1891
Mi is ez, hogyan kell használni?
  • Frencsy
    #1850
    Sziasztok! :)

    2016 májusban kaptam 1300,- forint helyett téves utalás miatt 1300,- Eurót munkadíjként/már legalább egy éve folyamatosan érkeztek kifizetések ettől a cégtől/, amit sajnos későn vettem észre és átutaltam a bankszámlámra! Másnap szólt a takszövben az egyik alkalmazott, aki a szomszédasszonyom, hogy tisztában vagyok-e azzal, mennyi pénzt kaptam! Mellesleg Ő tudott mindig az utalásaimról és igencsak elcsodálkozott! Mondtam Neki ezt azonnal utaljuk vissza! Igenám, de csak két részletben lehetett utalni. Közben pedig már megérkezett a Paypalomra a cégtől a visszahívás, és zárolták a számlámat! Eltartott egy kis ideig, míg újra használhattam. November 21-n megint nem kaptam meg a soron következő kifizetésemet azzal az ürüggyel, hogy túlléptem az éves 630.000,- ft limitemet verifildként, és a pénzmosás blabla szövegükkel írták, hogy felülvizsgálat szükséges! Bemásolom ide, ha nem bánjátok természetesen magyarra fordítva. Követtem a tanácsukat, mentem a resolution centerre, aztán sem a limitre, sem a "várok válasz"-ra nem engedett kattintani! Végül kattintottam az "Elhatározás"-ra, ott megköszönték az adatszolgáltatásomat, vagy mi a bánatot/ami ugye nem történt meg/! Azóta sem férek hozzá a 17.700,- forintomhoz, és próbáltam nekik leveleket irogatni, sőt megírtam a cégvezető paypal emailcímét is, amit Ő maga irt meg nekem, hogy keressék meg ezek! Megint a szokásos sablonszöveg az ügyfélszolgálattól, és semmi nem történik! Most már Skryll-re kérem a kifizetéseimet, de oda meg jövő hónaptól már nem fog a cég utalni! Szerintetek mit tudnék még tenni, hogy újra aktív legyen teljesen a fiókom?

    "Nemrég Ellenőriztük fiókját, és további információra van szükségünk a dolgára, hogy lehetővé teszi számunkra, hogy folyamatos szolgáltatást. Amíg tudjuk gyűjteni az információkat, a hozzáférést az érzékeny fiókfunkciókat korlátozott lesz. Szeretnénk visszaállítani a hozzáférést a lehető leghamarabb. Elnézését kérjük a kellemetlenségért.

    Miért van a fiókhoz való hozzáférés korlátozott?

    Az fiókhozzáférése korlátozott, a következő ok (ok):

    November 21, 2016: Megkaptad € 2500 vagy több teljes kifizetések a PayPal számla ebben a naptári évben. PayPal törvény írja elő, hogy megfeleljenek az Európai Unió pénzmosás elleni szabályozás információkat gyűjt az ügyfelek, amikor eléri ezt a határt. Amíg meg nem ad a szükséges információk fiókja korlátozott lesz. Ön nem lesz képes küldeni vagy visszavonja a pénzt a PayPal, de akkor is képes a kifizetések fogadására. Kérjük, látogasson el a Resolution Centre további információt, hogy mit kell tennie. Ha PayPal korlátozza egy fiókot, a források lehet tartani, amíg meggyőződtünk róla, az azonosítás, mint egy felhasználói megállapodást."

    "Hogyan érhetem el, hogy figyelembe hozzáférés helyreáll?
    Ez általában elég könnyű vigyázni a dolgok, mint ez. Az idő nagy részében, csak kell még egy kis információt a számla vagy a legújabb tranzakciókat.

    Hogy segítsen nekünk ezt, és hogy megtudja, mit lehet és mit nem lehet csinálni a számla, amíg a probléma megoldódott, megy a Resolution Center .

    Meg fogjuk vizsgálni az Ön által megadott adatokat és e-mailben, ha további részletekre van szükségünk, vagy ha a számla vissza a normális.

    Ha elvégezte az összes lista elemeket, az ügy felül kell vizsgálni az egyik Fiókszakértők. Küldünk Önnek egy e-mailt a felülvizsgálat eredményének."


