303
  • Jakuza001
    #303
    Hardwired:


    "Stargate Worlds: Csillagkapu bezárul:

    Az MGM Studios belefáradt a Stargate Worlds MMO-t fejlesztgető Cheyenne Mountain Entertainment tökölődésébe és visszavette tőlük a Stargate licenszet. Úgy néz ki, ezzel a Csillagkapu végleg lezárult.

    A Cheyenne Mountain márciusban csődöt jelentett, majd eladta az MMO fejlesztés közben gyorsan összecsapott Stargate Resistance FPS anyagokat a Fresh Start Studiosnak, akit a Dark Comet Gamesel együtt gyorsan be is perelt jogtulajdonnal való tisztességtelen bánásmódért. Az Arizonai bíróság a Cheyenne Mountainnak kedvező ítéletet hozott, de ez már nem számít, hiszen az MGM visszavette a jogokat."
  • Klub
    #302
    Visszavették a jogokat a feljesztők.
  • Vass Gábor
    #301
    De kár pedig jó lett volna.
  • Dzsabba
    #300
    értem,pedig már kezdtem reménykedni.köszi.
  • lammaer
    #299
    Az SGW-t nem fejlesztik. Ugyan bullshitelnek hogy átstruktúrálják, meg nézegetik hogy lehetne, de ez virágnyelven azt jelenti, hogy nem dolgoznak rajta és a közel jövőben nem is lesz belőle semmi.

    A Resistance az megy, de mint tudjuk az egy kicsit más dolog.
  • Dzsabba
    #298
    Nem vagyok túl jó angolból,de ez most azt jelenti hogy,feltámad?
  • Vass Gábor
    #297
    Úgy ahogy mondod nagyon szar lett.
  • MerlinW
    #296
    Stargate: Resistance már régóta játszható, egy kalap kaki, nem érdemes vele foglalkozni. Elcseszett ronda TPS shooter:)
  • Vass Gábor
    #295
    Ja ezt befejezték végleg.
  • lammaer
    #294
    Viszont van Stargate-Resistance, aminek épp hétvégén lesz open beeta weekendje.

    Bár nem nagyon néztem, úgy rémlik ez valami multiplayer lövölde, nem igazi mmo.
  • MerlinW
    #293
    Nem szuttyognak, nem lesz. Végleg befejezték, csődbe mentek, bezártak, vége.
  • xido
    #292
    Szuttyognak itt ezzel a projecttel...Fogjanak egy Metin,stb tipusú játékot,moddolják át a grafikát,a kapu már úgyis benne van a játékban,ami átvisz másik térképekre..NPC-k helyére tegyék be a főbb szereplőket.ők adják a feladatokat,minden szereplőnek más a profilja úgyis,ezzel lehet változatosra csinálni..a fegyverek-páncélok Stargate-szériák lennének,modellezzék le a főbb helyszíneket aztán csókolom...kevesebb meló lenne átmoddolni és írni megfelelő küldetéseket,mint itt bénáznak a most csináljuk,most nem csináljuk dologgal:)
  • MerlinW
    #291
    Legközelebb linkeld is kérlek

    Mondjuk egyik nagy oldal sem erősítette meg (IGN, Gamespot, GameSpy), de a weboldaluk valóban megszűnt.
  • Klub
    #290
    A gamestaron kijelentették hogy végleg leállították a játékot, úgy néz ki hogy ezt is nekem kell megcsinálni.
  • Vass Gábor
    #289
    Ja értem, hát bízom benne, hogy jön, mivel filme is jön jövőre.
  • MerlinW
    #288
    Nem mondok én semmit. Szokásos pletyka. Én csak annyit mondok, hogy ennek a pletykának kívételesen lehet alapja. Szamély szerint ha az idei megjelenést nem is, de azt hogy dolgonak rajta 2K-nél, azt elhiszem.
  • Vass Gábor
    #287
    Azta kurva ez fasza lennne, akkor azt mondod, hogy jönni fog a Forever az év végén???
  • MerlinW
    #286
    OFF

    DNF-et is heggesztik (ha nem is Forever címen) a 2K-s fiúk (mármint ők a kiadó, azt nem tudom melyik fejlesztőcéggel készíttetik, talán a Gearbox-al (Half Life 1-2, Borderlands)), valamikor a hónap elején elszólta magát a sajtós:) Ha lehet hinni a pletykáknak a negyedik negyedéves (okt-nov-dec) dömpinggel jöhet az is. Persze majd meglátjuk, de 2K pénzes, nagy darab jószág (Bioshock, Borderlands, Maffia 2, Civilization 4), tehát simán el tudom képzelni, hogy meglepik a rajongókat karácsonykor:)
  • Vass Gábor
    #285
    Ja az akkor már más, még szerencse.
  • Torzonborz
    #284
    DNFnél kicsit jobban állnak. itt már volt egyszer béta szóval lehetett látni működés közben. :D
  • Vass Gábor
    #283
    Hát az bizony Duke Nukem sorsára jutott.
  • MerlinW
    #282
    Senki sem tudja. Anyagi gondok voltak, megoldották, most éppen az MGM fenyegőzik azzal, hogy elveszi az SG jogokat tőlük, mert sehol sem tartanak. Tehát senki sem tudja. Tekints rá úgy, mint a Duke Nukem-re, ne várd, max majd meglepetés lesz, ha mégis megjelenik:)
  • Vass Gábor
    #281
    Lesz még egyáltalán ez a játék?
  • Vass Gábor
    #280
    Ja ami elég ratya lett.
  • MerlinW
    #279
    Amíg nincs Worlds, addig is az első negyedévben jön a Resistance
  • Lazarus
    #278
    Nem túl stargates o_O De attól még lehet jó
  • Khabbas
    #277
    Na, látom a grafikát megnyomták picit :)) Nagyon szép így!
    Gamestar link
  • gregtom6
    #276
    De már rég megy a béta teszt. Jelentkeztem(elvileg), de még nem küldtek semmit...
  • Lazarus
    #275
    jó esély van rá
  • JethroHUN
    #274
    soha nem készül el
  • haxoror
    #273
  • Khabbas
    #272
    Juhééé
  • Monoton
    #271
    Ma felnéztem, megláttam a Tom & Jerry hírt, és kiakadtam :DD
  • Hunnenkoenig
    #270
    Ha olvasnatok az mmogames.hu-t, akkor mindig aktualis kepben lennetek :-P
  • Hunnenkoenig
    #269
    Mostanaban irtak ki hivatalos honlapon, hogy nem hagytak abba. Folytatjak a fejlesztest, csak csusznak.
  • Zsoltika 007
    #268
    Jaja én is úgy tudom hogy csak nehézségeik vannak. De a projectet nem lőtték le.
  • Monoton
    #267
    Pedig mintha azt olvastam volna, hogy találtak befektetőt.
  • MerlinW
    #266
    Utoljára (IGN-en május elején) azt olvastam hogy csődbe mentek és befejezték a fejlesztést..
  • Monoton
    #265
    Nézegettem kicsit a hivatalos oldalon a galériát, így képek alapján nem nagyon jön be. Jöhetne már valami újdonság, mert nagyon elfelejtődik a játék :)
  • Lazarus
    #264
    fizetős lesz :D