46641
  • xNoodlex
    #1969

    Nem találtam témát ahova írhattam volna úgyhogy...
    Szóval egy gépnek mennyi az az idő, amíg nem árt míg bekapcsolva hagyom?
    Pl. ha egy évig havonta egy nap szünettel ott hagyom, hogy a monitort is kikapcsolom és csak feltöltés megy a gépen, akkor lehet tőle valami meghibásodás?
    Áramszünet meg egyéb külső tényezőket most figyelmen kívül hagyva..
  • rooney8
    #1968
    Ok, kösz
  • lck
    #1967
    van
  • rooney8
    #1966
    Üdv!

    Ilyen van win7-ben?
  • Piko888
    #1965
    Srácok uninstalláltam a win 7-et, azóta semmilyen op rendszert se tudok felrakni.mert mindig leáll a telepités. A win7-es particiót formáztam a telepités elején. Mi lehet a gond?
  • Guillotine
    #1964
    Köszömöm meg próbálom.
  • Szega87
    #1963
    de erről nem a windows tehet, használj power iso-t
  • New Holland
    #1962
    Sziasztok! Már 1hete használom a 7-et, és ma előjött egy probléma amivel nem tudok mit kezdeni.Az internet explorert nem engedi fel a netre, még úgy sem hogy kikapcsolom a tűzfalakat(alap+eset ss4beta). Ez önmagában nem is nagyon zavarna de így pl nem enged bejelentkezni Msn-re. Ötleteket írjatok légyszi
  • GregSB
    #1961
    PowerISO tökéletesen megy rajta, azzal is tudsz virtual driveokat kezelni!
  • Narxis
    #1960
    Én nem is várok csodát, csak felsoroltam a bajaim. :) Várom a beta2-őt.
  • Guillotine
    #1959
    Nekem egyedül az a problémám vele,hogy se a DaemonTools se az Alcohol120% nem települ fel rá.
  • lacy86
    #1958
    Nálam PC-n még eddig semmi baj nincs vele , de ne várjatok csodát , hisz még BETA! :)
  • Szaky18
    #1957
    Írtam Microsoftnak ezzel kapcsolatban, és azt a választ kaptam, hogy tudnak a problémáról, tipikusan az XDDM VGA driverekkel van ilyen gond, és egyenlőre az a megoldás, hogy nuku HW gyorsítás vagy használjak WDDM-es drivert...
  • Szaky18
    #1956
    Nálam asztali gépen semmi gond nem volt vele, viszont laptopon az említett driver miatt akadtak komoly problémák, amit vélhetően orvosolni fognak. Addig meg jó lesz nekem a Vista is, tulajdonképpen azzal sincs semmi gondom[#vigyor2
  • lck
    #1955
    Mintha a bennragadt programokat nehezebben lőné ki. Volt hogy csak újraindítás segített. ( régi játék volt )
    Egyébként nincs vele semmi gondom.
    Vista alatt 2 Giga rammal ment a gépem, de az egyik 1 Gigásom behalt, így most 1 gigával megy Seven alatt. Mégis minden gyorsabban vele.
  • Narxis
    #1954
    Stabilnak stabil, ezek inkább bugok. Ami lehet a játék vagy gadget vagy valami 3rd party application hibája is. De ettől még hiba, mert XP-n/Vista-n nem jelentkezik. És zavaró. Kékhalál egyszer se colt, viszont IE8 egyértelműen kaki még, állandóan összeomlik.
  • Szega87
    #1953
    nekem sokszor ki sincs kapcsolva a gép napoki és mégsem találkoztam olyan problémákkal mint szaky18, greg vagy narxis. Egyszer volt kék halál vlmi memoria problémára hivatkozva, de az is egyszeri volt és azóta sem, két hete lassan már stabil a rendszer
  • Szega87
    #1952
    168 gBYTE on szaladgál nálam
  • Narxis
    #1951
    Nekem játékoknál van annyi gondom, hogy ha lerakom tálcára hosszabb időre, nem tudok visszalépni és Task Managerből kell kilőnöm. Meg a gadgetek bekerülnek a képernyő közepére néha, játék után pedig ugyanazt a felbontást használom. A Vistan használt gadgetekből 1 nem működik, remélem majd updateli a készítője. Néha megzavarodik a TC, ftp letöltés közben, Outlook 2007 egyszer kifagyott. Nagyjából ennyi. Azért én még tesztelem tovább és feedbackelek folyamatosan.
  • Szaky18
    #1950
    Énis kipróbáltam laptopomon ezt az új Beta-t és randomszerűen szétfagy a rendszer, illetve amint valami videót megpróbálok elindítani szintén:(

    Intel GMA 915ös VGAm van, és sajnos csak XDDM driver van hozzá, amit nem szeret a Seven és dob egy hátast tőle:( egyedül az segít ha kikapcsolom a Direct3D hardveres gyorsítást, csak akkor meg a teljesítmény egyenlő lesz a nullával...

