46641
  • [HUN]FaTaL
    #1929
    Format+reinstall mert viszed a vírust tovább. Nekem pl. sp3 óta kell 3x indítani a rendszert a notimon hogy bejöjjön egyáltalán a tálca (friss installnál is)
  • hematit1976
    #1928
    köszönöm a választ.
    akkor egy másik fogosabb kérdés:
    a winxp-m valószínűleg vírusos, ugyanis 2-3x kell elindítani mire hajlandó maradéktalanul minden működni. :( ráadásul nagyon belassult a netem is. a Nod32 nem talált trójait.
    a kérdésem az, hogy erre csak "simán" upgradeljem a win7-t vagy format+reinstall legyen?
    egy partíció van a viszonylag kicsi winyómon.
  • torrente7777
    #1927
    Üdv mindenkinek nekem olyan problémám van ha az Aero-s Theme-t választom ami átlátszó újrainditom a gépet az alsó csíkról eltünnek az ikonok és a választott háttér helyett is csak fekete kép van ha normál Theme-t választok tökéletes van erre a problémára megoldás?
  • mrzoltan
    #1926
    Én már befejeztem,jó lesz ez, ha nem butítják le mint a Vista bétáit...
  • Narxis
    #1925
    Mindenki "tesztel" ezerrel.
  • Sunaszaft
    #1924
    Meghalt a topic?:)
  • [HUN]FaTaL
    #1923
    Partition managert már 64bites vistan is érdemesebb (ki is írja) a cdről bootolva használni.
  • mflex #1922
    Partitition managert próbáltam ki win 7 alatt, a particionálás k..va sikerült a teljes oprendszer hazavágta újraindítás során , tehát nem ajánlatos használni...
  • [HUN]FaTaL
    #1921
    próbáld meg a pb-t használó játékot rendszergazda módban vista kompatibilisen futtatni.
  • Balaka
    #1920
    Hát ez igaz.Akkor visszarakom a Vistát:(
  • Inquisitor
    #1919
    OFF: A magyar winows probléma (ami az angol és német verziókat leszámítva összes európai verziót súlytotta!) egy a driverben lévő INF file pár sorának átírásával áthidalható volt, ha jól emlékszem. A vicc az, hogy ruszki srácok se perc alatt rájöttek és raktak ki moddolt ÉS működő verziót ... a Creativnak meg valami 8 hónapjába került?
  • tobias88
    #1918
    majd egy fél év múlva talán, nem ez a legfőbb problémája egyik csoportnak se, hogy egy még béta verziójú rendszerhez fejlesztgessen
  • Balaka
    #1917
    Hali!Hát nincs punkbuster pedig meg is frissitettem,akkor most vissza vista vagy érdemes várni hátha lesz valami megoldás?
  • lacy86
    #1916
    A PowerIso-t próbáld , elvileg az fel megy rá!
  • Guillotine
    #1915
    Sikerült valakinek erre feltenni a DaemonTools-t vagy valamilyen Virtuális meghajtó szoftwert mert nekemnem sikerült.
    Ha valakniek sikerült legyenszíves írja le hogyan csináljam.
  • me and a monkey
    #1914
    Mert az Evenbalance programja nem fut W7 alatt.
    Lásd ITT
  • lacy86
    #1913
    Milyen hibát ír ki , vagy csak simán kidob?!
  • Balaka
    #1912
    #1909 pliz
  • rooney8
    #1911
    Nekem is recseg, de az a kábel miatt :D Mer egy szarfos teszkós kábelt vettem és ki-be jár a kábel az rca-ból :D Ezen kívül nem vettem észre, hogy szar hangja volna :)
  • [HUN]FaTaL
    #1910
    Nekem csak annyi hogy szarul szólnak :) Fos a hangjuk.
  • [HUN]FaTaL
    #1909
    Mérföldekkel jobban szól és gond sincs vele mint pl. egy csomó játék recsegése, állandó baszakodás a hardveres hanggyorsítással. Ja arról nem beszélve hogy audigyval nem terhelődik a procira a hang "számolása", ellentétben az integrált szutykokkal.
  • Balaka
    #1908
    A punkbuster miért dob ki?
  • rooney8
    #1907
    Nekem is integrált és semmi bajom nincs vele
  • Pio
    #1906
    Biztosan én vagyok az igénytelen, de nekem semmi bajom nincs az integrált HD audioval. Pedig van egy audigy se kártyám is, de eszem ágában sincs beszerelni.
