385
Kinek mi volt a jele az óvodában? :)
  • Shaman
    #305
    alma..C
  • tattooed
    #304
    nekem fa volt a jelem.

    az ovónőm pedig az anyósom volt (akkor még nem sejtette, hogy az lessz).

    mostanában mondogatta is nekem, hogy jó jelet adott régen,
    mert egy tuskó vagyok
  • Gaso #303
    könyv -.-
  • Puskapor
    #302
    vitorlás hajó :D
  • N0S
    #301
    letra
  • whiskeyman
    #300
    2 ujjas kesztyű
  • berlinboy6329
    #299
    Az én jelemlenni oviben zázsló madzsar,bár én tudni nem miért. :D
  • Pheaper
    #298
    lol talicska:D
  • Mirk
    #297
    jéé én vok az egyedüli akinek talicska volt, visszaolvastam:))
  • Mirk
    #296
    talicska
  • Pheaper
    #295
    nekem virgács áhhn me :D
    én vérbeli HÓember voltam :P (az volt a jelem) egyszer oviba verekdetem is érte:P elakarták tőlem venii de nem sikerült nekik:P
  • Braveheart
    #294
    seprű (kurva rossz gyerek voltam)
  • Hajnalcat
    #293
    cumisüveg
  • Cuchulainn
    #292
    Nekem (mint itt már sokaknak) légyölő galóca, persze akkor még csak azt tudtam hogy gomba :D
    Egyébként én arra emlékszem, hogy meg akartuk mérgezni egyszer az ovónénit, de nem sikerült :D
  • katalány
    #291
    Én is csiga voltam....
  • RaZoK
    #290
    csiga :o)
  • flippy
    #289
    szalámi???:Dlol
  • Mars
    #288
    Először szilva, utána kalapács
  • jointeer
    #287
    szalámi :|
  • ERykk
    #286
    NEkem szaloncukor meg harang:o)
  • flippy
    #285
    jaja:D
  • Zozo76
    #284
    Szegeny!

    Artatlanul kellett bunhodnod!
  • jpeg
    #283
    Nekem FÜZET volt a jelem oviban, kék színű, és az elején egy cimke volt.
    Volt még valakinek füzet?
  • Nolycsy
    #282
    Én mondjuk szerettem, mert az óvónőm nagyon szeretett (A kényszerítős egy másik csoporté volt). Miközben olvasta a mesét, vakargatta a hátam, amit nagyon szeretek.
    Meg én hagyományörző oviba jártam, tehát minden ünnepet hagyományhűen csináltunk, ami jó móka volt.
  • flippy
    #281
    de az is sok volt...
  • flippy
    #280
    én utáltam oviba járni:(( Eccer megdobtak egy építőkockával, és nem én fakadtam sírva, hanem az aki megdobott, és ezért nekem kellett büntetésben lennem Ezért is csak 2 évet jártam...
  • Nolycsy
    #279
    Úgy látom sok szomorúságot okoznak a gonosz óvónők. Neked a barbid veszik el, engem a játékom odaadására kényszerítenek. Hát milyen világban élünk!!!??? Ha már az óvónőkben sem bízhatunk, akkor kiben??
  • flippy
    #278
    Falra kente a xarát??? Jajj te szegény! Én meg elvittem az ovimba egy barbit, és az óvónénim elvette tőlem, és nem adta vissza mai napig a kedvenc babámat! És fölrakta a legfelső polcra! Lehet, h valami elmezakkant kölök ma is azzal a babával jáccik
  • CattiBrie
    #277
    pszihológus?
  • Nolycsy
    #276
    Ovimba volt egy fogyatékos gyerek, aki a falra kente a szarát
    Azán hozott apám svájból egy nyújtható játékkutyát, ami magyarországon az'szem még ma sem kapható sehol. Ezt bevittem az oviba, az ovónők meg arra kényszerítettek, hogy adjam oda ennek a fogyatékos gyereknek, mert akart vele játszani. És mi volt az első dolga a gyereknek? Kiharapta a kis b***s g**i f*****j. És azzal annyi is volt a játékomnak Ez nekem akkor nagy trauma volt, és még ma is baromi ideges leszek tőle, ha rá gondolok.
  • North
    #275
    A "néger csók"-ra gondolsz? Amikor pici voltam én is nagyon szerettem.
  • Zozo76
    #274
    Meg kene keresned a gyereket most, es elbeszelgetni vele...
  • Jancsik
    #273
    nekem szék volt a jelem :)
    és az ovi terembe ahol voltunk, volt egy hűtő, és a játékaimat mindíg arra rakták fel, és már nem látam őket viszont :D
  • Atipapa
    #272
    Zászló

    Egyébként arra emlékszem, hogy nem nagyon szerettem oviba járni, de hát menni kellet, meg beugrott, hogy volt egy csunya gyerek aki mindig elvette a macthbox autóimat, meg összetörte egy fasza markolós gépemetis.
  • Zozo76
    #271
    Hoember. Zozonak a Hoember volt a jele. Lehet azert szeretem annyira a telet... :)
  • Gladiator
    #270
    :-DDD

    nem tom, mi fogócskázás közben vmi digidigidigidigidigidigidigi izét mormogtunk, de hogy mit jelentett fingom sincs. én tök szomorú voltam, mert nem tudtam olyan gyorsan mondani mint haverom. jártam is logopédushoz.
  • ikegami
    #269
    lufi
  • Jhon Balu
    #268
    asszem autó volt...
  • flippy
    #267
  • Hunnenkoenig
    #266
    Hat en ugy 30-32 evvel ezelött jartam ovodaba, de akkor szék volt a jelem.

    Csepelen a hev mellett volt nem messze a Csepel Müvektöl... amennyire emlekszem.

    Es anyukam minden reggel vett nekem olyan csucsos kerek csokis sütit, amiben ilyen habos krem van es az aljat, a tesztalapot mindig kidobtam, mert nem szerettem.

    Ennyi maradt meg bennem az ovibol...

    Ja meg meg az, hogy kergetem a tarsaimat es kiabalok, hogy "En vagyok a csontvaz!". Mindenki tökre felt, pedig egyikünk sem tudta, mi az a csontvaz...