18
  • user1991
    #18
    Szerintem nem rosz film de az első része sokal jobb!!!!!!!!
  • Vérusz
    #17
    Nekem az első rész jobban tetszett, de azért ez is Qrva jó volt!
  • tomoman182
    #16
    szentem lazán volt olyan jó mint az 1 és moziba sokkal jobb megnézni mint otthon.Én először a moziba utánna itthon láttam és össze se lehet hasonlítani az élmény legalábbis ennél a filmtipusnál.
  • Yoz
    #15
    Mivan vazzzee hülyeee vagy???
    Sanyiii vagyoook!!!
  • Atyus
    #14
    Az kétségtelen, hogy nem tett jót a filmnek, hogy idő elött kikerült egy nem teljesen kész változat a netre, de ez úgy látszik egy magyar sajátosság.
    A film sokkal jobb is lehetett volna, ha nem elcsépelt poénokkal lett volna teli, mert sokmindent ki lehetett volna hozni a filmből. Sajna több helyen leül a film, s eszbe kapok, hogy moziba ülök,ami nem jó jel.
    Ettől függetlenül remek operatőri munka, a színészek is általában igen jól alakítanak, néhány igen remek poén is található a filmben, csak a forgatőknyv ne lenne olyan, amilyen..
  • god25
    #13
    ennyit arról, hogy mennyi kárt okoznak a letöltők!!!
    Mindenképp' elmegy az, aki egyébként is elmenne!
    Én is letöltöm a filmeket, de elmegyek megnézni!
  • mousee
    #12
    Te, mennyire vagy túsz? Sört eléred??
    :D:D:D:DD
  • 5i
    #11
    Summa summárum: minden hibája ellenére (mert azért van neki) talán az első olyan magyar film, aminek a folytatása van olyan jó, mint az első rész.
  • 5i
    #10
    Azért itt is vannak király poénok:

    "Mennyire vagy túsz, Lali? Sörhöz hozzáférsz?"
    "Van alkoholmentes söröd, Lali? Akkor dobd ki a picsába és adj egy rendeset!"

    És amit az a részeg magánszámként előad, fantasztikus!!!
  • kandeláber
    #9
    Mivel a 120 ezer országos adat, a 62 meg budapesti.

    Ügyes reklám volt a készítőktől ez a "letöltés botrány". Ők nagyon jól tudják, hogy a mozis nézettséget nem befolyásolja érdemben a letöltés, kivéve, ha ebből botrányt kavarnak, ami egy csomó plusz nézőt vonz.
  • CeleronMaster
    #8
    nagyon jó kis film, első nekem is jobban tetszett, ebben nagyon sok erőltetett poénszerűség volt, összevetve még mindig nagyon állat film, de az elsőt sohasem fogja felérni senki....ne legyen igazam:)
  • ropi21
    #7
    azért elég sok helyen botlottam bele plakátba... ja, amugy le is szedtem meg tegnap meg is néztem moziba szal ennyit a "aki letölti nem nézi meg" elméletről
  • picipetike18
    #6
    Az egy is gagyi volt
  • 5i
    #5
    Szerintem pedig a marketing része volt a verzió kiszivárogtatása. Így mindenki erről beszélt, nem kellett fizetni a reklámpercekért.
  • ropi21
    #4
    tegnap még 120ezerről szólt a fáma..
  • MolniGee
    #3
    Nekem is jobban bejött az első... ezen majdnem elaludtam.
    lehet moziban kellett volna nézni? :D
  • dia
    #2
    Gratulálok nekik. Az utóbbi 2 hétben 10 zsebkendőt sírtam tele szegények miatt mert a csúnya warezesek bűnözők letöltötték a filmüket és mekkora kár érte őket.
    Elmegy a picsába az egész hazug filmipar
  • rudiking
    #1
    Örülünk neki de asszem el kell ismerni hogy az 1 fantáziadúsabb, ötletesebb volt!