549
Tőzsde - Befektetések etc
  • morphius84
    #429
    Mi alapján léptek be egy új pozícióba? Hírek vagy inkább a grafikonok, gyertyák olvasása, esetleg indikátorok? Kinek mennyi az átlagos kereskedési idő? :)))
  • Siluro
    #428
    Szerintem jó ötlet, bár ha jól tudom, akkor vannak már ilyenek. Pl az X-Trade Brókernek. De ha úgy nézzünk, akkor a piacból sosem elég. :))))
  • morphius84
    #427
    mit gondoltok egy twitter vagy esetleg egy facebook oldalról? megosztani naponta a kereskedésekről infókat, várható árszinteket stb? kezdőknek jó lenne kicsit a kezdéshez sztem :))) pár olyan ember kellene csak, aki tisztában van a napi dolgokkal.
    10ezer embert tudok szerezni sztem hamar a fb oldalhoz :)))
    ti belevágnátok?
  • morphius84
    #426
    ennek mi köze van a tőzsdéhez? am gondolom vmi piramisjáték ez is XD
  • fannika02
    #425
    http://kmdholding.com/hufstld
  • fannika02
    #424
    Két fiatal magyar vállalkozó egy forradalmian új rendszert hozott Neked létre azzal a céllal, hogy megtehesd végre azt, amit igazából szeretnél: szabadon élni, minden kötöttségtől, munkahelytől és anyagi problémától mentesen.

    ... vagy azt gondolod, hogy ez csak keveseknek adatik meg? Tegyél most egy próbát!

    Mert ez az új rendszer mára futótűzként terjed az Interneten, és ennek köszönhető az is, hogy most Te is kaptál egy meghívót! Adj nekünk mindössze 2 percet, hogy megmutassuk: ebbe most Te is nagyon könnyedén belevághatsz. Mi már mindent előkészítettünk a számodra.

    És ez garantáltan nem a szerencséden fog múlni, hanem csakis Rajtad! Csak Rajtad!

    Az oldal megtekintéséhez kattints gyorsan erre a linkre:
    http://kmdholding.com/hufstld

    Előre is köszönjük, hogy megnézed weboldalunkat:

    Levente és Tamás
  • sirdond
    #423
    Érdekes
  • morphius84
    #422
    nekem ez a hét eddig 256,6 pip :)))) csak €/$-ból! volt még egy G/U is, az 84,2 pip.
    ha jók az infók, akkor március közepére 1,19 lehet €/$ :)))
  • Siluro
    #421

    Remélem most sikerül. :)
  • Siluro
    #420
    EURUSD 1.30940
    Forduló kilátásban!
  • morphius84
    #419
    még időben kiléptem, nem lettem sokkal gazdagabb, de azért hozott vmennyit ez a nap is :))))
  • morphius84
    #418
    eur/aud long, gbp/usd, eur/usd, arany és ezüst sell a mai nap, eddig pozitívban van minden :)))
  • Siluro
    #417
    Technikai alapon lehetséges az 1.3300 és a további emelkedés, eléggé tágul a csatorna szája. Azért vigyázva vedd fel a pozíciódat, mert fundamentálisan fordulhat a kocka és visszatérhet a közönség a No1 tartalékdevizához.
  • morphius84
    #416
    Még nyitottam mai nap ezüstre is longot, most zártam le mindent :)))) 72% a teljes tőkére ez a hét :D
    €/$ 1,3300 következik hamarosan szerintetek is?
  • Siluro
    #415
    Kicsit drágábban vetted, de tartásra ajánlom.
  • Palinko
    #414
    long
  • morphius84
    #413
    Valakinek van vmi elképzelése a hétre arannyal kapcsolatban?
    Tegnap long nyitásom volt 1675,1 és 1669,9-nél, mert 1690 fölé vártam az árat, de benn maradtam vele, most is rányitottam shortba ugyanannyit, hogy védjem a tőkémet XD
    Tud vki esetleg jobb megoldást a jelenleginél? Így helyben járatom csak :/
  • Siluro
    #412
    Mi a véleményetek a csütörtök pénteki OTP rallyról? Nyíltak a határidős pozik is, jó végre ilyet látni. :)
  • hungary27
    #411
    Köszönöm!
  • Siluro
    #410
    Alapvetően egy bróker vizsga szükséges mindenek előtt.
    Viszont ami megkülönbözteti a hozzáértő sikeres brókert a mezei brókertől:
    - Közgazdasági végzettség (vállalkozási, pénzpiaci, banki-pénzügyi szakirányú ismeretek)
    - Nagyon erős angol nyelv ismeret (a CNBC illetve a Bloomberg tv -t ne csak nézd, értsd is, tehát szakmai nyelv ismeret)
    - Gazdaság történelmi ismeretek (a múlt eseményeiből nagyon jól lehet építkezni)
    - Minimális pszichológiai ismeretek (igen, kell, hogy tudd kezelni az ügyfeleidet, megértsd a piacon részvevők magatartását, valamint saját magadat azért, hogy el tudd viselni, hogy ha egy rossz pozícióba ragadtál.
    - Végül, ami bár tiltott, de jelentősen megkönnyíti a munkádat, széles ismeretségi kör bankokból, illetve tőzsdére bevezetett cégek dolgozói közül.

