46641
  • Villám0
    #1809
    Szerintetek várható még ilyen fájlokat károsító probléma, mint a Windows Media Playernél (azt már megoldottam)?
  • [HUN]FaTaL
    #1808
    Ha HDMI-n keresztül kötöd tvre a gépet, akkor kimegy a hang is ugyanazon a kábelen, hangkártyaként a radeon kártyákon lévő hangchip nem használható.
  • GregSB
    #1807
    32 bites.

    Azt javaslom senki ne használja az IE8 beta-t olyan Gmail-el, amiben be vannak kapcsolva labs-es cuccok.

    Olyan szinten szétfagyott tőle a gép hogy csak erőltetett kikapcsolással tudtam leállítani, a shut down parancs nem csinált semmit (pedig türelmes ember vagyok, vártam kb 10-15 percet a shutdown után, hogy legyen ideje neki bezárni a szétfagyott IE-t, de nem csinált semmit).
  • Narxis
    #1806
    Nekem is ezt csinálja, de nem történik semmi, nem fagy le, nem zárja be, tudok böngészni tovább, csak megkérdezi, hogy küldhet-e részletesebb jelentést a hibáról én meg mindig engedélyezem neki és folytatom tovább a netezést. :D 32bites Win 7 van nálam.
  • KranaZoli #1805
    A 64 bites IE csinálja ezt, vagy a 32 bites?!
    Nekem a 64bites Seven van fent és az IE semmilyen rendellenességet nem produkált eddig.
  • KranaZoli #1804
    Az a HDMI-s hangkimenet a HDSeries Radeonokon.
    Semmit nem jelent számodra, ha nem használod.

    Ha átröffensz a HD Series topic-ba ott még van leírás is, hogy hogyan lehet hangkártyaként működtetni a VGA-t.....
  • GregSB
    #1803
    Várható, hogy a többi böngésző (FF, Opera, Chrome) is ki tudja majd használni az új tálca előnyeit (tabok previewja, letöltés állapotának kijelzése, stb)?

    Kezd nagyon elegem lenni az IE-ből, az elmúlt pár napban többször és szétfagyott. Most pl a Gmail fektette úgy meg hogy le se tudom zárni, még task manager -> end task-al sem, teljesen odafagyott :o

    Viszont nagyon tetszenek a fent emlegetett fícsörök, nagyon kényelmesek.
  • Narxis
    #1802
    Pontosan, én 2 programot töröltem amióta fent van Win 7 mert nem működtek ezért Run-ba beírtam: regedit és ott voltak a maradványaik.
  • dashed_
    #1801
    igen de amikor uninstallalsz akkor leszed mindent a sajat uninstall progija? kipucolja rendessen a registry-t? Nem.. erre jok pl ezek a progik..
  • tommygiant
    #1800
    Szerintem ezt egy ATI topikban kellett volna megkérdezned.
  • lacy86
    #1799
    Lehet én vagyok ennyire maradi , de én sose csinálok rendszertisztítást!
    Aminek fel kell települnie a települjön fel! most minek törölgessek ezt-azt! A temp könyvtár azt szoktam törölni! Ez csak az én véleményem!
  • Szega87
    #1798
    pár napja amit vettem HD4830 as kártya azon is van vlmi 7.1 hangzás meg audio kimenet ez mit jelent számomsra rendszer szempontból? a filmnézésnél javit vlmit? nem értek hozzá azért kérdezem .
  • KranaZoli #1797
    Óóóó, köszi!
    Azért várok még pár HSZ-t
  • wednes
    #1796
    Én CCleaner-t már használtam és a Defraggler nemsokára végez az E maghajtóval. A rendszert már megcsinálta. Win7 64bit
  • KranaZoli #1795
    Rendszer tisztítás:

    Nem mintha sok-sok alkalmazást telepítettem volna már a Win7-re, de vmelyik rendszertisztító alkalmazást lehet biztonsággal alkalmazni a Seven alatt?!

    Gondolok nem csak Registry-re, hanem pl. Defrag programra is.
    (gondolom ez utóbbi a kevésbé "kényes")

    Vagy egyenlőre marad a WinSeven Disk Cleanup és a Defrag?!
  • KranaZoli #1794
    Ebben teljes mértékben igazad van!!!
    De, tudod, úgysem ez az éles rendszer. Ez csak teszt.
    Ha összekakilja Magát, akkor legföljebb újra rakom a Win7-et ;)

    Ha meg összejön, akkor meg mindenki örül :)
  • lacy86
    #1793
    IE8 van benne , de én nem használom az IE-t!
  • bon
    #1792
    Inkább, hogy a gép használja. Ha kell úgyis felszabadítja. Na meg aki nem futtat 3D-s alkalamzást legyen mindig üres a memeóriája? Baromság. Pl. én nem futtatok 3D alkalmazásokat a munkahelyi gépemen és csúnya lenne ha a 8gb memóriából 7,5gb csak üresen állna mindig (jelenleg 2,6gb a szabad és ez így jó, ha kell úgyis megkapja az alkalamzás azt a memória mennyiséget ami neki kell).
  • Zsoltika 007
    #1791
    Pont ezért űríti ki mikor olyat indítasz.
  • Dzsabba
    #1790
    Arra gondoltam ami alapból a win7-ben van ,nem tudom hogy az melyik verzió,mert csak nagyon ritkán szoktam használni.
  • bon
    #1789
    Én inkább várnék addig, amíg lesz windows 7-es driver a hangkártyához. Mert csúnya dolgokat szokot okozni a nem kompatbilis driver ami a creative-tól származik. A Windows Update-ről lejövő driver az arra jó, hogy van hangja a gépnek.
  • Narxis
    #1788
    A ram azért van, hogy a 3D-s alkalmazások használják.
  • KranaZoli #1787


