31662
CRYSIS
  • kovecses
    #12600
    nem hiba, mivel a 2 torrent tök ugyan za

    ezért az úja régi fáljait elelnőrizte majd folytatta a letöltést...

    a kérdés hogy elindul e ez a verzió vagy fake

    mert engem zavar az allothers.cab


    mindenmás.cab

    elég érdekes
  • Raptor 2
    #12599
    Inkább beírom ide is h. hgyan történt:

    Szóval elkezdtem szépen béékésen szedegetni amit korábban már belinkeltek. Jött jött pár kb-al, eljutotam kb 14%-ig. Utána nézelődtem a neten, és hopp isohuntra feldobtak mégegyet a cuccból. Lekaptam, beraktam e mellé, elkezdte szedni mindkettőt! Az újabikat kb 5 perc után elkezdte tépni kimondhatatlan sebességgel... talán vmi 4500 kb/s-el, ami szinte lehetetlen mert csak 12 mb-es a netem :O
    Így kb fél óra alatt felment az úúj torrent kb 74%-ra, majd fogta magát és egyesítette a kettőt, így lett 88%, azóta az elején szedte továbbb komótosabb 120 kb-al, majd most már lecsökkent 20 kb-ra, és kb e körül szed.... De ígérem ha itt tényleg nem valami HIBA történt én szívesen feldobom egy FTP-re!
  • kovecses
    #12598
    allothers.cab

    hát nem tudom

    majd ha elindult akkor elkezdem tölteni

    ez a verzió fent van 3-4 torrent oldalon
  • KILLER2
    #12597
    Most akkor van kint torrenten használható SPdemo, amiben nem csak a szerkesztő működök, hanem minden?
  • Raptor 2
    #12596
    Ha arra célzol h. kamu a kép, akkor megnyugtatlak h. nem az! De hidd el éns kurvára meglepődtem, mikor kurva gyorsan elkezdte szedni, mondom én szinte nem is bízok benne h. ez igaz, sztem valami hiba mer ilyen nem lehet :D
  • Magnum PI
    #12595
    Szia!

    Priviben meg tudnád adni a torrent linkjét?
  • woy
    #12594
    igen valaki feltölthetné egy jó helyre
  • strebacom
    #12593
    Ügyes vagy és milyen igazad van....
  • kill3r21
    #12592
    92% az má zsir :)
  • strebacom
    #12591
    62seed, 4759peer---44k...jaj már megint bocsika...
  • kill3r21
    #12590
    énis töltöm de picsa lassu remélem felkeürl vlaami magyar torrentre
  • wowfan
    #12589
    Én viszont remélem hogy nem és leszel olyan kedves felrakni valami ftp szerűségre
  • Raptor 2
    #12588
    Remélem nem csak valami utorrent meghibásodás mer akkor keresztbe lexopom magam xD
  • Bence94
    #12587
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha nem fake küldj egy címet :)
  • Raptor 2
    #12586
    Ne kérdezzétek hogy hogy... énse értem még, kell egy kis idő míg feldolgozom :D



    (Bocsi tudom h. szabályok szerint nem lehetne ezt, de nem tudtam kihagyni :D)
  • gduck
    #12585
    Te is kaptál levelet du. 2 órakor, hogy töltheted a demót? :D Persze tölteni azóta se lehet, pedig eltelt már 6 óra... Tegnap akik kaptak levelet, egyből tudták tölteni...


    UPDATE: JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, ELINDULT A LETÖLTÉS :D
  • Nagy01
    #12584
    Program trojan found. explorer.exe error. systemstartup.dll demaged. Windows problem detected. CPU+GPU problem - system fatal error. The memory is injured. The windows is logging out Found BIOS error. System error detected. system shutdown now. thank you for using microsoft. bye-bye
  • cseneles
    #12583
    privátba küldtem
  • Imremagdi
    #12582
    link?
  • Davidus
    #12581
    innen
  • Gundark1234
    #12580
    Viszont, érdekes módon a Hellgate London már szépen csorog lefelé. Nemtudom megérteni ha egy full gémet jól ki lehet adni, ráadásul ugyaz a szaros kiadó, akkor egy demóval mé kell ennyit szarozni???
  • Newfronter
    #12579
    Ja igen ez terjed publikus oldalakon, ebben csak az editor működik.
  • Gundark1234
    #12578
    Ez sajnos nem így van, mert az EADM sokaknál meg sem jeleníti letöltésre a demót, pedig mind előrendelték(köztük én is). Szal kevesen nyomják még, és sokan anyázzák az EA-t.
  • Rage47
    #12577
    Bioshockra emlékeztet a vízbe zuhanás:D
  • woy
    #12576
    nincs seed a torrentnél
  • Newfronter
    #12575
    Na akkor adjunk egy pofont a kommentszámnak, had pörögjön a topik!

    Most postolták Nforce fórumán: "Demo is posted somewhere and it can be runned through the editor without activation crap."
    Na de hol? :)
  • k3nGu
    #12574
    az igen, nem rossz:D
  • Imremagdi
    #12573
    és honan?
  • kill3r21
    #12572
    Enyhités kicsit
  • cseneles
    #12571
    akkor jót töltök
  • strebacom
    #12570
    1.78Gb
  • cseneles
    #12569
    méretre mekkora a demo??
  • #12568
    Kát hogy senki nem tolja fel sehova :(
    Ha nem kell key, akkor elvileg mi is tudnánk tolni, nem?
  • k3nGu
    #12567
    aki előrendelte, az ma már tud gamelni, akik meg nem azok meg holnap 14 után kezdhetik a letöltést.key bizti nem kell
  • Nagy01
    #12566
    Nem kell a preload demóhoz key...ahogy a fileplanet pre load demókhoz sem kellett..annyi a lényege hogy akik már előre rendelték a játékot azok most leszedhetik és holnap 14:00kor pontban kipróbálhatják...mi meg akkor kezdünk el szenvedni a demó letöltésével..vagy ha nem így van akkor akik előrendelték azok most leszedik és kipróbálják mi meg csak 14:00től tölthetjük de key tuti hogy nem kell.xD
  • ellington
    #12565
    szerintem a "míg a teljes játékra 21 napot kell várni." feliratot is le kéne venni
  • GazCamp3r
    #12564
    Azt nem értem, hogy a FilePlanet, aki intézte az egész bétás mókázást, a honlapján miért nem ír egy rohadt betűt sem a crysis demo holnapi eljöveteléről, vagy ugy bármiről. Vagy ha bétát szereztek, mirét nemtudnak egy Preloadot csinálni... nekem az accomnál ott ír egy crysis demo keyt, csak a kliens nincs meg hozzá
    :-/
  • CUCLI
    #12563
    holnap nem kell a sávszél miatt görcsölöd, most nyugiban lehúzod. holnap már csak beírod keyt és élvezed miközben a többi még javában szopik a lassú serverekkel. kb ennyi értelme van
  • strebacom
    #12562
    hát ja most megállt 2.5k.....
  • Ability
    #12561
    Az egy visszaszámláló, még régen beállítottam az előre tervezett időpontot, az pedig a mai nap volt. Majd mindjárt átírom holnapra, mert kivettem az angol szöveget, így viszont megtéveszthet pár embert...