66
Minden,ami ezzel kapcsolatos.
  • fatsy
    #66
    Sziasztok! Meg szeretném szerezni a játékot.Honnan tudnám megvenni/letölteni?Köszi!
  • mateus33
    #65
    Na szuper;)
    Én a 98. "pályánál" szenvedtem meg,mikor két óriással kellett megküzdeni,előtte meg mikor az egyikükkel,Napalm99-el:)
  • djmassive
    #64
    már megcsináltam 4-szer elkelllet törnöm valamiét alsó testen már a végénél tartok
  • mateus33
    #63
    Mindenkit le lehet verni csak meg kell találni a módját. Én már nagyon régen vittem végig,de annyi,h alsó rúgásokkal próbálkozz,gyakorold mit tudsz csinálni lentre.
  • djmassive
    #62
    sziasztok!!! tudnátok segíteni nem tudom mit kell csinállni a Zach-nél le kell vernem az alsó testét de akár hogyis csinálom nem megy,kösz
  • iguanodon
    #61
    Szevasztok.
    Tudna valaki segíteni?
    Egyszerűen nem tudom előhozni a 2 playeres játékmódot singliben, hiába ütömk be a lkódot semmi.
    .................
    Enter these cheats at the title screen.
    There will be an ! at the left hand corner when cheat is activated.
    Put in cheat again if you want to turn it off.

    (L1, R2, circle, circle, triangle, L2, R1, Circle, Triangle, circle) Two players in story and free modes

    Segítségeteket előre is köszönöm.
  • Fido4life
    #60
    Játszatok a Beatdown-nal nagyon faszványos játék !
  • mateus33
    #59
    BigLuke-ot kérdezd,ő már játszott CO-OPban vele!
  • ffxi
    #58
    Hali! Beütöttem a CO-OP kódot és story-ban elmentunk(felváltva) már a 22-ig és mégsem lehet 2player, hogy lehet ez?
  • Fido4life
    #57
    hát nem sokat kell várni.. :)
  • mateus33
    #56
    Helyes!:) Nem is szabad kihagyni annak,aki kedveli az ilyen stílust!:)
  • Fido4life
    #55
    A Jövő héten meglesz a játék...!!
  • mateus33
    #54
    Thanx,majd kipróbálom!
  • BigLuke
    #53
    A gamefaqs.com-on van egy Urban Reign-es faq, ahol leírja, hogy hogyan kell behozni midenkit:
    erre ni
  • mateus33
    #52
    Itt úgy van,hogy van a pálya,de nincsenek óriás bejárható területek,csak egy bizonyos szakaszon lehet futkározni/bunyózni. De van pl. kocsma,szoba,meg ilyesmik is. Általában 3-4 fószert kell szétütni,de van,amikor köztük van 1 keményebb,vagy csak magában egy keményebb.
  • Fido4life
    #51
    Háthogy van 1 pálya, és mindenkit szétkell ütni, 1-1 főellenséggel fűszerezve..
  • mateus33
    #50
    Nem tudom,hogy mennyire hasonló,mert a Marvel Nemesis-sel nem játszottam még,de sztem próbáld ki;)
  • mateus33
    #49
    Jah,szóval bonyolult volt így elsőre,s nem próbálkoztam többet a bevitellel.
  • mateus33
    #48
    :DDDDD
    Mondjuk az biztos,hogy sok gyakorlással (pl. ha végigviszed a 100 pályát:) sokat lehet fejlődni. Én sajna még nem tudtam kipróbálni,hogy 4en nyomjuk,de biztosan nagyon komoly lehet:)
    Amúgy az összes karaktert hogy kell kinyitni? Mert nekem még 4 hiányzik,s sztem sosem lesznek meg,lehet,hogy egy másik usernévre unlockolom az összeset:)
    Volt vhol egy kód,kipróbáltam,de kicsit bonyolultnak tűnt az alkalmazása.
  • Fido4life
    #47
    NA akkor ezt is megszerezem. Hasonló Mint a Marvel Nemesis ?
