46641
  • [HUN]FaTaL
    #2089
    Hát szerintem a NOD32 egy rakás fos, nekem beengedte a tenga.gen-t, ami legyalulta a fél hddmen lévő exeket (még évekkel ezelőtt, lehet azóta már jobb lett)

    kasperskyt vagy bitdefendert ki fogom próbálni, bár semmi gondom az avasttal sem
  • Pio
    #2088
  • DjDano
    #2087
    Tapasztalatból mondom itemnek igaza van, az Avast egy dologban jeleskedik igazán, a téves riasztásokban..... Az AVG meg AVeraGe azaz átlagos

    Tesztekben általában ezek szerepelnek jók, ha úgy tetszik nagyágyúk: BitDefender, Kaspersky, Norton antivirus, NOD32 viszi a pálmát
  • [HUN]FaTaL
    #2086
    AVG?:D Ne viccelődj már, benyeli az összes vírust. Akkor inkább bitdefender. Egyébként meg a user a leggyengébb láncszem, érdekes, egyetlen vírusom sincs, avast is csak azért van fent mert ingyenes és nem fogja a gépet.
  • dashed_
    #2085
    semmi elonyod nem szarmazik belole , es uja kell huznod ha lesz frissebb
  • repvez
    #2084
    köszi igy se rossz:)
    Amugy van valami olyan ha valaki hivatalos helyröl igényelt keyt az belekerül valahova ahol esetleg a késöbbi megjelenéseknél valami elönye származna ebböl?PL csak ök tesztelhetik mondjuk egy zárt bétát stb..

    Amugy ha feltelepiti az ember a bétát és kijön egy ujabb verzio akkor ujra kell huzni a rendszert vagy rá lehet frissiteni az elözö verziora?
  • lck
    #2083
    Te meg a Marsról jöttél biztosss.
    Avast az egyik legjobb vírusirtó - ha hiszed, ha nem.
    AVG pedig olyan "elmegy" kategória.
    Persze használj nyugodtan amit akarsz. Csak az Avast védelmében írtam.
  • kifli
    #2082
    kapersky vagy bitdefender sem rosz..
  • item
    #2081
    Avast ?? Ugye nem mondod komolyan ?? Ennél ...abb virusírtót el sem tudtak volna készíteni, az AVAST egy nagy nulla! Friss adatbázissal futtatott avastos gépen, kb 80 virus volt.. D

    Ha hiszitek ha nem jelenleg az AVG a legjobb virnyairtó a piacon.. :) Az intel nemrég 70 millió dolcsit fektetett be az AVG Antivirus-ba, szal talán nem olyan hülyék hogy egy olyan software-be fektessenek aminek semmi értelme! Az ESET-es srácok is lejebb adták a minőséget, a 2.7 es nod több kártevőt tudott megtalálni és irtani mint a 3-as, szal nem értem a lényeget, miért butul el az összes jó program ??
  • Pio
    #2080
    Itt vannak a kulcsok:

    32bits
    QXV7B-K78W2-QGPR6-9FWH9-KGMM7
    TQ32R-WFBDM-GFHD2-QGVMH-3P9GC
    6JKV2-QPB8H-RQ893-FW7TM-PBJ73
    4HJRK-X6Q28-HWRFY-WDYHJ-K8HDH
    GG4MQ-MGK72-HVXFW-KHCRF-KW6KY

    64bits
    RFFTV-J6K7W-MHBQJ-XYMMJ-Q8DCH
    482XP-6J9WR-4JXT3-VBPP6-FQF4M
    7XRCQ-RPY28-YY9P8-R6HD8-84GH3
    D9RHV-JG8XC-C77H2-3YF6D-RYRJ9
    JYDV8-H8VXG-74RPT-6BJPB-X42V4
  • repvez
    #2079
    lehet még a bétához kulcsot igényelni ha igen akkor hol lehet nem találom a microfos oldalán?
  • DjDano
    #2078
    Elég érdekes, hogy pl a ESET NOD32 egyik oprendszernél sincs feltüntetve mint partner, ennek ellenére a 4.0 béta és 3.0 is tökéletesen működik...
  • [HUN]FaTaL
    #2077
    gyári tűzfal + avast szvsz tökéletesen elég
  • tommygiant
    #2076
    http://www.microsoft.com/windows/antivirus-partners/windows-7.aspx
  • Nekrofil
    #2075
    köszönöm
  • lck
    #2074
    Igen, nekem is megcsinálta - röhögtem mikor kiírta hogy megoldást keres a hibára, már majdnem bezártam az ablakot.
    Aztán jó lett - ahogy elnézem még egy év és elfelejthetjük a régebbi wineket.
  • HiPPoNaX
    #2073
    Ismeros problema, nalam is behalt a windows installer. De legnagyobb megdobbenesemre maga a windows ajanlotta fel a problema megoldasat az action center szemelyeben: megtudtam, hogy a HKLM\SOFTWARE\Microsoft\SQMClient\Windows\DisabledSessions kulcs alol kell torolni mindent, nekem helyrerakta a rendszert.
  • lacy86
    #2072
    Nekem most fog meghalni a rendszer!
    Nem akar telepíteni semmit! Valszeg holnap Vista lesz belőle! Sajnálom pedig jó rendszer lenne! Csak BETA!
  • Nekrofil
    #2071
    ha tekepíteniakarom a powerdvdt,ezt a hibaüzenetet kapom:



    vkinek vmi 5let?
  • dashed_
    #2070
    Rakd fel Vista melle.. Lehet lesz par gondod vele ,de az is megeshet ,hogy minden mukodik rendessen. Ha kivancsi vagy rakd fel kulon particiora de inkabb kulon vinyora es probald ki:)

    Halkan jegyzem meg ,hogy tegnap ujra felraktam Vista melle Win7et es Pb idaig nem vagott ki .
    Annyit csinaltam csak hogy lefuttattab a pbsvc.exe filet amit irt Boroskóla #2036 ban es valoban megy. Megjegyzem egy mar feltelepitett cod4el neztem. Ma meg azert tesztelem , mert idaig csak egy , masfel orat jatszottam.

  • [HUN]FaTaL
    #2069
    Mindennapi használatra nem ajálott, lévén, ez egy beta, sok gond adódhat vele, és jópár program nem kompatibilis még vele, nincs opengl, nincs punkbuster, nincs daemon tools, probléma van a hangkártyák driverével. Szerintem egyelőre maradj a Vistanal. :)
  • R3TR0
    #2068
    Hát most nagy dilemmában vagyok.


    Nem tudom hogy mit tegyek

    Van nekem egy boltban vett OEM Home Preimum Vistam, de nagyon nagyon kiváncsi vagyok erre az uj Windowsra. ÉRdemes felraknom a vistra helyett? a játékok nagyrésze megy vele? Mindenanpi használatra ajnálott már?
    Vagy mit csináljak?
  • Evin
    #2067
    Én előbb raktam fel kézzel a legutolsó Vistát drivert, mithogy megtudtam, hogy az update-en keresztül is elérhető. GF9800GT-n semmi gond, eddig.
  • [HUN]FaTaL
    #2066
    Nekem atim van de nem lett semmi baja a winupdates drivertől. Viszont OpenGL az nincs.
  • dashed_
    #2065
    Windows update automatikussan talal drivert igen.
    De a vistas driverek is felmennek Vista kompatibilis modban.

    Hozzateszem nalam 32bites es 64bites oprendszer alatt is osszerogyott a win update-rol letoltheto drivertol a rendszer(szntem egyeni problema). Vki tapasztalt mar ilyetrajtam kivul?
    Nem latszodott a desktop , taskbar ikonok, asztal ikonok stb. Vistas driverrel nincs ilyen problemam.
  • BaziJoe
    #2064
    Sziasztok Nvidia Driver létezik hozzá???
  • lori9210
    #2063
    Jah és egy kis Everest anyag:
    Illesztőprogram leírása:Realtek AC'97 Audio for VIA (R) Audio Controller
  • lori9210
    #2062
    Hello!

    Letöltöttem és telepítettem a Windows 7-et... nagyon faxa mindene, de sehogy sem tudok kicsikarni belőle 5.1 et... márpedig amíg csak az első két kis hangfal szól addig síralmas a hangzás... van valakinek ötlete, hogy lehetne megszólalttni mind az 5+1 et?

    Előre is Köszi!
  • szonik2
    #2061
    dik
  • szonik2
    #2060
    Semmilyen nem megy mivel nem kell rá, hiszen vírus sem mehet rá, ez a win7 nagy újításainak egyike
  • Carloska
    #2059
    vírus sincsen még rá felesleges mindkettő :D
  • BaziJoe
    #2058
    Sziasztok milyen tűzfal és vírusírtó megy a Windows7 64 bit alatt rendesen???
  • szonik2
    #2057
    dik
  • [HUN]FaTaL
    #2056
    Szerintem meg nem, mert nem minden kompatibilis vele, igaz ez nem az OS hibája. :) Majd ha kijön a végleges és lesznek progik, addigra valószínűleg én is így fogom gondolni. :)
  • lck
    #2055
    Megy vele simán, alapból.
  • DjDano
    #2054
    Szerintem meg mindenben jobb mint a Vista, pedig azzal sem volt semmi bajom...
  • Carloska
    #2053
    cfosspeed tapasztalok?

    Melyik verziót érdemes kell e a kompatiblitási módszer telepitésnél?

    köszi!
  • [HUN]FaTaL
    #2052
    Talán egy picivel, mondjuk szorgalmaznám ha a leggyengébb uac beállítás (a kikapcsolás felett egyel) az lenne, mint ami a vistaban a registry mókolós :)
  • bon
    #2051
    Szerintem átgondoltabb.
  • [HUN]FaTaL
    #2050
    Szerintem semmivel nem jobb, mint a Vista.