    Nem értem, már a Vistához sem adott ki Intel GMA 915höz WDDM Aero-s drivert...de hogy Seven alatt már egyáltalán nem megy...vicc
    Remélem végleges verzióba talán működésre tudom majd bírni, mert amúgy imádom ezt a laptopom :'(
  • Narxis
    #1949
    Jaja.
  • GregSB
    #1948
    Ja egyébként ha tehetitek akkor ne 16GB-os partíciót hozzatok létre neki (ezt írják a hivatalos FAQ-ban), mert az nagyon kevés. Alapból 10GB-ot foglal a Win7, és a 6GB-ból nekem mire felraktam az összes programot amit minden nap használok alig maradt csak 2. Sztem legalább egy 20GB-os partíciót kell neki létrehozni.
  • GregSB
    #1947
    Letöltöttem másik helyről, erre 99%-nál befagyott az IE :D próbáltam kitörölni a 99%-os file-t, erre lefagyott a win explorer is, megint olyan szinten hogy semmit nem lehetett csinálni a géppel. Ha le akartam kapcsolni arra sem reagált -> Power gomb hosszan nyomásával tudtam csak lekapcsolni.

    Nem tudom mi történhetett, az elején betonstabil volt a Win7 nálam. Aztán 1-2 napja folyamatosan szénné fagy, úgy hogy csak az utóbbi módszerrel tudom lekapcsolni a gépet. Valamelyik program lehet a ludas, lehet az Office 2007 HUN, mert annak felrakása után kezdett el fagyogatni, de azóta kb minden (IE, win explorer, Office programjai, uTorrent is).

    Most visszaállok Vista-ra, mert dolgoznom kell a gépen Office-al és a Win7 jelenlegi formájában erre alkalmatlan.

    Jövö héten adok neki még egy esélyt, újratelepítem az egészet és megpróbálom kiszűrni hogy melyik program fektette meg.
  • Villám0
    #1946
    Meghalt a Win7 3,5 nap működés után, először csak simán nem akart indulni, de egy restart megoldotta, aztán semmi nem oldotta meg, szóval jó kis rendszer ez, csak még a stabilitása nem az igazi. Ezzel kapcsolatban pedig azt szeretném kérdezni, hogy lehet e úgy Windowst letörölni, hogy a fájljaim megmaradjanak (a másik partíción van egy xp-m, de azzal nem tudtam)?
  • Evin
    #1945
    Mondjuk: http://www.microsoft.com/windows/windows-7/beta-download.aspx
    De ha visszaolvasol, vannak közvetlen linkek is az iso fájlokhoz. (nem rapid vagy ilyesmi, hivatalos!)
  • 94mike
    #1944
    Szijasztok! valaki tudna adni linket,honnan tudnám le szedni a windows7 et? ha lehet ne rapidos legyen..:S köszi szépen,csáó
  • Szega87
    #1943
    nekem is tökéletes :)
  • Narxis
    #1942
    Azt használom, tökéletes.
  • me and a monkey
    #1941
    Nekem sincs gondom, töltsd le egy másik helyről, hátha...
  • Evin
    #1940
    Nem.
  • Apocalipto
    #1939
    Nekem is az van és nincsen vele semmi bajom. Próbálj régebbi verziót
  • GregSB
    #1938
    Torrent nektek megy rendese?

    Nekem uTorrent 1.8.1 szarakodik, lefagy állandóan ti mit használtok?
  • item
    #1937
    Úgytűnik az AVG tűzfala zavarta, most minden jó...
  • item
    #1936
    Vissza lehet rakni a régi msn-t ??
  • item
    #1935
    Érdekes, bejelentkezek, és ha rákattintok valakire akkor kifagy az egész..
  • [HUN]FaTaL
    #1934
    Nekem nem (igaz nem win7 alatt vagyok, de abban a két napban ott sem volt problémám vele).
  • item
    #1933
    Üdv! Másnak is fagyogat az új Live msn ??
  • hematit1976
    #1932
    nekem nem a talca nem jon be, hanem veletlenszerü pontokon megall a boot :(
  • [HUN]FaTaL
    #1931
    XPSP3 szedi szét, szerintem valamelyik driverem nem kedveli :)
  • rooney8
    #1930
    Nálam is az volt, hogy nem jött be a tálca, csak mindig 3-4-5 indításra. Aztán leformáztam, xp föl és azóta jó :) Nem tom nálad mi lehet...