31662
CRYSIS
  • Jaffa 2843
    #9617
    mondjuk azota vannak ijen bejelentkezős problémák meg timeoutok miota free key volt.. lehet crynet levan terhelve a sok ingyenkéjessel XD
  • JAG1
    #9616
    Nekem írhatsz számokat, ATI-m van. :-)
    A legújabb kell...
  • keepernext
    #9615
    Tele van textura hibákkal sárga minden.Most meg fel se enged sehova.Kár volt ezért a nagy felhajtás!
  • Jaffa 2843
    #9614
    akinek kellenék :)
    http://www.xfire.com/profile/jaffa2843/
  • wesker24
    #9613
    Én is benne vagyok !!!
  • Jaffa 2843
    #9612
    benne vagyok :)
  • Jaffa 2843
    #9611
    elsö inditasnal nekem is ojan volt de aztan fél perc alatt bejött minden azota semmi gond vele
  • KILLER2
    #9610
    Én most hagytam abba xD 8körül összejövünk mi SGsek valahol?
  • wesker24
    #9609
    Pedig a Beta 2-vel nem volt ilyen gond !!
  • wesker24
    #9608
    Én szivesen mennék ha nem lenne teljesen textura hibás az egész játék !!
  • Jaffa 2843
    #9607
    valaki jön gamelni? :)
  • wesker24
    #9606
    A 163.71-es driver van fent és mégis textura hibás !!
  • JAG1
    #9605
    Semmi baj a gémel, rakj fel új drivert...
  • Wixi
    #9604
    Beta2 vel hogytudok játszani?? ahoz is kulcs kell meg regisztracios kod?? ha igen valaki tudna adni?
  • wesker24
    #9603
    Na én is megnéztem a Beta 3 verziót !! Hát ez valami katasztrófális mert a játék teli van sárga fehér textura hibákkal pedig 8800 GTS vga karim van !! Vissza vettem a grafot mediumra ugy már nem volt annyira szép de mindig benne volt az a sárga textura hiba megnéztem Low-on ugyis benne volt !! Akármelyik felbontásra raktam mindenképp textura hibás volt az egész !!

    Hát ebben a beta 3-ban valamit nagyon elszurtak mert a Beta 2-ben High beállitásokkal frankón ment 30 -35 FPS-el !! De ez meg tele van textura hibákkal !!

    Na asszem inkább visszarakom inkább a Beta 2 verziót azzal szerencsére nincsen ilyen baj fullon megy jól megy mi kell még !!
  • gyuri12
    #9602
    egyetértek.
  • reaper4
    #9601
    nem tök mind1? a hsz a lényeg nem a helyesírás...
  • VRSDM
    #9600
    az itteni házigazdával egy szót nem váltottam se pm-be, se itt a fórumon a válasz gombbal se sehogy ...
    az hogy a stílusod neki nem jön be nem az ... pech.
  • Wixi
    #9599
    valaki tudja hogy regiszracios kodot hol talalom??
  • Gundark1234
    #9598
    Na, bár már nem bétázom legallább már tudom mit kellett volna csinálni a multiba. Nem is rossz. A taktikai lehetősegek egy RTS-t idéznek (járműgyár, heligyár, kiépitett védelmi tornyok stb.) Viszont már a bétát is ellepték a faszlámák akiknek az ad orgazmust ha elbaxhatják mások játékélményét. Szal, nem jósolok a CRYSIS multinak szép jövőt. Plusz még az IRDATLAN gépigény is ott van(bár ez még szerencsére változhat).
    Ami a Far Cry Vs Crysis Visual Fight-ot illeti, azért a Crysis szebbnek tűnik nekem. Pedig nem vagyok elvakult Crysis fan.
  • Prince of Máté
    #9597
    mert ez a "trendy"
  • JAG1
    #9596
    Látom az itteni házigizdának is benyaltál csontig, hogy törölje a hozzászólásaimat.
  • scorpeeon
    #9595
    Ha mobilról írja, akkor még megérthető, de kétlem, hogy így lenne.
  • koschwarz
    #9594
    nem értelek, b+, miért jó ha v helyett w-t írsz? magyarul nem tudsz?
  • bordy
    #9593
    probáltam felfdezni de nem nagyon sikerült arra amerre én akartam
    amúgy lowon nyomom és a fizikát felnymomtam highra és szinte úgyan úgy megy. mostmár megy a kerké kilővése is. höh

    [IMG]http://kacatok.cjb.hu/kepek/warning.JPG[/

    mostanra jó sokat nyomtam, határozottan tetszik a game. csak lenne már január...
    akinek meg ilyen feket-sárga gondja van, az azért van mert le casheli a dolgokat a játék gondolom azon a beállitásokon, szépen 1más után betöltögeti azokat. nálam is volt 1 meg talán a 2 inditásnál, mostara egyáltalán nincs. my games könyvtárban van a shader cash. csak hogy nem mondjátok hogy hülyesgét mondok.

    fc az cryengine1 és a crysis cryengine 2. persze hogy nagy a hasonlóság. még a könyvtár is ugyan az. pak-okban vannak a cuccok, vannak cfg-k. úgyhogy ezt is ugyan úgy lehet majd buherálni.
    cryengine 1 és 2 között nem annyi a lényeg hogy most huuu fel turbozzuk a kinézetett. telebazsták mindeféle dinamikus szarral amit folyamatosan számolni kell a gépnek minden szart a kamere nézetre, persze hogy izzadnak a kártyák. persze van más játékban is már, és sokkal jobban megy, csak azok nem ilyen nagy terepüek és nincs bennük ennyi féle őrület.