    Most néztem az SB holnapján az Audigy driver-eket.
    Találtam 2db Vista 64 bites driver-t és 1 szintén Vista 64 bites BETA driver-t. Majd este otthon kipróbálom Őket.
  • Zsoltika 007
    #1786
    Nekem ventrilónál csinált olyat hogy pár percre elment a hang majd utána egybe ledarálta a kimaradt részeket. Még akkor is nyomta tovább mikor már leléptem a szerverről. :)
  • KranaZoli #1785
    Szép reggelt!

    Volt pár HSZ az SB Audigy kártyákról.
    Tegnap Nekem rosszalkodott a hang. Film nézés közben (KMPlayer) elkezdett csak "sisteregni és recsegni" és pár ms után újra életre kelt.

    Semmilyen Codec nincs fent (csak amit a KMPlayer feltesz)

    Aztán ugyanilyen hiba volt Far Cry 2-ben is. Pár ms-re szarakodott a hang és utána helyreállt.

    Az Audigy driver-ét a Windows Update-l szedtem le, ahogyan Vista-ra is. (szerintem elég nagy valószínűséggel ua. találja meg....) De Vista alatt nem volt vele gondom.

    Létezik olyan Audigy driver, amivel érdemes lenne lecserélni a WinSeven-es Update Audigy driver-t?!

    Ill. lehet-e ez codec probléma?!
    (arra gondolok, amit a KMPlayer tesz fel... Bár Vista alatt is használtam a KMPlayer-t, de ott nem produkált semmi hasonló problémát)

    Köszi!
  • tommygiant
    #1784
    http://windowsteamblog.com/blogs/windows7/archive/2009/01/14/anti-virus-solutions-for-the-windows-7-beta.aspx
  • lacy86
    #1783
    Nekem is az élményindexem 5,3 , nem is foglalkozok vele , adok neki egx kis "vágy" fokozót!

    A RAM-ot illetően , ha már egyszer van benne bőven akkor miért ne használja ki az ember?!
  • lacy86
    #1782
    Az IE7-ben gondoltad hogy lehet kikapcsolni?
  • bon
    #1781
    A ram azért van, hogy használja a gép és nem azért, hogy üresen álljon.
  • Evin
    #1780
    Azért mert most 7.9 a legnagyobb érték, Vistánál meg ha jól tudom 5.9, ráadásul a Vista megjelenése óta vannak erősebb hardverek, és ezért kisebb a szám.

    A hack meg gondolom annak kell hozzá, akinek egyenge lenne a gépe, de szeretné látni az Aerót.
  • Dzsabba
    #1779
    Sziasztok.

    Megtudjátok mondani hogy az aktiveX-et hol lehet kikapcsolni, mert sehol nem találom.
  • pedestrian
    #1778
    Vistán nekem 3.9 volt az indexem. Windows7 meg 1.9-et adott a processzorra. Én sem értem egészen, de a lényeg hogy minden működik rendesen.
  • simonl #1777
    Egyáltalán van értelme ennek az élmény indexnek???
    vmik oldalon már hack -et is találtam hozzá.
  • simonl #1776
    Fogalmam sincs:)
    Ez az "átlag" jött ki.....

    Azt sem értem mi alapján számol.
  • [HUN]FaTaL
    #1775
    Ez érdekes, pedig nagyjából ugyanannyinak kéne lennie (kivéve ha minden 5.9 volt vistan és win7en feljebb megy). Mire kaptál ilyen alacsony értéket?
  • simonl #1774
    Sziasztok,

    Azzal a bizonyos "élmény-indexel" kapcsolatos a kérdésem:
    ASUS laptop, Vista64bit nél 4.5 pont, W7 64bit alatt, driver telepítések után 1.9

    Mitől függ ez az érték? Azért is lehet mert ez csak BETA verzió?
  • [HUN]FaTaL
    #1773
    Gépeden bőven fut, nod32 is megy ha jól tudom. A directx10et pedig nem kell felrakni, ahogy vistara sem, dx11 beta van a rendszerben. DX9-et ajánlott felrakni mert elég sok játék nem "látja", hogy újabb van a rendszerben és hiányolja a directx9-nek a dll fájljait.
  • hematit1976
    #1772
    azt tudja vki, h mi a rendszerigénye?
    esetleg, h a nod32-m indul-e alatta?
    erre már gondolom fel lehet rakni a dx10-t ugye?
  • Narxis
    #1771
    Power ISO
  • ibrik
    #1770
    Nem tudjátok, melyik virtuális meghajtó program működik a W7-en?
    (Azt már tudom, hogy a Daemon nem települ fel rá...)