31662
CRYSIS
  • gduck
    #9575
    Hát bocsesz: "hajlítható növényzet"... Mindig a bétát hajtogatjátok, de azt elfelejtitek hogy ez egy DX9 MULTIPLAYER verzió, amiben pár dolog le van tiltva :) Az egyik pont a növényzet "megtépázása" ;)
  • Bala10
    #9574
  • VRSDM
    #9573
    [center]akkor köszönésképp énis had gratuláljak nektek végleg ;)
    CRYSIS

    FARCRY


    és grafikai különbség semmi

    további jó játékot :] (tiszta szívből)
  • Bala10
    #9572
    ne is foglalkozz ezzel. :)
  • Davidus
    #9571
    enyi erővel tolhatnád a wolf3D-t is^^ ahhoz elég egy 386os
  • VRSDM
    #9569
    killer2 ->
    senki nem mondta közülünk hogy ez egy szar. szerintem is egy jó játék. de nézd meg a képeid amiket linkeltél, és merd azt mondani hogy szép, és erre számítottál... -_-

    inkább játszok egy régebbi kimaxolt játékkal, mint egy újjal azért a pár újdonságért, amit faszán élvezhetnék a recés élek garmadájába, fos textúrákkal fos kinézettel, mert egy átlagos gép nem képes meghajtani a motort..

    azt vegyétek már észre hogy arról beszélünk hogy a grafika alig űberebb mint más játékban, de a gépigény orbitális... (grafika alatt ne a vízcseppekről beszéljünk)

    ezért a pár fícsörért, mint csorgó vízcsepp, moddolható fegyver, elhajló növényzet stb. költsek a számítógépemre 300-400e-t hogy szépen is nézzen ki?! nem :]

    azért értsük már az ár-minőség arányát :] és innetől akkor befelyeztem, kimaxolom a FC pár pályáját teljesen, magasabb újabb textúrákkal, és megmutatom hogy SZEBB lesz mint a fossá hype-olt crysis, (ja és az én 2éves gépemen, több fps mellett) és most és mindig is csak a grafikáról beszéltem.
  • Taladodo
    #9568
    Nekem nincs meg csak kérdezted mit vegyél :)
  • KILLER2
    #9565
    Csak, hogy a FarCry szebb.Tudod, a szokásos. Amúgy nem tudok semmi jelentősről.
  • mikiking
    #9564
    Helo mindenki...van valami érdekes hír ???? Tegnap d.u. voltam itt utoljára,szal azót
    a .... ?
  • KILLER2
    #9563
    De tényeolg, ihazából mi értelme van ezen vitázni? Ettől se szebb, se csúnyább nem lesz a játék és jobban se fog futni. Ha ennyire szar, minek beszélünk róla? Minek járunk ide? Szeritnem teljesen elfogadható, ha valaki véleményt nyilvánít, erre jó részben a fórum, de arra,hogy hónapok óta sokan itt szarozzák a játékot nagy erőkkel úgy, hogy talán ki sem próbálták, mi értelme? Ha valakinek ennyire nem tetszik, akkor minek beszél itt róla hónapok óta? Azt meg senki se mondja, hogy az FC szebb, mert ő sem gondolhatja komolyan. Persze márketing, meg direkt van lassítva, nem is olyan szép, meg minden, de ennyi idő, mint ami az FC és a Crysis között van, nem veszik el. Na mindegy, most tuti ezért is én leszek a rossz. Ezt senki ne vegye magára, direkt nem nevezek meg senkit és én se gondoltam konkrétan senkire.
  • KILLER2
    #9562
    Most szép vagy nem szép, nekem tetszik.Szerintem igenis szebb, mint az FarCry. A növények hajlításához vegyünk hozzá mondjuk egy ----FPS-t, ha több töréspontja lenne, mert bokorból nem csak egy van és nem is 2 vagy 3. Lehet, hogy a textúrák guyanazok, de itt azért van sok apróság, ami nem jelentős, de sokkal emeli a játékélményt, mert nekem például nagyon tetszik, hogy amikor kijövök a vízből lecsorog a víz a szemüvegről, meg 1-2 ilyen dolog. A részletesebb modellek megint csak szebbé teszik. De nem akarok túlzottan erről vitázni, viszont ha nem lenne ilyen szép vagy ilyen ronda, már nem is tudom milyen, mert mindkettőt hallani itt, szóval ez szeritnem egy jó játék és nem akinézete miatt. Tetszik ez a fegyver-moddolás, a nano-ruha, meg az egész. Az élőlények, a járművek, minden. A fegyverek animációi, a története is, az egész. Szerintem nagyon szép a graf is (bár a textúrákkal egyenlőre én sem vagyok kibékülve), de ezt egy jó játéknak találom.
  • JAG1
    #9561
    Mit szeretnél bizonyítani? Meg mit szeretne elérni az, aki az FC-vel hasonlítja össze?

    Sokan az írásodat látva azt mondják, hogy:
    jaaaaaa, akkor már nem is érdekel, ekkora szart? :-)
    Vagy csak azért mondogatjátok, mert divat különbözni? Nehogymá' nekem is bejöjjön ami a sok parasztnak...


