés előtt illik default biost tolni, de már mindegy! :D Örülök, hogy nem lett gáz... :D
  • WorldTorrent
    #1733
    Sikerult frissitni Mosmar F8-as lett a bios verziom , volt ennel ujabb is de beta verzio ja es nekem nincs is flopy lejaccom :-D siman win-bol elsore felment (1x probaltam a Sleep=el kikapcsolni akkor nem volt kekhalal majd meglatom ha tobbszor is hasznalom)
  • kissadamvikt
    #1732
    szasztok!

    181.20-as nvidia drivert tett már fel vki? nálam a 181-es müxik:D
  • Solt
    #1731
    Lusta dög vagyok! :D És amíg frissít, tol egy kis adrenalint... az meg olyan jó érzés! :D Így gép mellett nehéz ennél komolyabb extrém sportot űzni! :D Tuning, és bios frissítés... mi kell még? :D
  • [HUN]FaTaL
    #1730
    Miért frissít még mindenki win alól meg floppyról?:D Pendriveról és cdről/dvdről is lehet már rég.