31662
CRYSIS
  • Sharks
    #29782
    Sziasztok.... sikerült végigtolnom a játékot, viszont így visszagondolva felmerült bennem egy kérdés... a beállításoknál, pontosabban az irányítás beállításnál ott van, hogy vtol/helikopter... vki elárulná nekem, h hol a bánatban lehet helikoptert vezetni?
  • kifli
    #29781
    még nem töltene új pályát, még fel kéne másznom az anyahajóra kiiktatni az antenát :/
    de majd újrarakom, és remélem jó lesz majd a mentés....
  • KILLER2
    #29780
    Én úgy gondoltam, hogy lehet, hogy valami hiba van ott vagy az azutáni pályákon és ezért csak odáig megy a játék. De aztán lehet, hogy csak egy szerencsétlen véletlen és minden okés.
  • kifli
    #29779
    nemtudom, új játékot minden továbi nélkül tudok indítani
  • KILLER2
    #29778
    Nem lehet, hogy ha már mentésnél kifagyott, hogy esetleg valami baj van a játékkal is?
  • DarkSector
    #29777
    neten vannak mentések

  • kifli
    #29776
    van valakinek egy mentése onnan hogy, először találkozunk a knh-s nanoruhásokkal, majd felszállunk egy v-tolra, lerak és fel kell robbantani e2 légvédelmi löveget, aztán egy kikötőbe kell meni ahol a 3.-at is ki kell iktatni, itt csinál egy mentést, namost nekem a mentés után azonnal kifagyott. ÉS nem is tudom betölteni, mert mikor arra megyek hogy mentett állás betöltés, kidob az asztalra
  • DarkSector
    #29775
    vérbeli gyilkos .... :D
  • fery02
    #29774
    rossz vagy
  • DarkSector
    #29773
    Jeeeeeeeeeeeeeeeeep Boooooooom


  • DarkSector
    #29772
    :S
  • EK1TEP
    #29771
    Én felrakom de ua olyan a game nemváltozik semmi!
  • DarkSector
    #29770
    pedig régen néztem és az márpedig müködik
  • EK1TEP
    #29769
    Valakinek a Natural Mod-ot sikerült elindítania?
    Én felrakom de mintha felsem rakna semmit...
  • DarkSector
    #29768
    csakis xp.
  • EK1TEP
    #29767
    Ezen énis gondolkoztam... de én beállítottam 5-re

    Te am min játszol? XP, Vista, Win 7?
  • DarkSector
    #29766
    zsir minnya megnézem...csak az x=fentartott na ez mit jelent.
    állíthatom 5-re?

  • EK1TEP
    #29765
    Optimaliálási útmutatóbol szedtem:

    Térfogati hatások, na igen. Felhők, köd, füst, tenger alatti homály.

    sys_spec_VolumetricEffects [1/2/3/4/x]:1:low, 2:medium, 3:high, 4:very high, x: fenntartott

    e_Clouds = 0/1/1/1/1

    Részecskék főleg füstöt alkotnak, meg robbanásoknál repeszdarabokat. Tűzharcban játszik nagy szerepet. Ha a részecskékre is számol a játék fizikát, akkor ez főleg a procit terheli.

    sys_spec_Particles [1/2/3/4/x]:1:low, 2:medium, 3:high, 4:very high, x: fenntartottt

  • DarkSector
    #29764
    a robbanásokat tudom hogy mitől lettek nagyobbak.
    de a füst por, meg egyébb effectek szerintem nincsenek külön, vagy akkor valamivel vegyítve vannak.


  • EK1TEP
    #29763
    Azt láttam a cfg berakás után nekem is magasak voltak a robbanások!

    A pr,füst stb. azokat nemtudom hol lehet állítani valami részecskés dolog lehet.
  • DarkSector
    #29762
    a cfg-t szívessen.
    először a textúrák. azokat feljebb nyomtam, látvány nem nagyon ment feljebb, de viszont a gép beszaggatott.

    Tudom ez túl JÁTÉKSZERŰ a látvány, mert nem ilyen szines azért élőben, de ez jobban mutat!!! :D

    Amugy ma is megpróbálok még trükközni. Viszont az effectek érdekelnek engem is, de azt hun lehet állítani.
    például a port?

    Mert annyit elértem, ha nézted a videót, hogy a robbanások iszonyat magassak!!!!
    Nagyobbak, mint alapban!!!!
  • EK1TEP
    #29761
    Nah kipróbáltam!
    Köszi szépen hogy felraktad!

    Sztem túlzottak benne az effektek.Törekedni kéne inkább arra hogy valóságosabbá tegyük a grafikát.
    Volt/van az a natural mod nah az elég jókis mód.Hasomlót kéne csinálni nekünk is cfg írogatással ha meglehet oldani.

    Ha meg annyira High End-elni akarsz akkor meg ilyeneket hogy textúra felbontás növelés, jobb fizikai effektek (robbanás,növényzet mozgása), a levegő részeskéinek babrálása, por, füst stb.
    Egyszer kipróbáltam egy ilyen maszek mapot ahol az ilyen pára,köd, füst jobban megvolt csinálva és légkörösebbnek hatott az egész.