  • BigLuke
    #46
    Őszintén szólva egyedül nem volt kedvem nekiállni a játéknak, csak azért szereztem be, mert hallottam, hogy lehet 4-en egymás ellen harcolni...
    Szóval csak beírtam egy kódot, hogy meglegyen mindenki...szánom-bánom, mert mint kiderült, sokkal jobb a játék, mint vártam, megérdemelte volna, hogy végigszenvedjem...nem mintha lenne rá időm, meg helyem a memóriakártyán:)
    Meg meg is tiltották a többiek, hogy játszak vele, nehogy elrontsam a mostani kiegyenlített erőviszonyokat:D
    Még a tutorialt sem nézhetem meg:D
  • BigLuke
    #45
    CO-Operative, vagyis olyan kétjátékos mód, mikor a két ember által irányított játékos együtt, egymást segítve, vállvetve harcol az ellenség ellen;)
  • mateus33
    #44
    Amúgy neked sikerült mindegyik karaktert unlockolni?
  • mateus33
    #43
    Köszi,kipróbálom,ez így még jobban kitolhatja a játékidőt Mert azért más,ha egyedül vagy ha haverral mész végig a küldetéseken.
  • Ortopéter
    #42
    CO-OP és ez mi?
  • BigLuke
    #41
    Hi!
    Nagggyon jó ez a game multiban!!
    Nyomattuk ma 4-en, hát vmi eszement jó volt:D
    Ja, és nem akármit találtam neten:
    VAN CO-OP A SINGLE ÉS FREE MÓDHOZ!
    Csak be kell ütni a "Press start button"-os képernyőn a következőket:
    L1, R2, O, O, háromszög, L2, R1, O, háromszög, O
  • mateus33
    #40
    Az biztos,h van benne 3-4 idegölő "pálya",bár én élveztem azokat is,mert mindig máshogy zajlik a bunyó,sokféle trükk van,pl. van olyan (Napalm99),aki ellen vagy 10-15percig tartott a menet,mivel ált. menekültem előle:))
  • mateus33
    #39
    Belenézek;)
  • Fido4life
    #38
    Gratula..
  • mikeboy
    #37
    Ennek a játéknak köszönhetően tört(em) el a joy(t):D:D:D:DD:D:D:
  • Fido4life
    #36
    A Marvel Nemesis nem érdekel ? Nyitottam neki topikot, és elég jó játéknak is néz ki...
  • mateus33
    #35
    Több csaj is van benne,bár unlockolni kell őket,de helyesek:) Próbáld ki ha lesz rá lehetőséged,én nagyon jókat játszottam vele,ami mostanában ritka nálam.
  • Fido4life
    #34
    Csak ő van egyedül ? Megkéne már szereznem...
  • mateus33
    #33
    Róla egy rajzolt kép:
  • mateus33
    #32
    Az 5. kommentben az első képen ott van az egyik háttal;) De még rakok be ha találok.
  • Fido4life
    #31
    Képet !
  • mateus33
    #30
    Jó kis csajszikák vannak benne;)
  • Fido4life
    #29
    Nah, milyen csajok vannak benne ?
  • mateus33
    #28
    Mondjuk volt már,hogy S-es osztályzatra is sikerült pálya,de amúgy ritka,mert az osztályozás pontozásból tevődik össze,ami magában foglalja a kombók számát,az sem mindegy milyen nehézséget választasz,de a legtöbb pont abból jön,ha minél hamarabb elintézed az ellent.
  • mateus33
    #27
    Tudod van az a Free mód,s az összes pálya 3 szekcióba van osztva. Na azok közül lépj be vmelyikbe,s csináld meg az ott lévő pályákat,ha C vagy jobb besorolást kapsz minden pályán,akkor ad egy karaktert,ha B-t vagy jobbat kapsz mindre,akkor meg még1et:)
    Ezt meg lehet csinálni mind3 szekcióban,én most B-re próbálom kihozni,de van 1-2 nagyon szemét pálya (legalábbis rangsorolásnál).