31662
CRYSIS
  • elite
    #15028
    Érdekes, azt vettem észre, hogy Vista alatt a jeepben vezetés közben is lehet lőni a toronygéppuskával, XP alatt viszont nem, csak ha odaváltok. Másnál is így van?
  • tugyiti
    #15027
  • Nagy01
    #15026
    Nekem vannak!Tökömnél fájdalmas szokott lenni..aztán a szememet sem szeretem mikor kinyomják.
  • UnknownAsshole
    #15025
    öööö 768MB ram ? :D
    amugy holnap lesz 1,5 giga szal addig nemtörlömle
  • fsgh
    #15024
    nekem azért csinálja ezt mert editoroztam a elbaszhatja...
  • HeadHunter86
    #15023
    Géped? Esetleg nincs gyenge pontja ami miatt nem indulhatna?
  • UnknownAsshole
    #15022
    Olyan volt már valakinek, hogy betöltött és aztán kifagyott ? (SP demo)
    Ez is driver hiba lenne ? Akárhányszor elinditom kifagy valami miatt.... pont a töltés végén tehát 1 képkockát se látni a játékból
  • Raptor 2
    #15021
    Valaki nem vágja kb meddig érdemes húzni az Ati X1950 Pro Ultimate-mat (mert ez már elvileg egy alapban húzott vga) és az alap órajel aty trax toolsban:

    Core Speed: 580,50
    Memory Speed: 796,50
  • Nagy01
    #15020
    Bútá emberke! xD
  • chalezlopez
    #15019
  • Dante73
    #15018
    Ha valaki nem tud drivert telepiteni, az nem a kártya hibája... (ott vagy a windóz, vagy a júzer a gyenge pont, esetleg mindkettő)

    Dante.
  • HeadHunter86
    #15017
    Átalakítottam kicsit a pályát, majd ha visszamegyek az albiba feltöltöm, mert ezzel a nettel lehetetlen.
    Tettem bele sok fegyót, kiegészítőt, hajót,kétéltűt, autókat, helikoptert, tankokat, és a járművek köré enemy-t hogy kicsit nehezebb legyen a dolog. Persze mind izlésesen, próbáltam úgy csinálni hogy beleilljen a környezetbe, Tettem plusszba még embereket, néhol sunyi helyekre hogy legyen már egy kis izgalom, mert mediumon elég nehéz meghallni. Persze nem gáz a dolog, nekem sikerült így is kijátszani.
  • HeadHunter86
    #15016
    Szerintem meg te nem vagy az...
  • kill3r21
    #15015
    8600 GT jobb mint a 8600 GTS ? :D
  • DarkSector
    #15014
    OFF
    meg itt is 8600GT!!!!
    Ennyire jó a vga????
    Huhh
    ON
  • Nagy01
    #15013
    Szerintem te nem vagy okos. xD
  • DarkSector
    #15012
    Nekem az NV 169.01-es driver volt a gyorsabb!
    És azért ez merőben érdekesnek tűnik!
    MERT ITT A MÁSODIK VIDEÓBAN 8600GT-VEL NYOMJÁK, AMI SZERINTEM EGY CSODÁNAK SZÁMÍT ILYEN AKADOZÁSMENTES MINŐSÉG MELLETT..
    NEM 8800GT AKART LENNI?
    Érdekes videó.
  • tiburon26
    #15011
    én letöröltem mindent
  • Raptor 2
    #15010
    Ahhoz az Omega Driverhez le kell töörölni a Catalystit?
  • MaskimXul
    #15009
    Szerintem akinek egy szaros cerkán így hasít, az kamuzik, vagy rossz a szeme, és az 5 fpst 15 nek látja :)
  • HeadHunter86
    #15008
    Egyik legjobb???
    Na neee, haveromnak 8800GTS-e van, Gainward, mire feltett hozzá egy drivert az volt fél nap, egyszerűen nem akart felmenni a driver rá, megbízhatatlan márka, Volt már jó pár VGA-m, és nem kevés tesztet szoktam olvasni hardver témában. Másodszor nem 1 és nem 2 gépet raktam már össze.
  • Skyline
    #15007
    Hmm...akkor megint összeesküvésesdi van mert kicsit nevetségesnek tartom hogy szaros celeronon ugyanígy hasít...
  • MaskimXul
    #15006
    Nekem is ilyen a konfigom, illetve a proci csak egy 3800+ @2.2Ghz. Legújabb driverrel mediumon (fizika high) 18-25 fps, 1280*1024 ben, aa nélkül.
  • Skyline
    #15005
    Öhm...Lehet drivert kéne frissítenem,mert ganyúshogy itt celeronos jóvalgyengébb konfigokon mediumban meg high-ban nem szaggat nállam meg rendesen kb 15-20 fps maxium egy x2 4800-on 2.7-re tolva egy asus gef7900gt-vel 2 giga rammal...Az karcsú nem?
  • Nagy01
    #15004
    LóL.Egyik legjobb márka..bár nekem még nem volt..de a visszajelzések alapján:D.
  • Nagy01
    #15003
    Majd eccer egy cép napon ..amikor megnyitjátok a 3dmark oldalát ..ott lesz a nevem legfölül top score-nál xDDD
  • Tatyla
    #15002
    ezt kimondta neked? kapásbol tuningcég okos...
  • bordy
    #15001
    nem kell kulcs ha csak nem teszed újra a wint. csak serialnak kell beírni. nyugodtan tedd újra.
  • Djemba
    #15000
    pontosan mi a sztori?
  • HeadHunter86
    #14999
    Gainward, egyik legszarabb VGA márka...
    Már a hűtése is bóvlinak néz ki.
  • chalezlopez
    #14998
    Nem mennek jobban ezek a fél millás karik játékokban. Nem arra lettek kitalálva.
    Nem véletlenül 8800 Ultra SLI és 2900XT Crossfireval mennek rá a világcsúcsokra...
    Akik rekordokra törnek, megvehetnék ezeket a profi munkakarikat is, de nem véletlenül nem teszik.
  • KILLER2
    #14997
    Akkor erre most jól rábasztam. Nincs több kulcsom.
  • MaskimXul
    #14996
    olvass vissza, 3d-s tervezésre meg cadra vannak ezek a karik. Lehet játékra is használni, de aki fél millás karit vesz csak gémelni, az dögöljön meg
  • bordy
    #14995
    mondom hogy tedd fel újra. uána már jóóóóóóóó lessssz.
  • NeBby
    #14994
    FX 4000 is van 80 ér , és nem kamu.... de ez alapból nam játékra van , írták is
  • DarkSector
    #14993
    Én azé nem kezdenék ilyen karikkal, mert faztudja, hogy mire jók, vagy mire nem..
    Szerintem ne kockáztass..
    Én a helyedben hagynám a faxba, mert azé az is fura, hogy ingyé becserélik neked a 200-as vga-t..
    Ott szerintem valami nem kóser.
    De te döntesz.
  • NeBby
    #14992
    Csak lehet , hogy neméppen játékra van...
    Nincs vki aki ért hozzá? Mert én ezekről a karikról nemsokat hallok
  • DarkSector
    #14991
    Háát azé az ára gondolom nem véletlenül ennyi, és vannak kivételek, de azé álltalában szerintem az ár az teljesítményt is jelent.
  • MaskimXul
    #14990
    Ja, megvan, csak azt hittem hogy fokozatosan lehet állítani, nem csak ki/be.
  • NeBby
    #14989
    Hát nemtom , nekem elég lassúnak tűnik.... Nézdmeg a linket!