    Kezdje a korlátozás felülvizsgálatát
    Dátum Limited Kötelező válasz Állapot Akció
    November 21, 2016 Lift határok EU előírások megkövetelik PayPal gyűjteni, vagy erősítse meg bizonyos fiók adatait. Várok a válaszodra Elhatározás
    PayPal esetekeBay esetekMi ez? Kattintson a "eBay esetek" megtekintheti a esetek, hogy nyitottak az eBay Resolution Center. Kattintson a "PayPal esetek" megtekintheti a PayPal esetben.
    Letöltés Resolution Center esetismertetés
    Kilátás: kiválasztása a legördülő újratölti az oldalt

    search
    megtalálja
    A másik fél Case ID Ok Összeg Nyitott Állapot Utolsó frissítés Akció
    - Nem kell olyan ügyek -
    A megjelenített eredmények fent az elmúlt 180 napban. Tovább a Case Report kíván eredményeket 180 napon túli.

    Na ezt lehet hogy most jól összezagyváltam, de hátha Ti ki tudtok rajta igazodni és nagyon örülnék a segítségnek!
  • cylontoaster
    #1849
    Nem vagyok nagy paypal guru, de mivel más nem válaszolt, talán tudok segíteni. Ha hülyeséget mondok akkor majd kijavítanak :)

    A paypal 21(?) napig zárolja az átutalást követően a pénzt, szerintem ezt látod ott. Magyarul az eladó megkapja a pénzt, így látja hogy te kifizetted, és elküldheti az árut, ugyanakkor nem fér hozzá, nem költheti el, így ha mégse küldi el/rosszat küld stb, akkor van rá módod, hogy visszakérd a pénzt. Ha elkölthetné kapásból, akkor ugye nem tudják garantálni hogy van a számláján elég pénz, ahhoz, hogy visszakapd amit küldtél.
    Magyarul a buyer protection miatt, teljesen természetes, hogy zárolt (még) az összes, és neki el kell küldenie az árut.

    Full kezdő eladó, hogy ezt eddig nem tudta, vagy én látom rosszul a problémát?
  • Zsoxx
    #1848
    A címsorban megjelenik az URL mellett a zöld lakat, ha a https://www.paypal.com -ra mész?
    Vagy pl. itt? https://netbank.erstebank.hu
  • Apranax
    #1847
    Ugyanaz...:(
  • csaba90
    #1846
    Sziasztok!
    Van egy nagy problémám remélem tudtok segíteni, szóval:
    Vettem egy terméket egy eladótól, elutaltam neki a pénzt de
    Probléma a következő:
    Az eladó megkapta ugyan a pénzt, megjelent a számláján, de mégsem tud hozzá férni.
    nem jelenik meg a Paypal Balance rész alatt ahol a rendelkező összeg van neki, hanem alatta jelenik meg az összeg amit küldtem neki 94$ (hozzá teszem 99$ küldtem neki) és azt írja hogy on hold
    Tehát a számlán lévő összeg alatt jelenik meg azaz összeg amit küldtem
    94$ ON HOLD
    ebben a formában.
    Következő a probléma, hogy Ő addig visszatartja az árut amit vásároltam mert hogy nem kapta meg a pénzt.
    Jött egy e-mail hogy igazoljam vissza, visszaigazoltam hogy mindent rendben megkaptam, hogy nála legyen a pénz.
    De a pénz ugyanúgy ott csücsül a számlája alatt és nem tudja használni, tehát ott van de mintha mégse.
  • Zsoxx
    #1845
    Másik böngészővel?
  • Apranax
    #1844
    Sajnos ugyanaz a helyzet....:(
  • ACE
    #1843
    böngésző címsorába simán írd be hogy paypal.com és [Enter]
    vagy https://paypal.com
    Utoljára szerkesztette: ACE, 2017.01.15. 09:40:23
  • Apranax
    #1842
    A válasz ismét :Access Denied

    You don't have permission to access "http://www.paypal.com/" on this server.
    Reference #18.16977968.1484427372.415d16c8

    Utoljára szerkesztette: Apranax, 2017.01.14. 21:57:31
  • Zsoxx
    #1841
    http-s címről nem is fogsz tudni, csakis https-el.
  • Apranax
    #1840
    De a kérdés adott: Miért nem tudok itthonról belépni?Két gépen is próbáltam,de a szerverre hivatkozva be sem enged... Másik gép,másik IP. címen működik...