    Én ehez az átírogatáshoz nem nagyon értek.Nagyából értem mivan oda írva de hogy milyen értékek adhatók nekik azt nemtudom!
  • DarkSector
    #29760
    oksa
    amugy a crysis wars-al asszem lehet hamachizni.
  • Gados Alex
    #29759
    kösz csá
  • DarkSector
    #29758
    nete ba+ jah eredétive...jah...:D
  • Gados Alex
    #29757
    császtok lehet ezzel a crysis el játszani nete?:S
  • DarkSector
    #29756
    Felelősséget semmiért nem vállalok!!!!
    Előtte mindenki csináljon biztonsági mentéseket!!!

    Ha valaki még szebb beállítást tudna csinálni, az küldje vissza feltétlen nekem is :D ....THX ez fontos!!!! :D

    darkSector's cfg
  • DarkSector
    #29755
    Jah szar konfigommal.
    de már ezt itt egyszer vagy sokszor elmondtam, hogy ez engem is ugyanigy meglepett....hogy ennyi fps-t hogy tud ilyen beállitások mellett lehozni 1920x1200ban :S
  • DarkSector
    #29754
    hát mozgás közben szebb mint a régi ultra high cfg, amit leszedtem a netről:
    itt élénkebbek a szinek, árnyék szebbek, fényerő szebb, texturákon van változtatva....stb....robbanások nagyobbak, effectek is jobbak.
    minnya felteszem.

    Nem azt mondom, hogy nem lehet ettől szebb....pont ellenkezőleg...ezt keresem erre vagyok kíváncsi!!!!!
    Azért is örülök, hogy kérted a configokat, és azért is adom szívessen, mert kellene állítgatni, amihez más jobban ért. ki szeretném hozni a játék HIGH END beállításait, de egyedül nem értek minden parancshoz...van amihez nem mertem hozzányúlni....:S
    figy addig nézd meg mozgásban:

    A legutcsó csak ami az én saját beállításommal megy. a jobbra lévők a netes ultra high-al.
  • bertino
    #29753
    fps 12...
  • EK1TEP
    #29752
    Sztem ez már irreális!
    Sok ez a HDR!
    Csináltál már valami nagyon maxos cfg-t?
    Feltölthetnéd valahová én is probálgatnám...
  • DarkSector
    #29751
    Még 1 az uj beállítással:

  • DarkSector
    #29750
    Régi grafika:



    Új változat:


  • grebber
    #29749
    És itt mit kell nézni?
  • Peetboy
    #29748
    Igen így jártam már én is a fizikával. A Penumbra játékban amikor a szörnyet beszoritottam egy helyre, ahonnét nem tudott kijönni, azon a részen, de az egész pályán is nagyon beszaggatott a játék, talán volt 15 FPS-em, és amikor kiszabaditottam, utána egyből megszünt a szaggatás.
  • DarkSector
    #29747
    LOOOOLLLL
    A kurvaéletbe.
    Tesztelgetem a crysis cfg-ket, és állitgatom.

    Háát ahol most tartok az valami iszonyat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    EEEE mien lett :::::::::

  • kifli
    #29746
    pedig számol olyat ami nincs a képernyőn :/
    régi gépel tapasztaltam azon nagyon észrevehető volt
    1,5gb ram celeron proci 3ghz-n ment és ati 9600. Az egyik pályán volt olyan hogy beakadt egy fa a hegyoldalba (fingomnincshogy) és volt vagy 15 fps-em. Am meg 23 volt folyamat. első pályán volt mert ott sokat szórakoztam a fák döntögetésével és többször megcsináltam azt a pályát :)
    Aztán rakétavetővel kilőttem vagy tacal leesett és normalizálódott az fps, pedig addigra eléggé bejártam a szigetet.
  • grebber
    #29745
    Van olyan ember aki a Stalker Clear Skyra azt mondja fotorealisztikus szóval ki hogy viszonyul a dolgokhoz!
  • lac coo
    #29744
    Én úgy vagyok vele, hogy valóságot soha nem fogja megközelíteni egy játék (mi legalábbis már nem éljük meg ), akkor meg legyen inkább egyedi, művészi .... ez mára már sajnos a kutyának sem kell, mindenki az élethűséget akarja kénytelenek ebbe az irányba menni a fejlesztők is, odalettek a jó régi hangulatos, megtervezett grafikák.
    Talán mostanság a Mirrors Edge ( vagy mi ...) lett valami hasonló a maga négyszínű pályáival, na az nagyon bejön nekem ! Öröm a szemnek ha ránéz !

  • lac coo
    #29743
    Szinte tuti biztos hogy ugyanilyen szarul ! :)
    Ez sok, irdatlan adathalmaz.Választás van: ami nem olyan fontos azt kicsit butítjuk, vagy mint a Crytek mindentbele alapon a légy szárnyát is megcsinálja! :) Érthető okból a legtöbben azelőbbit választják .

    Amúgy az meg régen rossz volna , ha olyan dolgokat számolna ami nincs képernyőn ....