    Ki a fa***at érdekli, hogy mi volt az FC-ben és mi van ebben? A játék szép, ötletes, hangulatos.
    Innentől kezdve felőlem az aknakereső motorja, meg ptextúrái is lehetnek benne, leszarom...
  • KILLER2
    #9560
    Rákattintasz a fegyverre, ha van elég lóvéd vagy mid. Jobb felső sarokba kiírja.
  • magellaner
    #9559
    de a pda ban hogy kell vásárolni?
  • VRSDM
    #9557
    Aki nanoruhával meg mozgatható környezettel jön annak leírnám, mi nem látvány vs. gépigény vitát vívunk.

    nanoruha egy jó 5let valóban ügyes és tetszik, de más játékoknál szintúgy ottvannak max, felszedhető buffokként, de itt összegezve ezt valóban tetszik nekem is.

    hajlítható növényzet? hmm. először a hitman2-nél tetszett a prologue-ba mikor a pap gyónásánál lebeg a gyóntatófüle vászna. kb. az a színvonal (sőőt ezen még kevesebb töréspont is van) szóval az aztán nagyon 2008as speckós effekt. a textúrák tűélességét ne vitassuk, lac coo már kivesézte hogy a beta max textúrái azonos méretűek a FCéval. az megint más hogy a FC rajzos mesehatása most átment élethűbbe, mindössze a textúrák mintázata és a shaderek miatt...

    fölösleges a szájbarágás, a crysis semmit- semmit !!! ismétlem SEMMI olyan újdonságot nem ad, amit nem láthattunk még előtte (és ha valakinek a volumetric clouds, meg valóban hullámzó tenger hatalmas ujdonságnak számít nézzen vissza a játékoknál hogy mi számít újdonságnak... nade mind1.

    az is biztos hogy meg kapja mindenhol majd a 90-en feletti értékelést, muszály ezt írniuk nincs mese. ekkora volumenű játékot húzna le egy magazin kb. ott lenne a nézetségének a vége -_-

    beta nem beta a full sem lesz sokkal különbebb (szerintünk)

    jaa de tényleg más lesz, ott nagyobb területet kell majd számolni (-FPS), AI-t kell számolni, ami állítólag nagyonokos, több útvonalat is tervez stb. (--FPS) állítólag bennelesznek a maxos textúrák (állítólag a beta-ba butítottak vannak) majd elválik... (---FPS) vagyis akik most megelégszenek azzal hogy van 30FPS-ük a full-ba annyi se lesz.

    ((szerintem))


    aztán ne így legyen.
  • JAG1
    #9556
    "P"
    "F"
  • magellaner
    #9555
    Lenne pár kérdédem hogy kell vmi jobb fegyvert berakni a betaban? melyik gombal kelll létrát mászni?
    kössz
  • Zsoltika 007
    #9553
    Én majd a demó alapján döntök.
    Amúgy én is most vettem meg a gépet. (péntekre jön) Karácsonyra lehet még feljebb is mennek az árak de lejjebb nem nagyon.
  • koschwarz
    #9552
  • kisgabo
    #9551
    tökmindegy. megveszem, megérdemli, kivárom.
  • Davidus
    #9550
    a gyártók megkapják a ref kártyákat az asustól aztán azt kezdenek vele amit akarnak
    biost ők nyomatják bele pl meg a referencia hűtőt is lecserélik a drágább OC verziókon
  • JAG1
    #9549
    Hádde tesó, gondolkozz kereskedő fejjel.
    A nagy "mindenszartmegveszekmerkarácsonyvan" áradatban minek az árát csökkentik?
  • koschwarz
    #9548
    nem tudom, nem szoktam karácsony előtt semmit se vásárolni (komolyan)
  • Prince of Máté
    #9547
    meg a szaloncukor
  • JAG1
    #9546
    Karácsonykor szted mi olcsóbb?
    Max a piros sapka. :-)
  • koschwarz
    #9545
    lejjebb mennek év vége felé az árak egyébként? én még kivárok...
  • Prince of Máté
    #9544
    Én a helyedben akkoris Procit vennék, az a 7900 gs nem olyan gyenge!
    Viszont ma már 1 maggal nem sokat érsz.
  • DarkSector
    #9543
    De Hz-ben is mássak....
    Van 500-as 550-es......
  • BaLeeX
    #9542
    Szerintem örülhetsz ha karácsonyra meg tudod lepni vele magad.
  • koschwarz
    #9541
  • Davidus
    #9540
    asszem a flextronics is gyárt de hozzánk főleg asus félék jönnek
  • Zsoltika 007
    #9539
    Feldobott egy hülyeséget a többi meg egyből lecsapott. Tiszta poén. :D
  • Davidus
    #9538
    mindegy melyiket veszed mert az összes 8800GTS-t az asus gyártja^^ csak a matricában különböznek
  • DarkSector
    #9537
    Neked hogy megy?
  • koschwarz
    #9536
    azért eszembe jut arról, ahogy írjátok hogy high-on hogy szaggat meg laggol ha már 5-en vagytok a képernyőn, meg robbanás van, hogy mekkora egy szar helyzet ez. a játék tényleg lényeges tulajdonsága hogy gyönyörű, viszont tudnivaló, hogy multiban mindig mindenki butítja a grafikát...legalábbis aki nem akarja a spawnképernyőt bámulni percenként
  • Taladodo
    #9535
    Szerintem Gigabyte, olcsó, jó..
  • koschwarz
    #9534
    amelyik a legolcsóbb.
  • koschwarz
    #9533
  • DarkSector
    #9532
    Galaxy 8800gts HD 320MB-os kártyát érdemes megvenni, vagy inkább Gigabyte vagy Assus-ban?
  • kisgabo
    #9531


    nem érted a viccet vazze. amúgy én nem vackolok a demóval, besétálok cirka 2 hó múlva a bótba, és megveszem. ez lesz a 2. játékom a Far Cry után. :)