    Utoljára szerkesztette: Apranax, 2017.01.14. 21:36:19
  • Apranax
    #1839
    Ezek után Én sem..
  • Zsoxx
    #1838
    És biztos vagy benne, hogy a Paypal küldte? Mert én nem...
  • Apranax
    #1837
    A Paypal küldött egy levelet,arra kattintottam rá..Jelszóváltás megtörtént másik gépről és másik szerverről...
  • Zsoxx
    #1836
    És hol láttad azt a logót?
  • ACE
    #1835
    Akkor egy gyors jelszóváltoztatás, bankkártya törlés lehet hogy ráférne...
  • Apranax
    #1834
    Sajnos nem tudom...Ahol láttam a logót ott kattintottam és be is tudtam lépni...most már nem..
  • Apranax
    #1833
    Hááát...Úgy meg nem jeleníti meg időtullépés miatt....
  • Zsoxx
    #1832
    Talán próbáld http:// helyett https://-el.
  • Apranax
    #1831
    Ezt irja ki :Access Denied

    You don't have permission to access "http://www.paypal.com/signin?" on this server.
    Reference #18.b6710617.1483992807.43fc93bf
    Nem tudom,más gépen be tudok lépni másik helyről....
  • Zsoxx
    #1830
    A Paypal.com beírásával mentél az oldalra, vagy valami spam levélben kattintottál egy paypalosnak látszó linkre, és úgy?
  • fonak
    #1829
    Nem tudom, én be tudok lépni.
  • Apranax
    #1828
    Sziasztok.A Paypal-ra miért nem tudok belépni? Idáig mindig ment most azt írja ki hogy ezen a szerveren nincsen jogosultságom belépni...?
    Köszönöm..
  • bardocz
    #1827
    Valaki segítene refundot csinálni? Egy csomag nem jött meg, vissza küldték az usa-ba, usps a szállító, és sehogy se tudok nekik mailt írni, mert ahhoz amerikai cím kéne...
    Rámegyek az activity fölre, ott kiválasztom az adott tranzakciót, de utána meg semmi. Rámegyek az " eligible for Buyer Protection." linkre, de egy sefülesefarka oldalra vezet.
  • ladislaw72
    #1826
    Sziasztok!

    A következő problémával szeretnék hozzátok fordulni.
    A PayPal nem fogadja el a bankszámlaszámom (csak kártyát tudtam regisztrálni),mert már hozzá van rendelve más felhasználóhoz.
    Az én lennék,ugyanis volt nekem régebben PayPal fiókom,de oda már nem tudok belépni,hogy töröljem a bankszámlaszámot róla,vagy azért mert rosszul emlékszem a jelszóra,vagy mert már törölték a fiókom,ami lehet,mert kaptam erről tőlük még tavaly mailt.hogy zárolták.Ugyanazzal az email címmel tudtam új accountot nyitni,úgyhogy gondolom törölték,de akkor a bankszszám miért nem" törlődött" náluk?
    Mit lehet tenni ilyenkor?Írjak nekik?Nem szeretnék új bankszámlát nyitni emiatt.

    Köszi a válaszokat!
  • Aramir
    #1825
    Fizetéskor át kellett volna állítanod, hogy a balanszodról szedje le a pénzt, ha nem abban a valutában lesz a fizetés, ami a balanszon van, akkor a kártyáról szedi le elsőként a pénzt a rendszer, illetve ha meg egyezik a két valuta, akkor a balanszról szedi le elsőként, ha meg kell, akkor kipótolja a kártyáról.
  • Kratos86
    #1824
    Sziasztok!
    Olyan problémám van hogy vettem egy terméket dollár értékben és a Paypal egyenlegem nem változott! Megnéztem az E-bankomat és ott pedig láttam hogy levonták de a kártyáról nem a paypal számláról! Ez miért történt?
    Lehet az az oka hogy a paypal egyenlegem nagyobb részt csak euro valutát tartalmazott? mert forint valuta az jóval kevesebb volt mint a termék ára.
  • ACE
    #1823
    Elvileg itt tudod beállítani. Az egyes bankkártyák mellett van olyan, hogy Conversion options, az alatt kell kiválasztani, hogy "Bill me in the currency listed on the seller's invoice." és akkor a bankodtól valutába vonja le az összeget, és a bankod váltja át.
  • overseer-7
    #1822
    "Ez azért is szar mert csak Forintban tudsz utalni, így fizetésnél a paypal lehúz a valuta konverziós költséggel és általában szarabb árfolyamban is számol. "