  • [HUN]FaTaL
    #1905
    Sajnos ez a görény cég maradt meg, ők gyártanak normális áron normális hangkártyát. Semmi alternatíva nincs csak több 10 ezerért, az integrált hangkártyákat meg hagyjuk.
  • LeonSilver
    #1904
    Hát azt nem mondom, hogy annyira fasza gyerekek de talán nem is görények.
    Annak idején amikor megvettem az Audigy-t ( az egyest ) minden szép volt és jó.Aztán jött az XP és még minden szép volt meg jó.Aztán jött a magyar XP és már nemvolt semmi sem szép és a legkevésbé jó.A driver a magyar xp-vel nemment.Olyan szinten, hogy ha feltette az ember a drivert lehetett windowst telepíteni.Megírtam a nyűgöm a cégnek ( magyarul ) és kérem válaszoltak.Magyarul!Aztán küldték postán a hibátlan drivert.Kétszer mert az első ( milyen érdekes ) nem érkezett meg azóta sem.
  • DjDano
    #1903
    Köszi! Tényleg csak egy nyavalyás címke hiányzott :)
  • Inquisitor
    #1902
    "Creative-ékat ismerve tuti nem fognak sietni, hogy legyen normális driver ..."
    Hát jah, emlékszem még a W98, W2K, XP és Vista szivatásokra, a Coppermine hibát, magyar windows problémát és a VIA szivatást nem feledve. És pont ez a görény cég maradt meg a sok közül?
  • tobias88
    #1901
    nincs valami hivatalos fórum a rendszerhez?

    vagy ez az? mert itt nem válaszolnak a kérdésemre
    http://windows7forums.com/windows-7-support/1457-audio-problems.html#post6327
  • Evin
    #1900
    MPC-ben van felirat.
  • czky
    #1899
    Tegnap tettem fel a 64bitest. Igazából nem vagyok elájulva. Szegény elég nyomorék még. Leginkább azt nem tudom megbocsátani, hogy nincs 5.1. A többi kehéjével még lehetne kompromisszumot kötni (no felirat media player classik-ba, nem műxik a daemon tools, h kell ez a fos UAC, hogy menjenek a gadgetek - most több nem jut eszembe). Creative-ékat ismerve tuti nem fognak sietni, hogy legyen normális driver, szal megy vissza a pista64...
  • DjDano
    #1898
    A 160 gigás a másodlagos vinyóm, maga a rendszer egy 60 gigásra került, amit formáztam telepítés előtt, de a másikat nem bántottam!
  • L7wy
    #1897
    Rendeltél hozzá betűjelet? A disk managementben lehet. Ez pedig a Computer managementben található.
  • me and a monkey
    #1896
    Tedd fel újra, ilyenről még nem is hallottam...
    Nem formatáltad le telepítés közben?
  • DjDano
    #1895
    Nos feltettem én is a Windows 7-et, "sajnos" fő oprendszernek és a 160 gigás Maxtor vinyómat egyszerűen levegőnek nézi, mint ha nem is lenne... Valaki tapasztalt hasonlót? Mit lehet ilyenkor tenni?
  • rigaman
    #1894
    Hajjátok nállam valami nagyon nagy baj van:S:'( Mikor tenném fel a windows-t még bejön a telepítés az a (copy files...) kicsit írja hogy 0% majd "kidob" egy kék hátterű képernyővel gondolom jó kis kékhalál:S segítség!!
  • Balaka
    #1893
    Hi!Cod4 PB miért dob ki mindig?
  • KranaZoli #1892
    Hát basszus, hogy ezt miért nem tudták oda írni, vagy Én voltam vak!
    Köszönöm szépen!

    Nekem eszembe nem jutott volna, hogy egyben tartalmazza a 64 és 32 bites verziót
  • [HUN]FaTaL
    #1891
    Na megnéztem neked, felraktam az IE8beta2 x64-et ugyanúgy tartalmazza a 32bitest is mint a 7esből, így nyugodtan felteheted, működni fog a flash player. (Adobe meg kapja be hogy képtelen 64bites flash playert csináni).
  • [HUN]FaTaL
    #1890
    Csak értelme, na az nincsen :D