    #9573 lévő kép tréé, kb nálam ilyen most lowon mozgás közben :D
  • Evogordon
    #9592
    De egyébként ez miatt olyan gyönyörű a grafika és azt mondják hogy ez miatt nincs akkora "gépigénye"

    Polybump™ 2
    Polybump™ 2 can be used as either as a standalone utility, or fully integrated with other tools such as 3DS Max™. This tool creates a high quality surface description that allows quick extraction of surface features like normal maps (tangent-space or object-space), displacement maps, unoccluded area direction, accessibility and other properties. The extracted information can be used to render Low poly models with surface detail almost making them look like the high-poly models but it will render much faster. The data is stored in a intermediate file format so it can be exported in different ways without doing the computation again. Very high polygon counts (e.g. 10 million triangles) are processed quite quickly.

    The engine supports all video and hardware currently on the market. New hardware support is constantly added as it becomes available.
  • Evogordon
    #9591
    A fejlesztők azt mondták hogy teljesen újból írt motort csinálnak és nem csak felújítják a cryengine 1-et.

    Nézzétek meg az újjításokat

    Nézzetek körül a crytek oldalán k*rv@ jól megcsinálták ezt a flash-es oldalt.
  • ntex
    #9590
    Sztem elég ha EZT a trailert végignézed, és ezután mondd azt hogy nincs semmi különbség a grafikában

    Crysis Power Struggle Basic Tutorial HD
  • lac coo
    #9589
    FCmotor is tudja az objektumok hajlítgatását, ütközését, csak ott nem igen alkalmazták ...Talán egyre emlékszem , valami függönyre ....
    Egyre inkább azt látom, hogy ez egy megfoltozott FC motor, néhány új DX10 efektel ..... Ugyan az a felépítés, ugyanazok a kiterjesztések stb .....Gyakorlatilag mintha "csak " ujramodelleztek volna egy pályát szebbre, újratexturázták volna szebbre, árnyékokat több helyen kapcsolták volna be megnövel shadow-mappal stb .....

    Csak ez lehet kicsit sok már a Far Cry motorjának ...

    Vagy ha valamihez hozzárakok egy-két új shadert, akkor az már új motornak számít ?
  • szapor
    #9588
    mér ilyen elmosodott izé a játék??
  • havercsotány
    #9587
    Rájöttem hogy túl sok a növény ebben a játékban és emiatt majd sokan csíterkednek
  • lac coo
    #9586
    Kösz a támogatást ! ,)
  • Ability
    #9585
    Mondjátok el, ha eltérő véleményetek van, de amíg csak személyeskedtek, addig törölöm az összeset. Lehet, hogy nincs igazuk, de ők próbálják alátámasztani a véleményüket, tegytek Ti is így, higgadtan.

    VRSDM: Én megköszönném, ha tényleg megcsinálnál egy pályát. Élmény lenne újra játszani vele, főleg, ha hasonló lenne, mint a képen. Ezt legalább egy 9600 is elbírja 1680x1050-ben. :)
  • tonyr #9584
    kodot nem fox kapni szentem me mail-hez, ill fileplanetes belépönéwhez kötött...
    amugy ja, a farcry jol néz ki, de ha nem jáccottál a crysis beta multypreyyel akko ne hidd h igy néz ki...
    high-on ugy néz ki, h bexarsz... én is +tettem :f
  • Bala10
    #9583
    nekem ez van. driver

    ezzel volt átlag 30 fps(25 körül ha vót nagyobb csata, 40körül, ha csak sétálgattam) a 7600GT-vel, de 1024x768 medium beállításnál. Semmi csicsa. :)
    Játszani akartam, nem képregényt.

    Ha valóban javítanak még rajta és nagyobb harcoknál lesz 35 fps az alsóbb kategóriás kártyáknál, akkor nem lehet gáz.
  • gduck
    #9582
    Azért szépen is lehetne beszélni a másikkal/másikról
  • gyuri12
    #9579
    ennél még nállam is jobban néz ki a crysis:C
  • VRSDM
    #9578
    [apro]/E3 promo filmből vágva = maxosmax graf (HDmúvi)
    innen vágtam ki mert ez volt hasonló környezettel mint a fc-s képem. de tényleg hagyjuk, gondolom az előzetes videókat is fos grafikán futatták... :C
  • szapor
    #9577
    Hy all!Ugye amikor telepítem kért egy kulcsot beirtam felraktam és most meg regisztrácios kódot kér az mi? :D
  • gduck
    #9576
    nemtom milyen beállítás, de nálam ezerszer jobban néz ki a CRYSIS :)