175
Fight Night Round 3
  • Baelint
    #175
    Mennyi idős a karaktered? Nem kellene már visszavonultatni? :)
  • kistuby88
    #174
    Sziasztok!Olyan bajom lenne,hogy egy ideig fejlődtem,de utána felkerültem a Pro Middlébe és egyszerüen nem tudok fejlődni,el van hízva a karakterem,és csak lefele fejlődik,ha meg eröltetem akkor meg -4eket lép lefele:Tipp???
  • TekkenMaster
    #173
    Hahó!
    PS2-őn játszok vele és a kézikönyv valami olyasmit ír hogy:A pénzen lehet venni fényefektusokat meg különféle belépéseket.(mármint a szorítóba)
    Ez most télleg meg lehet csinálni?És ha igen akkor hogy?
  • Display
    #172
    Vége akkor lesz, ha visszavonulsz. Ameddig a boxoló tulajdonságai megfelelőek addig minden rendben. Egy idő után csökkenni kezdenek és onnantól gyakorlatilag bármikor jöhet egy csúnya kiütés. init ? =)
  • bauer15
    #171
    hello psp-n játszom vele és carrier-ben vége lesz a játéknak valamikor ?
    mert első vagyok már és az ellenfelek folyton "jönnek"
  • svédcsepp
    #170
    Emlékszem anno a ps2öt csak a boksz miatt vettem meg,mivel pc-n nem nagyon találkoztam játszhatóval.Nagyon megfogott a gamma.Haverokkal rongyosra játszottuk és toljuk a mai napig.Megvan mind a 3 része.Szerintem az egy meg a három a legjobb.Az egyben egyértelműen a fizika.Gondolok itt most a homokzsák effektre.(K.O-nál rendesen tisztelik a gravitációt :D)
    Gyártottam/gyártottunk jó pár embert is.Pl a rocky című filmből is.Kisebb-nagyobb sikerrel :)

  • Destydeme
    #169
    THX your advices!
  • Display
    #168
    your welcome! (Ha jó edzőt akarsz akkor mindenképp a 25.000-es csókát válaszd, mert ő a leghatékonyabb ár/érték arányban is és sebességben is. Szerintem a legfontosabb dolgok: power,speed, stamina. Ezeket fejleszd mindenképp!
  • Destydeme
    #167
    Köszönöm a választ!
  • Destydeme
    #166
    Köszönöm a választ,legyen igazad!
  • Display
    #165
    Nem az értékekhez adja hozzá számszerűen, hanem a tulajdonságokhoz. Pl: Egy 20 Power-es kesztyű jelentősen érzékelhető változásokat hoz a pofonokat illetően. Check it!
  • Destydeme
    #164
    Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy amiket veszek ruhákat,kellékeket,azok értékeit miért nem adja hozzá a boxoló értékeihez.Pedig látszik,hogy felvette pl.:az új boxkesztyűt,cipőt.
    Nagyon jó lenne,ha valaki orvosolná a problémám.Köszönöm előre.
    Szerintem qrva jó a game,mindegy,hogy másolt-e a lemez,vagy eredeti.
  • bence19940611
    #163
    Csak úgy!!
  • examinee
    #162
    Igen köszi, már rájöttem , meg hogy nekem hogy kell azt csinálni. Kesztyűvel de amelyik oldara üt azt a kezedet kel jobban felemlni.
    Vágom mi a haymaker!

    Egyetlen egyet nem tudok még... keresztütést hogy kell csinálni? - amivel a stamina felmegy fullra
  • Papesz
    #161
    Akkor hagyja ott a fejét, ha az ellenfél kesztyűvel védi az ütésedet.
  • examinee
    #160
    Asszem kb ugyanaz a problémám mint a #149-es hozzászólás.Milyen blokk? hogy kell csinálni esetleg?:D
  • examinee
    #159
    Az lenne a kérdésem hogy miért van az hogy a kerekterem mondjuk egy nagy ütés után vagy egy kombosorozat után - nemmindig- otthagyja a fejét 2 másodpercre és addig mozgatni se tudom. Kevés a power vagy a stamina vagy mi a gond?
    Tul nagy a testtömeg és az érőm még nem akora? nemtudom-> 80-90-es pontjaim vannak és még mindig ezt csinálja.
    Ötlet vagy esetleg megoldás?
  • Istencsászár
    #158
    Minek hozzá?
  • bence19940611
    #157
    helló! ehhez a játékhoz van cheat?Mér én nem naon találtam hozzá, ha van akkor írjatok már pls pár oldalt! Előre is köszi
  • Winz
    #156
    F.N.R.3 PS2-es és a PS3-as szoftver között mi lesz a különbség?(leszámítva a szebb grafikát)
  • brodix
    #155
    HI!!!
    Nem tudnátok átküldeni a ptc-fnr3.r38-at?(Ha torrentben töltöttétek le)
  • Skynet
    #154
    Valakinek niccs vmi tipty hogy honnan lehet beszerezni a fight night 1-et?
    A demo-ja aapján sokkal jobb mint a 2 vagy a 3.....
    A kiütések életszerűbbek és a vicc az hogy a grafika is mérföldekkel szebbnek tűnik...
  • BJB
    #153
    Valaki nem tudja honnan tudnám leszedni a game zenéit?
  • Ogrus
    #152
    Az egy blokk volt az ellenfeled részéről.Nagyon hasznos,csak nehezen kivitelezhető.
  • Papesz
    #151
    Ha megvan a játék, akkor tudhatod, hogy van.
  • Crazy Mate
    #150
    Megvan a játék,de van benne olyan hogy valamiféle edzés?Pl boxzsákot ütünk vagy valami?
  • testerlnx
    #149
    Azt honnan lehet tudni, hogy mikor fogy el a "lendület"-e a boxolónak? Volt hogy RoyJones Jr-el voltam, és az első (egyenes) ütés utána leejtette a kezét mikor nem találta el az ellenfelet, és 0,5 mp-ig úgy maradt... Azt hidtem a falhoz vágom a gamepad-et :(
  • John Cena
    #148
    én is de bazott jó zenék vannak az már igaz!!!
  • Fyrex
    #147
    LimeWire-t javaslom...

    haggyuk a warezt
  • BJB
    #146
    Estleg nem tudsz mondani pár torrent oldlat(már néztem az isohunt-ot, torrentportalt)???
  • Fyrex
    #145
    Limewire, DC++, torrent stb.
  • BJB
    #144
    Nem tudjátok honnan lehetne letölteni a játék zenéit???
  • John Cena
    #143
    asszem adapter ahogy a PS2-nél de NEM BISZTOS + 1-2 telepítő cd!
  • Atkamon
    #142
    Ahhoz mi kell, hogy XBOX-on Online tudjak játszani? Persze az internetkapcsolaton kívűl.
  • John Cena
    #141
    REMÉLEM!
  • John Cena
    #140
    szentem következő részekben :D:D le lehet ütni a bírót:D
  • dbb
    #139
    Szevasztok,Én is Xbox 360-on tolom és nekem nagyon bejön igaz itt is nagyon könnyü nyerni, de a grafika az szenzációs és ehez alapból a remek hangulat,játékmenet.Bár a bíró még mindig hiányzik meg a rendes bemutatása Michael Buffer-rel:)
  • testerlnx
    #138
    Én XBOX360-on
  • Atkamon
    #137
    Ja, én XBOX-on tolom!
  • John Cena
    #136
    ja amúgyPS 2 tólom!!