58
megszűnik az adó
  • desigo
    #58
  • BIZ0906
    #57
    http://radio.peetandcook.hu:8000/listen.pls EXDEEJAY!
    Ez is cool
  • Fido4life
    #56
    Game Fm a legjobb :)
  • Bitke
    #55
    Hello !!!

    Valaki tudna egy olyan helyet adni ahhonét deejay-s adásokat tudnék leszedni ???
  • Gerygrey
    #54
    Hát nagyon nem, szerintem a Roxy és a Rádió 1 az ország két leghitványabb adója :(
  • desigo
    #53
    Napközben kapcsolgatok a Roxy és a Rádió 1 között.

    Hát nem az igazi egyik sem:(
  • MrTressy
    #52
    Köszi szépen a linket szerencsére vannak jómunkásemberek akik segitenek megoldani azok problémáját akik nem laknak balaton közelben vagy nincs netelérésük a melóba de mégis szeretnének hallgatni BéresZoo-t.
  • hallgatóka
    #51
    Sziasztok! még mindig nehezen viselem a DeeJay hiányát, és bár jó a vakációZOO (most is éppen töltöm a www.szupepe.hu-ról, köszi Maniac) de hiányzik a régi feeling, a dögös zenék, az Úr hangja és a többi rovat... Ezért kérnék mindenkit akinek vannak felvételei DeeJay-s Béres Zoo adásokról (amik nincsenek fenn a reklamblokk.hu-n), hogy ossza meg velem. Természetesen nem lennék hálátlan...
  • apS
    #50
    9h-től amíg a nap a csúcsra ér..

    és 1 up arminnak ;)
  • desigo
    #49
    pöpec:)
    hánykor vannak?
  • apS
    #48
    Ha valakit érdekel még akkor lehet online halgatni a balatonradiot azaz zooékat...
    http://www.balatonradio.hu
  • BIZ0906
    #47
    http://powerfm.hu/ ott "Dance FM és ott adás" tiszta Dee Jay zenék !!! Tök cool!
  • Gerygrey
    #46
    Nekem is megvan MP3-ban, Zoo hozza a formáját :) Bakikóla rullz
  • desigo
    #45
    Leszedtem az utolsó napot. Két és fél giga.Most lesz mit hallgatni napközben a kocsiban:)
  • BIZ0906
    #44
    ja. de talán lesz valami. reménykedni már csak lehet, nem?!
  • Gerygrey
    #43
    Jah, de én meló közben hallgattam eddig a Deejayt, és hozzátartozott a munkarendhez délután Mixklub aztán Zoo, stb és olyan jó érzés volt meghallani Zoo hangját mert az azt jelentette h mindjárt go haza... Ma, az első Deejay mentes munkanapom igen siralmasan lassan telt el, és 4x kellett végighallgatnom a Gzőzike brancs új számát este meg azt a g**i jáksót nem lehet elviselni :( Kutya világ jön...
  • desigo
    #42
    pöpec a rockford mélynyomó az oldalon
  • BIZ0906
    #41
    Inkább IDE ! katt !
  • BIZ0906
    #40
    Őőő ja. Ezért hallgatom csak a zenét
    KATT ! erre ez a http://powerfm.hu/-n van és ők is sajnálják a Dee Jay-t és játsák a zenéiket is ám egész jó de csak onlinen fogható !
  • Lazarus
    #39
    Végigtekertem FMen... siralmas
    Roxy-n tényleg mennek egész jó számok, de ezt a "műsorvezető" hülyegyereket nagyon nem veszi be a gyomrom. Az összes jópofizó peszélgetősó olyan erőltetett mintha papírról olvasnák. Vissza a Deejayt!!! :,(
  • BIZ0906
    #38
    Még valami. Azért a mostani Roxy-n legalább adnak Dee Jay-s számokat és ahogy egyszer-kétszer hallgattam türhető. De ha meghalom a olvasztott cukrot átváltok az mp3-ra aztán megnézem hogy mi meg és ha Dee Jay-s számot hallok akkor hagyom. Hát ez van SAJNA ! GOOD DEE JAY !
  • desigo
    #37
    Ma kocsiban nem volt mit hallgatni csak cdt:(
  • Pluskast
    #36
    Ja egyébként az olsz Deejay az egyetlen ahol most online-ban tudok B-Sied-ot hallgatni.
  • Gerygrey
    #35
    Én szerettem régen a Roxyt, de manapság hallgathatatlan. A Deejay-re sem tudom őszintén azt mondani hogy jó zenét ad, de legalább kevésbé rossz mint a többi. Legalább a roxy/rádióeggy (csak igazi gagyi sláger megy) adókkal ellentétben nem Pussycat dolls meg Sugagabes meg Oláhibolya/Caramel és társai stílusú zenéket nyomtak napi 24 órában, egy-egy számot napi 8x leadva. Na meg pl Béres Zoo, nyomába sem érhet a suttyó erőltetett jáksó. Szóval kár érte, a fejem verem a falba ha mostantól Danubiuszt kell hallgatnom napi 14 órában a munkahelyemen

    Amúgy jól mutatja a nyugat és magyarország közötti színvonalkülönbséget hogy Olaszban a Deejay a leghallgatottabb, itt meg a [nemmondom milyen mert büntipont lenne] Sláger...
  • Petka
    #34
    Nos ennyi volt :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  • Lazarus
    #33
    Csak miattuk hallgattam, meg a zenék is jók voltak szvsz bár nem túl változatosak
  • Lazarus
    #32
    Béres és Nyalaka mennek a Balaton rádióba :(
  • BIZ0906
    #31
    sok lesz ám úgyhogy lesz mit unalomig hallgatni :-D KING THE RÁDIÓ DEE JAY !
  • BIZ0906
    #30
    http://www.reklamblokk.hu/deejay/
  • Pluskast
    #29
    Még fenn lesz 1-2 adás onnan ahonnan ezt leszedted
  • desigo
    #28
    egy két adás...
  • desigo
    #27
    Ma éjfélig vannak és annyi...:(
  • Pluskast
    #26
    B Side-ot én is nagyon szerettem. Amikor csak volt időm halgattam. Most, hogy nem lesz nem tudom hol fogok tudni ilyet hallgatni. Tegnap este mondta Zizi a végén, hogy nem is tudja, hogy honnan lehet szerezni ilyen stílusu zenét. Nagyon nagy kár.....

    UI: Ha valaki esetleg tud akkor plíz, plíz, plíz mondja meg vagy privizzen rám!!!
  • desigo
    #25
    Ma van az uccsó nap...
  • BIZ0906
    #24
    Ameddig jobb nincs....
  • desigo
    #23
    Hááát
    Itthon netrádió
    Kocsiban meg mp3
    amúgy meg roxy (jobb híjján)
  • BIZ0906
    #22
    Kár értük a Roxy(régebbi) után ide menekültem és azóta King volt de ennek is vége. Most mihez kezdjünk ???
  • desigo
    #21
  • bbone
    #20
    B Side-ot szeretem. remelem lesz meg az is valahol.
    es szerintem a delutani show sem rossz.:U
  • Petka
    #19
    Hát igen én is sajnálom. Utolsó I Love Deepet fogjuk ma hallani :(