    Hogy ha ezek megvannak, akkor gondold át újra, hogy képes vagy e úgy élni évekig, hogy a munkáddal kelsz, fekszel, élsz és álmodsz.

    Sok sikert kívánok!
  • hungary27
    #409
    Köszönöm.
  • Palinko
    #408
    itt nézz szét
  • Láma!
    #407
    ez csak magánvélemény, lehet hogy rosszul gondolom, de ez változó... bárkiből lehet bróker, viszont nem csodálkoznék ha kiderülne hogy a nagy részük közgázt végzett.
  • hungary27
    #406
    Üdv! Lenne egy kérdésem. A brókereknek milyen végzettségük van? Csak érdekelne. :D
  • MaxPayne
    #405
    ok thx
  • Láma!
    #404
    olvass vissza a topikban, és palinko által linkelt könyveket forgasd át alaposan.
  • MaxPayne
    #403
    Hali, szeretnék megtanulni tőzsdézni... tudtok linkelni egy kis infót hogy hogyan is kell kezdeni és egy kis alap infó kellene hogy betekintést nyerjek az egészbe, ja és mennyi pénzel érdemes kezdeni?
  • rooney8
    #402
    értem, köszi :)
  • Siluro
    #401
    Hosszú távon a dollár erősödni fog, jelenleg kis fellélegzés tapasztalható a piacokon a forint körül, ami részben az alapkamat emelésnek köszönhető, de ez se tart örökké. Most egészen olcsó a dollár is a forinttal szemben, azt javaslom, hogy vásárolj bátran.
  • rooney8
    #400
    hali
    remélem jó helyen járok... szerintetek a közeljövőben fog erősödni a forint a dollárral szemben? külföldről vennék dolgot és hogy így meggyengült a forint, jó pár ezerrel drágábban tudom megvenni a dolgokat, mint régebben. előreláthatólag milyen irányba mozdul el a forint?
  • Nufy
    #399
    Csak azokat a fájlokat kaptam meg amit be kell illeszteni az MT4\experts\ mappába
  • georgesmatyas
    #398
    C:/run WallStreetForexRobot.exe
  • Nufy
    #397
    Régebben kaptam egy robotot emailba. (WallStreetForexRobot)
    Ezt hogy lehet beüzemelni? Valaki tudna nekem ebben segíteni?
    Előre is köszi
  • Nufy
    #396
    AdmiralMarkets mellet szól még az is, hogy a pénzed nem angliába, vagy más országba utalod, hanem egy magyar számlára utalod (OTP) ahonnan a kiutalás nekem múltkor 2 óra alatt elbírálták és megérkezett a számlámra.
    Olcsó és lehet mobilon keresztül is kereskedni.
  • Nufy
    #395
    És még azt kihagytam, hogy van magyar felülete is.
  • Nufy
    #394
    AdmiralMarket-et tudom ajánlani neked! Kérlek írj egy privát üzenetet ahol megírod az e-mail címed és küldök meghívót. Így te is kapsz ajándék bónuszt, meg én is.
    Amúgy nekem a sok brókercég közül ez vált idáig a legjobban be.
  • morphius84
    #393
    exness.com szerintem megfelelő, 24 óra alatt elbírálnak minden okmányt, amire szükség van a számlához, 24 órán belüli kifizetés van, ez am instant, de 24 órában határoztak meg maximumot :) 1:50-1:1000-ig van áttét, de az account beállításainál ezt lehet változtatni :) 100$ vagy annak megfelelő összeggel lehet nyitni számlát, skalpolás engedélyezett, robotok is, ingyenes vps 1000$-os számla mellé, ha szeretnél támogatni az ajánlásomért cserébe, akkor erről a linkről tedd meg a regisztrációt: https://www.exness.com/a/38464
  • El Deloro
    #392
    Üdv!

    Milyen megbízható CFD-s online brókercéget ajánlanátok? Leginkább EUR/USD devizapárral kereskednék 1:33-as tőkeáttétel mellett. Ajánlották az FxPro-t, de nekem olyan kéne ahol akár 50ezer forinttal is el lehet kezdeni.
  • morphius84
    #391
    A cikkben CDS-ről van szó, a valuta kereskedés és a különböző árucikkek viszont CFD-k :) nyugodtan adhatsz el aranyat ezután is vagy €/$ short is mehet a CDS és a CFD nem azonos, ha megtiltanák az eladást, akkor csak felfelé mehetne mindennek az értéke, gondolom mindenkinek világos, hogy így tarthatatlan helyzet alakulna ki....
  • georgesmatyas
    #390
    Akkor olyan mintha megszűnne a short gomb és csak Venni lehetne?
    Magyarul nem lehet csökkenő indexre "fogadni"?