66
Minden,ami ezzel kapcsolatos.
  • Ortopéter
    #26
    De mi a titka?
    Nekem kettő jött össze aztán annyi
  • mateus33
    #25
    Nah még mindig van 4 unlocked karakter:) Nem egyszerű megszerezni őket.
  • Ortopéter
    #24
    Kösz, megnézem
  • mateus33
    #23
    Ja meg vannak olyan karakterek,akikre ha rámész,akkor a O-rel tudsz választani mást is a bandájából.
  • mateus33
    #22
    Nemtom,h kit szereztél már meg,de a Free módban ha megcsinálod vmelyik Chaptert,akkor kapsz egyet,meg még a Challenge módban tudtam egy csávót "megnyitni",na meg egy csajt szereztem még vhol,szóval a lényeg,h minden módból csinálj meg egy részt,így pár karaktert tuti kapsz.
    Amúgy sztem a legbrutálabb a 98. pálya volt,Napalm99 meg Golem:DD
    Mondjuk újra végignyomtam a Free módban,s ott bárkit választhatsz bármelyik pályára,én meg kiválasztottam két nagy benga állatot ellenük,s így már másodjára le tudtam nyomni őket:D
  • Ortopéter
    #21
    Na sikerült :)
    Kicsit nehéz volt néha de fasza.
    Nem tudod hogy lehet előhozni a többi embört is?
  • mateus33
    #20
    Lesz pár idegesítő/brutál pálya,de mindet meg lehet csinálni,mert nem ugyanúgy megy le minden harc,sokmindentől függ a siker.
  • mateus33
    #19
    Mert máshova max 1-2 ütés tévedhet be,különben nem lesz lebontva az alsóteste mire kivégzed:)) Meg lehet csinálni,csak rá kell érezni!;)
  • Ortopéter
    #18
    hm....
    Megnézem. De próbáltam már csak a lábsöprést de akkor se engedett tovább.
    Na majd holnap.
  • mateus33
    #17
    Pl. újra végig lehet vinni,csak itt magunknak választhatjuk ki a pályát,nem muszáj sorban vinni,s bármelyik karaktert kiválaszthatod a pálya előtt.
  • mateus33
    #16
    Akkor az alsótestét kell szétzúzni,szóval ha csak lehet oda üss/rúgj,különben nem lesz meg:)
    Amúgy érdemes végigvinni,mert egy csomó csávó meg mód nyílik meg,amivel még több csávót lehet "kinyitni":D
  • Ortopéter
    #15
    Akkor ez lehet.
    Mert át van húzva a lába. kb 22 % nál tartok
  • mateus33
    #14
    Vannak olyan küldetések,ahol pl. a felsőtestét kell leamortizálni az ellennek vagy mondjuk éppen az alsótestét. Egy ütés gomb van,mellé az iránygombot kell nyomni. Ha mondjuk a lefelét nyomod,akkor lábra rúg/üt,ha oldalra,akkor a felsőtestre,míg ha felfelé nyomod az irányt,akkor fejre fog.
  • mateus33
    #13
    Ez hanyadik "pálya"?
  • Ortopéter
    #12
    Én már elakadtam az elején.
    Nem tudom mit kell csinálni. O.K. hogy le kell zúzni az ellent de nem mindegy hogy. Na erre már nem jöttem rá.
  • mateus33
    #11
    Na végre sikerült megcsinálnom mind a 100 küldetést,a 98. volt sztem a legbrutálisabb,megszenvedtem nagyon. Kár,h a single-t végigvittem,bár megnyílt pár mód,amit még végigpróbálgatok.
  • mateus33
    #10
    Háát nemtom,én eddig egyedül nyomtam,és marha jól elszórakoztam vele,pedig van itt még nálam RE4,KingKong,Gun,Burnout meg még pár "nagy név"!
    Én azt mondom,h egy próbát mindenféleképp megér,sztem jó a single rész is!
  • ffxi
    #9
    Asszondják multiban jó csak:(
  • mateus33
    #8
    Végülis stílusban olyan,de nekem ez jött be a legjobban,alig tudtam abbahagyni,pedig mostanában elég sok játékkal előfordult. Amire nekem kell egy játék (kikapcsolódás),arra tökéletes.
    Na meg van sokféle egyéb mód is a "karrieren" kívül,el lehet vele szórakozgatni:)
  • moralosan
    #7
    kicsit Warriors/Crime Life nem?
  • mateus33
    #6
    A grafika bőven elfogadható,sztem szép,az irányítást egyszerű elsajátítani,a zenék szuperek. Kezdetben a főhőst (Brad Hawk) irányíthatjuk csak,aztán ahogy haladunk előre választhatóvá válik egy társ (majd egyre több közül választhatunk),aki segít nekünk,s akár át is vehetjük az irányítást felette. Rengeteg féle harci stílus található a játékban,nem mindenki ugyanúgy verekszik,van aki a KungFu-t nyomatja,míg más a Capoeira-ban jó stb.
    Amint teljesítünk egy "pályát" (mert itt csak lezárt területek vannak,s azon belül kell elintézni az adott számú gazfickót) fejleszthetjük harcosunk különböző tulajdonságait támadási és védekezési téren.
  • mateus33
    #5
    Néhány kisebb kép:


  • mateus33
    #4
    Íme az Urban Reign hivatalos honlapja.
    Amúgy érződik a játékon,hogy benne van a Namco keze
  • Monoton
    #3
    link, képek ?
  • mateus33
    #2
    Mondjuk a 98. pálya eléggé megfogott,nem igazán jöttem még rá,hogy hogy lehet mind2 behemótot legyőzni,na meg kit érdemes társnak választani ellenük. Vki leverte már őket?
  • mateus33
    #1
    Sziasztok! Játszott már vki ezzel a gaméval? Sztem nagyon jól sikerült,élvezetes,bár van 1-2 idegesítő "pálya",pontosabban szólva ellenfél.
    De még így is remek kikapcsolódást nyújt,mivel lehet többen is játszani egy gépen vele.