    Erről már olvastam én is korábban..
    nincs erre valami megoldás?.. hogyan kell beállítani, hogy ne a lehúzós paypal konverzió szerint történjen a fizetés, hanem olcsóbb forint -> dollár vagy euro rátával?
  • Zsoxx
    #1821
    Refunddal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Kaptam refundot egy cégtől, de a walletem üres, illetve a bankszámlán szerepel ez az összeg, de mint terhelés. Már 2x írtam a Paypalnak, de nem nagyon akarnak válaszolni, hogy hol a pénzem.
  • tomika810613
    #1820
    Sziasztok!

    Átalakult a Paypal...
    Hová lett a Merchant Services menü Website Payments része????
    Csináénom kéne egy fizetési gombot nem tudom hol kell...
    Tud vki segíteni?
  • ACE
    #1819
    Butusok, számláról csak úgy tudnak pénzt levenni, ha bankkártyával veszik le, annak meg meg kell adni az adatait. Ha az jó, működnie kéne, Maestro kártyával is. A másik megoldás az utalás (Top-Up), a bankok általában banki nyitvatartási időben teljesítik az utalásokat. De nem levonnak, hanem neked kell egy megadott számlára megadott közleménnyel utalni, és úgy kerül a paypal egyenlegedre a lóvé. Ez azért is szar mert csak Forintban tudsz utalni, így fizetésnél a paypal lehúz a valuta konverziós költséggel és általában szarabb árfolyamban is számol.
  • bardocz
    #1818
    Én ilyennel nem nagyon találkoztam még.
  • Papa01 #1817
    Ezt most olvastam a Steam topikban:

    -Ebay-en ha paypalt hazsnálok, akkor a paypal automatikusan leveszi a számlámról a pénzt, és úgy fizet, én direktbe még soha sem töltöttem oda pénzt.

    -Ez valóban így van, de ebben azért akad két bökkenő is:
    - Este 8 után már nem tudsz vásárolni PayPal-on, mert a bank ilyenkor nem tud pénzt utalni rá, csak 8:00-20:00 között.
    - Ugyan ez vonatkozik a hétvégére is. Csak hétköznap tud a bank utalni pénzt a PayPal-omra.

    Persze ez nálam van így (UniCredit bank), más bank lehet este 8 után és hétvégén is utal pénzt, de nem hiszem, hogy nagyon lenne ilyen Magyarországon.

    Lehet ez lenne a gond?

    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2015.11.29. 16:03:19
  • Papa01 #1816
    Köszi, meglátjuk! :)
  • bardocz
    #1815
    Nem tudom. Nekem még amikor a bankszámlát csináltam az unicreditnél valami 5000 volt a kártya. Mondjuk nekem a paypallal sose volt gondom, amikor használtam, simán levette a pénzt.
  • Papa01 #1814
    Rendben megkérdezem azt is, köszi az infót. Szerinted egy ilyen cseréért sokat elkérnek?
  • bardocz
    #1813
    Matercard-ra nem tudod? Nekem az van, csak ott kel paypal-t használnom, ahol mást nem is engedne.
  • Papa01 #1812
    Ok, lehet h VISA kártyára cserélem ezt a Maestro-t. Alapból nem is lehet ezzel a ******* vásárolni a neten.
  • ACE
    #1811
    Kérdezd meg a K&H-t, mert mostanában bevezettek pár hülyeséget. pl. hogy Paypass-os fizetés csak 5 alkalommal lehet, utána mindenképpen PIN kódos azonosítást követően lehet csak újra használni a paypass-t ismét 5 tranzakcióig...