46641
  • R3TR0
    #2169
    ok felraktam THX
  • Zsoltika 007
    #2168
    Az újabbat..
  • R3TR0
    #2167
    mOST MÉ EGYÉRTELMÜ?? aTTOL MÉG HOGY MICROSOFT TERMÉK LEHET A 2003 NM MEGY


    meLYIKET RAKJAM FEL? vAGY MELYIK AMI MEGY ??
  • Pio
    #2166
    Amúgy is érdemes szerintem átszokni a 2007re. Pár órán át szokatlan és nehezen találja benne a dolgokat az ember, de kis belerázódás után nekem legalábbis sokkal gyorsabban ment a szövegformázás. Diavetítéshez pedig nagyon f*szán kinéző új diagrammokat lehet csinálni :D
  • Zsoltika 007
    #2165
    Fejemet melyik kezemmel érdemes vakarni jobb vagy bal? Szted?
  • R3TR0
    #2164
    Office-bol melyiket érdemes felrakni Win7-reMM a 2003 vagy a 2007??

    Vagy melyik irodai csomag megy el rajta?
  • ACE
    #2163
    Az van fent... pont ezért mondtam...
  • Pio
    #2162
    Van külön windows hetes kaspersky ingyenesen, nem tudom ezt próbáltad-e. Ha nem, INNEN elérhető.
  • ACE
    #2161
    Asszem sikerült, a Kaspersky-től halt meg. Úgy tűnik van még mit javítani rajta, hogy compatible legyen a Win7-el.
  • ACE
    #2160
    Az a vicc, hogy már amikor letöltődik, akkor megfagy, még el sem kezdem telepíteni...
  • ACE
    #2159
    Én Virtualbox alatt akartam felrakni, és kék halállal lefagy a cucc, amikor fel akarnám rakni... Mármint a java.com-ról a JAVA-t.
  • wudy86
    #2158
    Sziasztok!

    Az Adobe CS4 felment valakinek win7-re? Ugyanis én az Illustratort próbálom telepíteni, de leáll a telepítő és kijön egy ablak, h küldjek infot a microsoftnak, de az sem megy, hanem bejön az action center, amiben írja, h nyissak parancssort és írjam be, hogy: reg delete HKML\...., ezt beírva pedig errort kapok és azt írja h nincs ilyen regisztrációs kulcs. Valami ötlet, h mi lehet a gond? Ja és javat sem tudtam feltenni. Köszi a válaszokat!

    Üdv
  • bon
    #2157
    Várd meg belőle a Windows 7 komaptibilis változat, más lehetőség nincs.
  • kopa1
    #2156
    PowerISO
  • adsa
    #2155
    köszi szépen:) müködik:)
  • NONPLUSZULTRA
    #2154
    Hali. Nem bírom felrakni az Alcohol 120%-ot, egyfolytában újraindítást kér a telepítő, újraindulás után előlről kezdi a telepítést, majd ismét újraindítást kér - végtelenítve. Ötlet?
  • Apocalipto
    #2153
    Próbáld meg feltenni a Vistás drivert rá
  • adsa
    #2152
    Valakinek voltak gondjai nyomtatóval Windows 7 Beta alatt? nekem nem akar nyomtani... HP LserJet 1015...
  • [HUN]FaTaL
    #2151
    utorrent
  • Pio
    #2150
    utorrent nekem ment.
  • R3TR0
    #2149
    Help!

    Melyik torrent kliens megy faxán Win7-el???
  • strebacom
    #2148
    Egy segitséget kérnék: hogyan tudok a win7-en manuálisan telepíteniegy hardvert, drivert...
    Erre gondoltam Vistán igy kell:
    "Vezérlőpult -> Hardver hozzáadása -> tovább -> Igen, már csatlakoztattam a hardvert -> tovább -> legalján: Új hardvereszköz hozzáadása -> tovább -> Telepítse a hardvereszközt, amit a listából választok ki -> tovább -> Minden eszköz megjelenítése -> tovább -> Saját lemez... tallózás..."
  • ACE
    #2147
    Nekem még mielőtt letöltöttem volna jelzett a Kaspersky.
  • Carloska
    #2146
    https://www.virustotal.com/hu/analisis/3e9a23f36535032012675e33db984d7f
  • lck
    #2145
    Indítsd el aztán majd megtudod. Majd számolj be róla lécci.
  • Carloska
    #2144
    amugy kösz pontosan mit találok rajta mert remélem nem ocska win32es virus nekem win 6.1es kell :D
  • Brand
    #2143
    rendben pápá :)
  • Carloska
    #2142
    nem kárloszka Hanem Carloska énse hivlak kettinek :D
  • Brand
    #2141
    [b]Figyelem!
    Senki ne töltse le!!!!!!!
    Csak KÁRLOSZKÁNAK és csak most szeretettel :)


    vájrusz! :)
  • lck
    #2140
    Könyörgöm mutass egy programot amit direkt win 7-re írtak - mégis fut alatta elég sok.
  • Carloska
    #2139
    Őszitén mi a fasznak vírusírto meg tűzfal a win 7 re? könyörgöm valaki adjon már egy win7 vírust :DD
  • R3TR0
    #2138
    Jah utolos kérdés 1enlőre office 2003 esetleg mehet rajta?? Vagy milyen irodai csomag ajánlott rá?
  • R3TR0
    #2137
    sry de még torretn client melyik jo hozzá??
  • R3TR0
    #2136
    Jah meg nvidia phyhx? az mgey vele?
  • bon
    #2135
    Benne van a régi verzió is, Mint Vista-nál is.
  • R3TR0
    #2134
    De a Direct X 11 elötti verzios gémekhez se fog majd kelleni se 9 se 10?
  • bon
    #2133
    Codec pack esetében ez nem igaz, sok felesleges dolgot rak fel és ír bele a rendszerb ami problémát okozhat.
  • bon
    #2132
    Nem kell külön directx van benne 11-es verzió.
  • Pio
    #2131
    Jajjj, ne már megint ez legyen a gond, hogy telepíteni kell (persze nem is kell, ha a megfelelő verziót húzod le). Azt hiszitek így juttat be a gonosz amerikai kormány kémprogramokat a gépetekre vagy mi? Higgyétek már el, nem csinál semmi rosszat, nem pakol 40millió teljesen felesleges bejegyzést a regeditbe, nem indítja be az önmegsemmisítést, nem veszi át véglegesen az uralmat az agyatok felett, semmi ilyesmit nem csinál attól, mert telepíteni kell.
    És még egyszer: a paranoiásaknak van nem telepítős verzió is.
  • R3TR0
    #2130
    Még kettő dolog


    Direx X-ből mit szedjek le Win 7-hez??

    CCleaner megy-e vele normálisan??